Bank Nieruchomości

Domek murowany na działce 200m2 gm. Miączyn

Niewirków, zamojski, lubelskie

59 000 PLN

Domek murowany na działce 200m2 gm. Miączyn | Zdjęcie główne
Domek murowany na działce 200m2 gm. Miączyn | Zdjęcie 1
Domek murowany na działce 200m2 gm. Miączyn | Zdjęcie 2
Domek murowany na działce 200m2 gm. Miączyn | Zdjęcie 3
Domek murowany na działce 200m2 gm. Miączyn | Zdjęcie 4
Domek murowany na działce 200m2 gm. Miączyn | Zdjęcie 5
Domek murowany na działce 200m2 gm. Miączyn | Zdjęcie 6

+4

Opis

Biuro Nieruchomości DOMOVIA prezentuje ofertę sprzedaży domku murowanego o powierzchni 48m2, usytuowanego na działce o powierzchni 200m2, położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Niewirków w gminie Miączyn w powiecie zamojskim.

Dom składa się z dwóch pokoi oraz talety i wymaga dostosowania do indywidualnych potrzeb przyszłego właściciela.

Jest to przyjemne i zaciszne miejsce do stworzenia azylu aby móc uciec w wolnych chwilach od zgiełku i pędu panującego w mieście. Można wówczas spędzić tu czas na świeżym powietrzu w swoim ogródku, uprawiać ekologiczne warzywa na własne potrzeby, cieszyć się ciszą i śpiewem ptaków.

Jest to również przyjazne miejsce do zamieszkania lub pod wynajem krótkoterminowy.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje tu działalność usługowo - handlową. Jest to zatem dobre miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej.

Do domu doprowadzony jest prąd i woda z wodociągu. Na działce znajduje się studnia. Szambo podłączone do domu znajduje się na działce sąsiedniej. W drodze gaz.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta lub masz pytania dotyczące tej nieruchomości, skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego na znajdującego się na dole ogłoszenia. Nasz zespół chętnie udzieli Ci wszelkich informacji oraz umówi na oglądanie nieruchomości.

Biuro Nieruchomości DOMOVIA gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomaga w procesie zakupu i uzyskaniu kredytu.

Oferta obsługiwana wyłącznie przez Biuro Nieruchomości DOMOVIA w Zamościu. Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura.

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Gorąco polecam i zachęcam do kontaktu.

W celu umówienia się na prezentację tej nieruchomości prosimy o wiadomość poprzez formularz kontaktowy na stronie biura w w w . d o m o v i a . p l / k o n t a k t

Agnieszka Siedlecka tel. 691 948 900 e-mail: asiedlecka@int.pl www.domovia.pl Biuro Nieruchomości Domovia Zamość Agnieszka Siedlecka

Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Zamościu przy ul. Grodzkiej 2 (wejście znajduje się naprzeciwko Nadszańca od strony ulicy Łukasińskiego).

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

DODATKOWE INFORMACJE: Liczba pokoi: 1

LINK DO OFERTY: http://asiedlecka.pl/numer/183

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 59 000

  • Powierzchnia: 48.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 15-04-2026

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 183

Opiekun oferty: Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka, tel 691 948 900

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Niewirków, zamojski, lubelskie

Wyświetlenia