Bank Nieruchomości

Neopolis - tu zaczyna się Wasze nowe życie

Szukacie miejsca, gdzie będziecie mogli stworzyć swój wymarzony dom? Gdzie porannej kawie będzie towarzyszyć śpiew ptaków, a wieczorem będziecie mogli zrelaksować się na przestronnym tarasie, podziwiając zachodzące słońce? Osiedle Neopolis to idealna propozycja dla par, które pragną żyć w zgodzie z naturą, nie rezygnując z komfortu i wygody życia w mieście.

 

Nowoczesne apartamenty w otoczeniu zieleni

Neopolis to kompleks trzech nowoczesnych budynków apartamentowych, zlokalizowanych w zielonej, postindustrialnej części Ursusa. Inwestycja łączy w sobie bliskość centrum Warszawy z ciszą i spokojem okolicy. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz, a przestronne tarasy lub prywatne ogródki stwarzają idealną przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu.

 

Przestrzeń skrojona na miarę Waszych potrzeb

W Neopolis znajdziecie mieszkania o powierzchni od 34 do 91 m2, w różnych funkcjonalnych rozkładach. Bez względu na to, czy jesteście parą bez dzieci, czy też budujecie swoją rodzinę, z pewnością znajdziecie tu idealne miejsce dla siebie.

 

Osiedle pełne życia

Neopolis to nie tylko komfortowe mieszkania w Warszawie. To również osiedle pełne życia, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Na terenie inwestycji zaprojektowano przytulny ogródek społeczny, idealny na spotkanie z sąsiadami, a także wybieg dla psów, gdzie Wasz czworonożny przyjaciel będzie mógł wyszaleć.

Osiedle Neopolis Warszawa Ursus (wizualizacja)

 

Idealna lokalizacja dla aktywnych osób

Ursus to dzielnica, która oferuje wiele możliwości dla aktywnych osób. W pobliżu osiedla znajdują się liczne ścieżki rowerowe, parki, kluby fitness i baseny. A jeśli macie ochotę na wieczorne wyjście do kina, teatru lub restauracji, centrum Warszawy jest oddalone zaledwie o kilka minut jazdy samochodem lub komunikacją miejską.

 

Neopolis - więcej niż tylko mieszkanie

To miejsce, gdzie będziecie mogli stworzyć swój własny świat. To miejsce, gdzie będziecie mogli odpocząć od zgiełku miasta i zanurzyć się w zieleni. To miejsce, gdzie będziecie mogli budować swoją przyszłość.

Sprawdź nasze mieszkania na sprzedaż Ursus Cię nie zawiedzie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą osiedla Neopolis i odkrycia nowego wymiaru komfortu życia.

Nowe mieszkania na Ursusie, Warszawa (wizualizacja)


 

    Udostępnij

Komentarze

Brak komentarzy - bądź pierwszym użytkownkiem, który skomentuje ten artykuł

Aby dodać komentarz, zarejestruj się

Zarejestruj się

Popularne artykuły

Obrazek opisujący artykuł zatytułowany na portalu bank-nieruchomosci.pl

Jak zdobyć uprawnienia budowlane w Polsce?

Uprawnienia budowlane są podstawą do wykonywania samodzielnych prac technicznych z zakresu budowni ...

Obrazek opisujący artykuł zatytułowany na portalu bank-nieruchomosci.pl

Podmioty funkcjonujące na rynku nieruchomości. Kto kreuje ...

 Podmioty funkcjonujące na rynku nieruchomości. Z jakich podmiotów składa się rynek nieruc ...