Bank Nieruchomości

Zadbane gospodarstwo rolne w super lokalizacji.

ul. Sportowa, Zabawa, tarnowski, małopolskie

649 004 PLN

Zadbane gospodarstwo rolne w super lokalizacji. | Zdjęcie główne
Zadbane gospodarstwo rolne w super lokalizacji. | Zdjęcie 1
Zadbane gospodarstwo rolne w super lokalizacji. | Zdjęcie 2
Zadbane gospodarstwo rolne w super lokalizacji. | Zdjęcie 3
Zadbane gospodarstwo rolne w super lokalizacji. | Zdjęcie 4
Zadbane gospodarstwo rolne w super lokalizacji. | Zdjęcie 5
Zadbane gospodarstwo rolne w super lokalizacji. | Zdjęcie 6

+4

Opis

Doskonała okazja, dla kogoś pragnącego prowadzić swoje gospodarstwo (niekoniecznie rolne) lub dla rodziny potrzebującej przestrzeni w spokojnym, zielonym miejscu.

Nieruchomość, która może zostać Waszym, nowym domem w prawdziwym tego słowa znaczeniu, położona jest w miejscowości Zabawa przy ulicy Sportowej 12. Już sama nazwa miejscowości wskazuje, jak ciekawe może być Wasze nowe życie, choć to tylko nazwa, jednak czasem warto zwracać uwagę na tak małe drogowskazy, przesyłane nam przez siły wyższe. Nazwa ulicy również napawa optymizmem i chęcią do działania. Raczej nie zdecydujesz się jednak na być może najważniejszy krok w życiu, jakim niewątpliwe jest zakup nieruchomości, tylko dlatego że adres brzmi mega optymistycznie.

Żeby podjąć tak ważną decyzję, musisz zakochać się również w tym co niebawem zostanie Twoim portem, do którego będziesz z uśmiechem na ustach wracał każdego wieczora. Dom gdzie będziesz spędzał cudowne chwile z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi ma powierzchnię około stu dziesięciu metrów kwadratowych. W jej skład wchodzą cztery pokoje, dzięki którym nie musisz martwić się o przestrzeń. Sypialnie, pokoje dziecięce czy gabinet? Duży hol z klatką schodową na poddasze, a tam kolejna duża przestrzeń do wykorzystania. Kuchnia, łazienka, oddzielne WC, schowek to uzupełnienie parteru tej ciekawej nieruchomości.

To jednak nie koniec, duża ilość zabudowań gospodarczych pozwoli Wam na realizacje planów. Stodoła drewniano- betonowa ma powierzchnię prawie dwustu mkw, jej stan techniczny jest bardzo dobry, deski zostały wymienione na wciąż pachnące nowością. Naprzeciw domu kolejne zabudowania, składające się z trzech pomieszczeń (38 mkw, 31 mkw, 18 mkw) oraz dwóch garaży (29 mkw oraz 21 mkw), łącznie 140 metrów kwadratowych do wykorzystania. Uzupełnieniem jest olbrzymia zadaszona wiata o powierzchni dziewięćdziesięciu dwóch metrów kwadratowych.

Zabawa to mała miejscowość położona nad rzeką Kisieliną, w popularnej gminie Radłów. Do pobliskiego Tarnowa dojedziesz w kilkanaście minut, to da Ci i najbliższym dostęp do wszystkich atutów jakie, ma w sobie duże miasto (praca, sklepy, edukacja, kultura itp.). Jednak w samej miejscowości i jej najbliższych okolicach też nie będziesz się nudził, ale i znajdziesz wiele niezbędnych do codziennego funkcjonowania miejsc, takich jak sklepy (znanych sieciówek zarówno mniejsze jak i większe), szkołę podstawową oraz przedszkole, orlik, ośrodek zdrowia, kościół, warsztat samochodowy, hotel a nawet pasiekę.

A więc:

- doskonała lokalizacja

- duża działka ponad 120 arów

- możliwość dokupienia niespełna 100 arów (działki budowlanej, łączącej się ze sprzedawana działką) w cenie 150.000zł

- możliwość dokupienia około 200 arów działek rolnych (oddalonych kilkaset metrów) w cenie 100.000zł

- dom oraz zabudowania w bardzo dobrym stanie technicznym

- świetna cena

Zaciekawiony? Umów się na prezentację już dziś.

Agent prowadzący:

Paweł Dziuba

tel. 518 155 939

Loft 4 Nieruchomości - Pokochaj nowe życie!

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 649 004

  • Powierzchnia: 120.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 1960

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 24-09-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 206/LTN/DS

Opiekun oferty: Paweł Dziuba, tel 518155939

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

ul. Sportowa, Zabawa, tarnowski, małopolskie

Wyświetlenia