Bank Nieruchomości

Stan deweloperski czy wykończenie pod klucz?

 

Decyzja dotycząca zakupu mieszkania to jedna z tych najważniejszych w życiu wielu osób. Poza określeniem lokalizacji i metrażu, ważna jest także kwestia, czy ma to być nieruchomość w stanie deweloperskim, czy też z opcją wykończenia pod klucz. Nie wiesz, na co się zdecydować? W tym artykule przyjrzymy się zaletom obu rozwiązań.

 

Mieszkanie w stanie deweloperskim – dlaczego warto?

Stan deweloperski oznacza, że deweloper przekazuje właścicielowi mieszkanie przed przeprowadzeniem wszelkich prac wykończeniowych. Jest to zatem nieruchomość, w której rozprowadzone są wszystkie instalacje, zamontowane okna i drzwi wejściowe oraz wykonane parapety, tynki i wylewki. Takie lokum nie nadaje się do zamieszkania i wymaga przeprowadzenia niezbędnych prac, które można wykonać samodzielnie lub zlecić specjalistom. Tym samym nowe mieszkania w Poznaniu w stanie deweloperskim dają kupującemu możliwość pełnej personalizacji przestrzeni. Decydując się na taką nieruchomość, możesz samodzielnie zatem wybierać materiały, kolory ścian, aranżować wnętrze, a także mieć wpływ na jakość wykończenia. To świetna okazja do stworzenia przestrzeni odzwierciedlającej Twoją osobowość, charakter i styl życia. Co więcej, stan deweloperski pozwala na przeprowadzanie prac wykończeniowych etapami. Możesz zatem zacząć od najważniejszych pomieszczeń i stopniowo urządzać pozostałe w miarę swoich możliwości finansowych.

 

Wykończenie pod klucz – zalety nieruchomości gotowej do zamieszkania 

Mieszkanie wykończone pod klucz to nieruchomość gotowa do zamieszkania od zaraz, w której nie trzeba podejmować żadnych prac wykończeniowych. Deweloper bierze na siebie całą odpowiedzialność za proces projektowania, dostarczając kompletnie urządzone pomieszczenia. Nowe mieszkania w Poznaniu z wykończeniem pod klucz to zatem wiele korzyści dla Ciebie. Oto najważniejsze z nich.

  1. • Nie musisz martwić się organizacją prac ani ich koordynacją. Do mieszkania możesz wprowadzić się natychmiast po otrzymaniu kluczy. 
  2. • Cena finalna obejmuje już wszystkie koszty związane z wykończeniem, eliminując ryzyko niespodziewanych wydatków
  3. Deweloper, dbając o swoją reputację, często inwestuje w wysoką jakość wykończeń. Takie nieruchomości cechują się energooszczędnością i funkcjonalnością, co przekłada się na wyższy standard życia dla mieszkańców
  4. • Mieszkania z wykończeniem pod klucz to nieruchomości o niezwykle wysokiej estetyce. Każdy szczegół jest przemyślany i dopracowany przez specjalistów, co sprawia, że wnętrza prezentują się nie tylko nowocześnie, ale również są spójne i atrakcyjne wizualnie.

 

Podsumowanie

Ostateczny wybór pomiędzy stanem deweloperskim a wykończeniem pod klucz zależy od Twoich preferencji i możliwości finansowych. Warto dokładnie rozważyć wszystkie aspekty i podjąć decyzję, która spełni Twoje oczekiwania. Jeśli poszukujesz zaufanego i rzetelnego inwestora, koniecznie sprawdź ofertę Agrobex. To solidny, rzetelny i ceniony przez klientów deweloper. Wykończenie pod klucz w tej firmie to opcja dedykowana tym, którzy chcą wprowadzić się do mieszkania bez konieczności angażowania się w uciążliwe prace remontowe. Wszelkie szczegóły znajdziesz na stronie https://agrobex.pl/wykonczenie-pod-klucz/.

 

 

    Udostępnij

Komentarze

Brak komentarzy - bądź pierwszym użytkownkiem, który skomentuje ten artykuł

Aby dodać komentarz, zarejestruj się

Zarejestruj się

Popularne artykuły

Obrazek opisujący artykuł zatytułowany na portalu bank-nieruchomosci.pl

Cele inwestowania w nieruchomości. Dlaczego warto inwestowa...

 Dlaczego warto inwestować w nieruchomości? Jakie cele inwestycyjne spełniają nieruchomośc ...

Obrazek opisujący artykuł zatytułowany na portalu bank-nieruchomosci.pl

Zakres cenowy oraz obszar porozumienia w nieruchomościach. ...

 Czym jest zakres ceny i obszar porozumienia? Elastyczny sposób na wycenę nieruchomości ...