Bank Nieruchomości

5 kroków do sprawnego skupu nieruchomości – jak wygodnie i bezpiecznie pozbyć się nieruchomości?

 

Chcesz sprzedać nieruchomość, ale obawiasz się długotrwałych procedur i skomplikowanych formalności? Zależy Ci na tym, aby szybko „upłynnić” swoje aktywa i zamienić je na gotówkę? Umożliwi Ci to procedura sprawnego skupu nieruchomości. Jak to działa i dlaczego warto? Dowiedz się, jak szybko sprzedać nieruchomość w 5 prostych krokach.

 

Skup nieruchomości, czyli jak szybko sprzedać nieruchomość

Zastanawiasz się, jak szybko sprzedać nieruchomość? Nie musisz samodzielnie wystawiać ogłoszeń w internecie lub też szukać pośrednika. Jeśli zależy Ci na czasie, te rozwiązania na pewno nie należą do najlepszych. Już same działania przygotowawcze przed sprzedażą nieruchomości zajmują dużo czasu, a następnie czekają Cię jeszcze długotrwały proces szukania kupca oraz skomplikowane formalności. Proces skupu nieruchomości jest jednak znacznie prostszy. To idealny wybór, gdy zależy Ci na czasie. Korzyści z szybkiego skupu nieruchomości obejmują:

• możliwość szybkiej sprzedaży i otrzymania gotówki na konto,

• brak konieczności inwestowania w nieruchomość przed wystawieniem jej na sprzedaż,

• możliwość sprzedaży każdego typu nieruchomości: mieszkalnych, komercyjnych, gruntowych,

• możliwość sprzedaży zadłużonej nieruchomości,

• możliwość sprzedaży nieruchomości z zajęciem komorniczym,

• rzetelną wycenę nieruchomości dokonaną przez profesjonalistów,

• bezpieczeństwo transakcji i całego procesu.

Procedura sprawnego skupu nieruchomości pozwoli Ci uzyskać gotówkę nawet w 24 godziny. Sprawdź poniżej, jak się to odbywa!

 

Procedura sprawnego skupu nieruchomości krok po kroku

Jak wygląda procedura sprawnego skupu nieruchomości? Tak naprawdę wszystko sprowadza się do 5 kroków, które można zrealizować w bardzo krótkim czasie. Wystarczy znaleźć firmą, która specjalizuje się w tego typu transakcjach – taką jak Sprzedaj Swoje M. Jak wówczas odbywa się proces skupu nieruchomości?

1. Kontakt z doradcą – aby rozpocząć procedurę sprawnego skupu nieruchomości, wystarczy skontaktować się z firmą, która świadczy tego typu usługi. Zwykle jest to możliwe zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

2. Wycena nieruchomości – następnie fachowcy dokonują wyceny nieruchomości, uwzględniając przy tym wszystkie istotne kryteria, zależne m.in. od typu nieruchomości. Są to m.in. lokalizacja, stan techniczny, standard wykończenia, obciążenia hipoteczne itp.

3. Oferta na skupienie nieruchomości – po zakończeniu procesu wyceny otrzymasz ofertę zakupu uwzględniającą wszystkie niezbędne czynniki.

4. Akceptacja oferty – po zaakceptowaniu oferty rozpoczyna się proces finalizacji transakcji. Firma skupująca mieszkanie przygotowuje umowę. Jej podpisanie u notariusza jest możliwe nawet w ciągu 24 godzin od akceptacji transakcji.

5. Wypłata środków – po podpisaniu umowy środki za transakcję są przelewane na wskazane przez właściciela konto w ciągu 24 godzin lub wypłacane w gotówce.

Tak naprawdę tylko tyle wystarczy, aby pozbyć się ciężaru i zamienić nieruchomość na gotówkę, którą można przeznaczyć na dowolne cele. Proces skupu nieruchomości nie wymaga od sprzedającego praktycznie żadnego wysiłku, a przy tym przebiega sprawnie. Dzięki temu omijasz wszelkie działania przygotowawcze przed sprzedażą nieruchomości i przede wszystkim nie musisz długo czekać na „uwolnienie” swoich środków. Pieniądze można bowiem dostać znacznie szybciej niż przy wystawieniu nieruchomości na rynek!

 

Bezpieczeństwo transakcji skupu nieruchomości

Procedura sprawnego skupu nieruchomości jest nie tylko wygodna, ale również bezpieczna. Pomoże Ci w tym specjalistyczna firma skupująca nieruchomości. Jak wybrać odpowiedniego partnera do tego typu transakcji? Przede wszystkim sprawdź, czy podmiot działa legalnie (czy jest zarejestrowany w KRS lub CEIDG). Umowa sprzedaży powinna być natomiast podpisywana u notariusza. To gwarantuje bezpieczeństwo transakcji skupu nieruchomości.

Pamiętaj, aby upewnić się, że współpracujesz z uczciwym i rzetelnym partnerem – takim jak Sprzedaj Swoje M (https://sprzedajswojem.pl/). Firma oferuje wypłatę pieniędzy w gotówce lub na konto w zaledwie 24 godziny. Ponadto doradca przeprowadzi Cię przez cały proces i zadba o to, aby wszystko odbyło się bez przeszkód. Skontaktuj się z firmą, jeśli interesuje Cię procedura sprawnego skupu nieruchomości lub masz dodatkowe pytania!

 

 

    Udostępnij

Komentarze

Brak komentarzy - bądź pierwszym użytkownkiem, który skomentuje ten artykuł

Aby dodać komentarz, zarejestruj się

Zarejestruj się

Popularne artykuły

Obrazek opisujący artykuł zatytułowany na portalu bank-nieruchomosci.pl

Koszt budowy domu – jak obliczyć? Ile kosztuje dom?

 Kalkulacja kosztów budowy domu musi obejmować wiele części składowych – począwszy od u ...

Obrazek opisujący artykuł zatytułowany na portalu bank-nieruchomosci.pl

One World Trade Center - najwyższy budynek w Ameryce Półn...

 One World Trade Center: Symbol odrodzenia i najwyższy budynek Ameryki Północnej Wieżo ...