Bank Nieruchomości

Pławna - nieruchomość otoczona mistyczną legendą!

Pławna, tarnowski, małopolskie

304 004 PLN

Pławna - nieruchomość otoczona mistyczną legendą! | Zdjęcie główne
Pławna - nieruchomość otoczona mistyczną legendą! | Zdjęcie 1
Pławna - nieruchomość otoczona mistyczną legendą! | Zdjęcie 2
Pławna - nieruchomość otoczona mistyczną legendą! | Zdjęcie 3
Pławna - nieruchomość otoczona mistyczną legendą! | Zdjęcie 4
Pławna - nieruchomość otoczona mistyczną legendą! | Zdjęcie 5
Pławna - nieruchomość otoczona mistyczną legendą! | Zdjęcie 6

+4

Opis

WSTĘP

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami ... STOP ... to już było. Lubisz bajki? Większość z nich zazwyczaj kończy się happy endem, ta również! Nie ma się co bać nawet jeśli na początku może być trochę mrocznie.

ROZDZIAŁ 1

Godzina dwudziesta, wczesny majowy wieczór. Dość pochmurno jak na tą porę roku, na niebie widać ciemne chmury, z których co jakiś czas spadają pojedyncze krople deszczu. Patrząc przed siebie widzisz niewiele, to efekt mgły która akurat dziś odwiedziła to miejsce. Idziesz naprzód, w głowie słyszysz usypiająco- kojącą jednocześnie lekko przerażającą muzykę, brzmi trochę jak jakieś dzieło jednego z wielkich mistrzów muzyki klasycznej, każde mocniejsze uderzenie w klawisze pianina powoduje, że czujesz coraz większy niepokój a twoje serce bije coraz szybciej. Do twoich uszu zaczyna docierać przerażający płacz dziecka, świdrujący mózg jak najbardziej nieznośna migrena. Przerażony przyśpieszasz kroku podświadomie szukając ucieczki oraz schronienia przed potworną sytuacją w jakiej się znalazłeś. W powietrzu wyczuwasz zapach palonego drewna oraz mięsa, chce Ci się krzyczeć, jednak w oddali zauważasz piwnicę, być może ona da schronienie, którego tak teraz potrzebujesz. Zbiegasz po schodach, cały czas czując, że ktoś Cię śledzi podążając za tobą krok w krok, lecz za każdym razem gdy się obracasz widzisz tylko, coraz bardziej otaczający wszystko mrok. Potworny, szeleszczący dźwięk to jedyne co w tym momencie dociera do twych uszu. Jesteś w ciemnej piwnicy, nie ma już drogi ucieczki, coraz głośniej słyszysz kroki, czujesz że zło zbliża się do ciebie, długo nie myśląc po omacku chwytasz za pierwszą rzecz, która wpada ci w rękę z nadzieją, że pomoże ci przetrwać atak diabła, który się na Ciebie uwziął ...

ROZDZIAŁ 2

... nagle zapala się światło, a ty stoisz z butelką wina w ręce, otoczony setkami butelek innych, wyśmienitych trunków z przeróżnych stron świata. Słyszysz od swojego najlepszego pracownika, z którym razem dbacie o ten hotel, że to miało być czerwone, chilijskie Cassilero del Diablo a nie przereklamowane, francuskie Bordeaux. Właśnie zrozumiałeś, że dałeś się ponieść emocjom, a wszystko da się racjonalnie wytłumaczyć. Szeleszczący dźwięk, to twój manager, który szedł a póżniej prawie biegł za tobą bo czuł, że znów pomylisz wino, poproszone przez gości. Zapach ten sam, który jeszcze przed chwilą powodował różne przedziwne skojarzenia, to grill, na którym przyrządzacie tak wiele potraw, w końcu wszystkie pokoje zajęte, a goście wieczorami lubią przy grillu lub ognisku posłuchać przeróżnych opowieści delektując się najpyszniejszymi smakołykami. Wracacie spokojnie do gości, nawet młodszy z dzieciaków lekarzy z "czwórki" już nie płacze, w końcu pogodził się w tym, że na smażoną kiełbaskę trzeba chwilę poczekać. Jesteście wszyscy razem, uśmiechy i żarty - doskonały nastrój i atmosfera, którą wszyscy zapamiętają. Zerkasz na telefon by zobaczyć, która godzina, na wyświetlaczu widzisz - Chopin "Marsz żałobny" i już wiesz, że YouTube znów zrobił ci psikusa. Nawet mgła okazała się zwykłym dymem z ogniska.

EPILOG

Lubisz niebanalne wyzwania, wiesz że dobry biznes to reklama i emocje?

Wykorzystaj to, co dostajesz:

- świetna cena (349.000zł)

- duża działka (57arów)

- dokładna powierzchnia całkowita nieobliczalna, z powodu stanu technicznego

- doskonała lokalizacja (kilka minut od Ciężkowic, które przyciągają turystów)

- dobry dojazd

- kilkadziesiąt metrów do stacji kolejowej

Oraz to co jest gratisem, właściwie gwarantującym Ci sukces:

- mroczna legenda

- ciekawa historia

- klimat, którego nie będziesz musiał tworzyć

- rozpoznawalność miejsca

Planujesz inny biznes niż otwarcie "restauracji kebab" lub hostelu takiego samego jak wszystkie, inne? Lubisz coś stworzyć by czerpać z tego niewyobrażalne zyski?

Umów się na prezentacje!

Agent prowadzący:

Paweł Dziuba

tel. 518 155 939

Loft 4 Nieruchomości

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 304 004

  • Powierzchnia: 500.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Hala, magazyn

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 16-09-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 11/LTN/OOS

Opiekun oferty: Paweł Dziuba, tel 518155939

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Pławna, tarnowski, małopolskie

Wyświetlenia