Bank Nieruchomości

Nowa, niższa cena - dom w Gumniskach!

ul. Jara, Gumniska, Tarnów

829 000 PLN

Nowa, niższa cena - dom w Gumniskach! | Zdjęcie główne
Nowa, niższa cena - dom w Gumniskach! | Zdjęcie 1
Nowa, niższa cena - dom w Gumniskach! | Zdjęcie 2
Nowa, niższa cena - dom w Gumniskach! | Zdjęcie 3
Nowa, niższa cena - dom w Gumniskach! | Zdjęcie 4
Nowa, niższa cena - dom w Gumniskach! | Zdjęcie 5
Nowa, niższa cena - dom w Gumniskach! | Zdjęcie 6

+4

Opis

Szukasz wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju domu, który łączy w sobie urok podmiejskiej nieruchomości, obszerne wnętrza i wygodę mieszkania w mieście?

Ta charakterystyczna nieruchomość w Gumniskach, to nie kolejny dom z powielanego wielokrotnie projektu, ale oryginalna koncepcja znanego tarnowskiego architekta Otto Schiera. Zarówno bryła budynku, jak i rozmieszczenie pomieszczeń tworzy wyjątkowy obiekt, który jest niepowtarzalny.

Wchodzimy do wygodnego wiatrołapu, który zarówno pomieści szafę, jak i miejsce do siedzenia podczas zmiany obuwia. Przez wahadłowe, dwuskrzydłowe drzwi przechodzimy do przestronnego holu, który jest centralnym punktem parteru. Z niego wchodzi się do wszystkich pomieszczeń znajdujących się na tym poziomie: dwóch pokoi, łazienki i kuchni, otwartą klatkę schodową z drewnianymi ażurowymi schodami prowadzącymi na piętro. Już wchodząc do holu, widzimy przez duże okna balkonowe salonu ogród od strony południowej. Połączenie tych dwóch największych pomieszczeń tworzy otwartą przestrzeń, z jednoczenie zarysowaną granicą dzięki różnicy poziomów - do salonu schodzimy po trzech stopniach. Okna balkonowe ciągnące się na całej długości ściany południowej otwierają się w całości, dzięki czemu po ich otwarciu salon może stać się po prostu częścią ogrodu. Za to tradycyjny, otwarty kominek zapewni ciepłą i miłą atmosferę, kiedy za oknem będzie szaro i zimno. Podłoga pokryta dębowym parkietem, ułożonym w plecionkę z czarnym dębem. Kuchnia z ogrzewaniem podłogowym, meblami na wymiar, osobną spiżarką i wyjściem na taras - może stać się sercem domu dla każdej rodziny. Po otwarciu okien balkonowych, może powiększyć się o tarasową, letnią jadalnię, szczególnie kiedy właśnie taras od zachodniej strony pozostaje w przyjemnym cieniu do południa. Sypialnia z wykuszowym oknem na południe zapewnia spokój i ciszę, a stojąca za oknem jabłoń, chroni w lecie przed upałem. Obok wejścia do sypialni znajduje się garderoba do zabudowy. Drugi pokój na parterze, z dwoma oknami, może służyć za dużą sypialnię, czy obszerny gabinet. Łazienka z ubikacją, umywalką i obszerną kabiną prysznicową, może wymagać odnowienia. Na piętrze, użytkowym poddaszu znajdują się dwie sypialnie: jedna z oknami balkonowymi na całej ścianie od strony południowej, z wyjściem na taras. Druga posiada dwa okna, w tym jedno w formie jaskółki w skosie. Wejście do pokoi prowadzi z holu, podobnie jak na parterze. Na tym poziomie znajdują się także dwa pomieszczenia ze skosami, oraz mała garderoba. To z niej wchodzi się na poddasze, które także nadaje się do adaptacji. Duża łazienka wyposażona jest w wolnostojącą wannę, obszerną kabinę prysznicową, bidet, umywalkę na zabudowanej szafce z szufladami i ubikację. W całym domu zamontowane są drewniane, oryginalne drzwi z białymi szybami. W piwnicy także centralnym miejscem jest analogiczny do wyższych poziomów hol, z którego wchodzi się do innych pomieszczeń: dużego pokoju, który może być warsztatem, lub klubem/barkiem, mniejszego pokoju, pralni, pomieszczenia gospodarczego z ubikacją, oraz do garażu. Warto zwrócić uwagę, że w holu stoi tradycyjny w formie ceglany piec z płytą, piekarnikiem oraz miejscem do wypieku tradycyjnego chleba lub do pizzy. Z garażu wchodzi się także do obszernego, niskiego, ciemnego pomieszczenia, który może służyć na składzik sprzętu sportowego i mebli, czy narzędzi ogrodowych.

W ogrodzie znajdują się wieloletnie drzewa, dające przyjemny cień podczas nawet największych upałów. Nieregularne ukształtowanie terenu posesji, podkreśla jej wyjątkowość, a różnica w ukształtowaniu terenu wyraźnie udziela część frontową, od ulicy z podjazdem, od części prywatnej, niewidocznej dla przechodniów. Na podjeździe, na terenie posesji zmieszczą się cztery samochody, a przed bramą znajduje się jedno miejsce. Działka, znajdująca się na południowym zboczu, jest oddalona od najcieplejszego miejsca w Polsce (`Biegun Ciepła` obok Pałacu Sanguszków) około 500m. Nieruchomość, znajdująca się w bardzo spokojnej, cichej okolicy, przy ulicy rozpoczynającej popularną trasę spacerową w kierunku Góry Marcina, znajduje się jednak w mieście. Do szkoły podstawowej jest tylko 200m, do sklepu spożywczego - 300m, tyle samo do przystanku autobusowego. Spacer do Rynku zajmie nam 20 minut.

Zapraszamy do obejrzenia!

DZIEŃ OTWARY - PONIEDZIAŁEK 4 grudnia 2023r. w godzinach 14-16

Agent prowadzący:

Paweł Dziuba

tel. 518 155 939

Loft 4 Nieruchomości - Pokochaj nowe życie!

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

 • Cena: 829 000

 • Powierzchnia: 165.00 m2

 • Ogłoszenie od: Agencji

 • Sypialnie:

 • Łazienki:

 • Rok budowy: 1986

 • Nieruchomość: Dom

 • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

 • Data wygaśnięcia: 09-11-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 199/LTN/DS

Opiekun oferty: Paweł Dziuba, tel 518155939

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

ul. Jara, Gumniska, Tarnów

Wyświetlenia