Bank Nieruchomości

 

Dla agencji i pośredników nieruchomości

 

 

Dbasz o prezencję w internecie i chciałbyś dotrzeć do większej liczby klientów? Wyeksportuj do nas swoje ogłoszenia i zwiększ swoje zasięgi - zajmiemy się promocją twoich ogłoszeń w taki sposób, abyś mógł osiągać jeszcze lepsze rezultaty. 

                    
Jak rozpocząć eksport?

 

 

Aby rozpocząć współpracę i włączyć usługę eksportu, wystarczy założyć konto dla pośredników i agencji klikając w ten link - odnośnik do formularza rejestracji. W trakcie rejestracji należy koniecznie zapoznać się z regulaminem wraz z ogólnymi warunkami świadczenia usług.

Po rejestracji, wszystkie niezbędne dane do eksportu wraz z potwierdzeniem warunków współpracy zostaną wysłane automatycznie na podany w formularzu rejestracji adres e-mail.

 

Zasady współpracy

 

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, by warunki współpracy między nami były możliwie jak najbardziej jasne i klarowne. 

W tym celu, wszystkie najważniejsze kwestie określające zasady naszej współpracy, a także specyfikę działania eksportów ogłoszeń, znajdziesz opisane w sposób przystępny i skrócony pod tym linkiem. 

Jeśli chciałbyś zajrzeć do pełnych ogólnych warunków świadczenia usług i regulaminu, wystarczy że klikniesz w ten link - ogólne warunki świadczenia usługi eksportu.

 

Cennik

 

 

Umożliwiamy całkowicie bezpłatny eksport do 50 wystawień miesięcznie na nasz portal. 

Po przekroczeniu progu bezpłatnych 50 wystawień, cena abonamentu zależeć będzie od liczby wystawień w danym cyklu rozliczeniowym. 

Aby zapoznać się z pełnym cennikiem i przedziałami wystawień, kliknij w ten link - cennik.

 

Programy do eksportów

 

 

Jesteśmy zintegrowani i obsługujemy najbardziej popularne programy do obsługi agencji nieruchomości takie jak:

⊛  Esti CRM

⊛  Asari

⊛  IMO

⊛  Galactica Virgo

⊛  Agencja5000

⊛  Media Rent

⊛  i inne