Bank Nieruchomości

Dom z powierzchnią handlową w centrum Szczucina

ul. Kościuszki, Szczucin, małopolskie

569 004 PLN

Dom z powierzchnią handlową w centrum Szczucina | Zdjęcie główne
Dom z powierzchnią handlową w centrum Szczucina | Zdjęcie 1
Dom z powierzchnią handlową w centrum Szczucina | Zdjęcie 2
Dom z powierzchnią handlową w centrum Szczucina | Zdjęcie 3
Dom z powierzchnią handlową w centrum Szczucina | Zdjęcie 4
Dom z powierzchnią handlową w centrum Szczucina | Zdjęcie 5
Dom z powierzchnią handlową w centrum Szczucina | Zdjęcie 6

+4

Opis

Niejednoznaczna, niebagatelna i oczywiście nieoczywista okazja do kogoś pragnącego zamieszkać w centrum miasta, lub chcącego prowadzić tu swój biznes.

Oferowana nieruchomość to dom mieszczący się w samym centrum Szczucina, przy ulicy Kościuszki 7 (również 5 ale o tym w dalszej części opisu, dla tych lubiących czytać), będącej najważniejszą arterią w mieście. Jednak na ogródek wjedziesz od ulicy Spokojnej, na której jest tak jak sama nazwa wskazuje. Działka ma powierzchnię niespełna pięćset pięćdziesięciu metrów kwadratowych, znajduje się na niej garaż dzięki czemu nie musisz martwić się o odśnieżanie samochodu w zimowe dni. Poza zabudowaniami znajduje się tam sporo zieleni, wśród której słychać przepiękny śpiew kosów, przypominający jaką mamy porę roku i pozwalający upajać się bliskością przyrody.

Wróćmy jednak do samych zabudowań, które są tak nieoczywiste, że każdy znajdzie tu pomysł na siebie. Przestrzeń jaką dostajesz do aranżacji według własnego pomysłu to ponad dwieście dwadzieścia metrów kwadratowych. Byś mógł łatwiej wyobrazić sobie jak duże masz możliwości podzielę ją na trzy części:

Miejsce do życia to powierzchnia około 87 metrów kwadratowych. W jej skład wchodzę dwa przechodnie pokoje o powierzchniach 19,6 mkw oraz 12,2 mkw, idealnie nadają się one na sypialnię i salon. Kuchnia o powierzchni 8,3 mkw jak zawsze będzie sercem każdego domu. Łazienka ma powierzchnię 4,2 mkw ale jest ustawna i niewątpliwie przy dobrym pomyśle może stać się miejscem długich, relaksujących kąpieli. Wejście do domu znajduje się w podcieniu, a pierwszym pomieszczeniem, w którym się znajdziesz jest hol, z którego po schodach wejdziesz do największego z pokoi o powierzchni ponad 35 mkw. Powierzchnia do zaadaptowania znajduje się na dwóch kondygnacjach, jest to stara część budynku, wybudowana z solidnej cegły. Dwa identyczne poziomy a na każdym ponad trzydzieści metrów do dowolnego wykorzystania. Powierzchnia handlowo- usługowa, w jej skład wchodzą dwa oddzielne lokale, każdy z osobnym wejściem. Pierwszy z nich ma powierzchnię ponad 35mkw z dużą przeszkloną witryną i osobnym wejściem z podcienia. Drugi mniejszy o powierzchni niespełna 17 mkw, również posiada przeszkoloną witrynę, i połączony jest z częścią mieszkalną. Oddzielne liczniki (gaz, prąd) to dodatkowy atut, gdybyś chciał część komercyjną wynajmować i czerpać dodatkowy dochód.

Jak widzisz oferowana nieruchomość daje mnóstwo możliwości. Część mieszkalna mniejsza lub większa, zależy jakie są Twoje potrzeby, zechcesz powiększyć przestrzeń handlową, to również żaden problem. A może zechcesz podzielić kamienicę zgodnie z jej dawnym podziałem, i na przykład zamieszkać pod numerem siedem a działalność handlową czy usługową prowadzić pod numerem 5? Nie ma problemu, pomimo jednego wspólnego wejścia dwie części składowe oferowanej nieruchomości, nie łączą się ze sobą ścianami i bez problemu mogą istnieć samodzielnie (poza klatką schodową łączącą części mieszkalne).

Podsumujmy:

- centrum miasta (kilkanaście metrów od rynku) i śpiew ptaków

- główna ulica ale dojazd na posesje spokojną, osiedlową drogą

- dom ale i biznes

- wszystkie media miejskie

- atrakcyjna cena

- mnogość możliwości

Umów się na prezentację i znajdź swój pomysł na to nietuzinkowe miejsce.

Agent prowadzący:

Paweł Dziuba

tel. 518 155 939

Loft 4 Nieruchomości - Pokochaj nowe życie!

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

 • Cena: 569 004

 • Powierzchnia: 225.00 m2

 • Ogłoszenie od: Agencji

 • Sypialnie:

 • Łazienki:

 • Nieruchomość: Dom

 • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

 • Data wygaśnięcia: 16-09-2025

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 195/LTN/DS

Opiekun oferty: Paweł Dziuba, tel 518155939

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

ul. Kościuszki, Szczucin, małopolskie

Wyświetlenia