Bank Nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii


Samo sformułowanie "inwestowanie w nieruchomości za granicą" może budzić obawy, że jest ono przeznaczone wyłącznie dla potężnych firm i osób z rankingów najbogatszych.

 

Czy inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii jest dostępne dla wszystkich?

Nic bardziej mylnego. Zakup mieszkania lub domu w atrakcyjnym miejscu nad Morzem Śródziemnym jest dostępny dla każdego, nie mniej niż w Sopocie lub w Warszawie. Zgodnie z przepisami obowiązującymi w krajach Unii Europejskiej każdy obywatel członkowskiego państwa ma prawo nabywać nieruchomości na takich samych zasadach jak mieszkańcy danego kraju. Sam proces zakupu może się nieco różnić od procedury znanych w Polsce, ale z pomocą miejscowej kancelarii prawnej i notarialnej nie sprawi żadnych formalnych problemów.

 

Jaką nieruchomość w Hiszpanii najlepiej wybrać?

Rodzaj nieruchomości, jej wielkość i lokalizacja idzie w parze w ceną. Ważne są także oczekiwania co do charakteru miejsca. Niektórzy preferują ciszę, spokój i bliskość natury, inni wolą gwarne, pełne atrakcji kurorty. Niełatwo samemu znaleźć wymarzone miejsce pod słońcem hiszpańskiego wybrzeża. Dlatego warto zawierzyć prawdziwym profesjonalistom, takim jak TMGrupoinmobiliario.com/pl. Ta firma działająca na międzynarodowym rynku nieruchomości od pół wieku może poszczycić się ponad 20 tysiącami oddanych do użytku mieszkań, domów i apartamentów. Wstępne rozeznanie można uzyskać po wizycie na stronie TMGrupoinmobiliario.com/pl, gdzie wygodna w obsłudze wyszukiwarka pomoże wybrać podstawowe parametry nieruchomości. Nie trzeba wybierać się do Hiszpanii w celu uzyskania bardziej szczegółowej porady – firma posiada swoje przedstawicielstwo w centrum Warszawy. Pracownicy TMGrupoinmobiliario.com/pl pomogą również na miejscu, prezentując nieruchomość i zapoznając klienta z jej najbliższym otoczeniem.

 

Czy koniecznie trzeba zamieszkać w zakupionej nieruchomości?

Inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii wiąże się nierozłącznie z pytaniem w jaki sposób można je wykorzystywać. Jest to sprawa oczywista dla osób, które zdecydowały się na przeprowadzkę na stałe, związaną z podjęciem pracy w Hiszpanii, pracą zdalną lub spędzeniem emerytury. Ci, którzy cały czas pozostaną powiązani z Polską, mogą spędzać tu wakacje lub ich część, a także "dzielić" się mieszkaniem lub domem z rodziną i przyjaciółmi. Kolejna opcja to wynajem dla turystów, który zapewni konkretny i stały przychód. Nie warto ryzykować i próbować wynajmu na własną rękę - TMGrupoinmobiliario.com/pl współpracuje z firmą Mar Holidays, która bierze na siebie wszelkie formalności związane z wynajmem i zapewnia profesjonalną opiekę nad wynajmowanym lokalem.

 

 

 

    Udostępnij

Komentarze

Brak komentarzy - bądź pierwszym użytkownkiem, który skomentuje ten artykuł

Aby dodać komentarz, zarejestruj się

Zarejestruj się

Popularne artykuły

Obrazek opisujący artykuł zatytułowany na portalu bank-nieruchomosci.pl

Jak zobaczyć swój dom na Google Maps?

 Twój dom na Google Maps. Jak znaleźć i zobaczyć swój dom na Google Maps? Słysz ...

Obrazek opisujący artykuł zatytułowany na portalu bank-nieruchomosci.pl

Prowadź do domu. Nawiguj do domu. Funkcje głosowe podczas...

  “Prowadź do domu”, “Nawiguj do domu”. Asystent Google. Funkcje g ...