Bank Nieruchomości

Zakład produkcji parkietu + dom.

Witkowo, wielkopolskie

1 500 000 PLN

Zakład produkcji parkietu + dom. | Zdjęcie główne
Zakład produkcji parkietu + dom. | Zdjęcie 1
Zakład produkcji parkietu + dom. | Zdjęcie 2
Zakład produkcji parkietu + dom. | Zdjęcie 3
Zakład produkcji parkietu + dom. | Zdjęcie 4
Zakład produkcji parkietu + dom. | Zdjęcie 5
Zakład produkcji parkietu + dom. | Zdjęcie 6

+4

Opis

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana blisko centrum Witkowa, składająca się z domu mieszkalnego, wytwórni parkietu i tartaku, na działce o pow. 11293 m2. Zamieszkały, bardzo ładny i funkcjonalny dom, zbudowany z cegły (pustak ceramiczny Cegielnia Krotoszyn Ikl), grubość ścian zew. 50cm. Dach pokryty papą na deskowaniu, ale jest kupiona zwymiarowana blacha pokryciowa w kolorze ceglastym fińskiej firmy Rautaruukki Maxi Plus z kompletem opierzeń i akcesoriów. Posadzki wykończone parkietem jesionowym, bursztynowy select, schody: jesion i dąb. Parter i półpiętro o powierzchni 130m2. Poddasze częściowo wykończone (tynki, instalacje c.o. i c.w.u. z rozprowadzeniem punktów w łazience, grzejniki, ocieplenie) o pow. całkowitej 82m2, w tym 60m2 o wysokości powyżej 1,4m. Strych - ocieplony o powierzchni 29m2. Piwnica (15m2) i kotłownia (12m2). Powierzchnia całkowita domu: 270m2 w tym powyżej 1.4m wysokości: 219m2. Gaz w ulicy z możliwością wykonania przyłącza.

Zakład produkcyjny i dom zlokalizowane są na obszarze handlowo usługowym, przy jednej z głównych ulic i dróg wyjazdowych. Brak bezpośredniego sąsiedztwa zabudowy mieszkaniowej umożliwia całodobową działalność produkcyjną. Teren na obrzeżach jest zadrzewiony. Zakład usytuowany jest na 75% powierzchni terenu, a dom na 25% obszaru. Część zakładowa to parkieciarnia z suszarniami, tartak, ostojnik odpadów oraz wiata. Budynek parkieciarni o pow. 300m2 i wys. 4.5m składa się z hali parkieciarni, dwóch suszarń o kubaturze 45m3 każda, kotłowni z węzłem ciepłowniczym, magazynu i części socjalno-biurowo- ekspozycyjnej. Parkieciarnia wyposażona jest w komplet parkieciarek(czterostronna i czopiarka) Budynek tartaku (180m2),to podpiwniczona hala przetarcia z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi, w którym znajduje się trak ramowy o prześwicie 600mm. Wiata o pow. 450m2 i wys. 4.5-5m zbudowana jest na słupach o średnicy 250mm(gr.10mm) zwieńczonych dachem kratownicowym .Pod wiatą znajdują się pilarki tarczowe poprzeczne i obrzynarka jako wyposażenie fryzowni. Usytuowanie budynków umożliwia bezproblemowy transport i logistykę na terenie zakładu. W Budynkach parkieciarni i tartaku, ze względu na modułowo- szkieletową konstrukcję, można dowolne kształtować wypełnienie ścian, co umożliwia dostosowanie obiektu do indywidualnych potrzeb. Napowietrzna linia energetyczna przebiegająca przez posesję została zdemontowana i zastąpiona podejściem w gruncie od strony ulicy. Nieruchomość ze względu na lokalizację, dużą działkę, dom mieszkalny i funkcjonujące zakłady, stanowi świetny obiekt produkcyjny z dużymi możliwościami rozwoju i ewentualną zmiznę przeznaczenia. W cenie wszystkie maszyny i urządzenia. Oferta warta polecenia.

DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Materiał budowlany: inny Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: inne Prąd: jest Gaz: miejski Woda: wodociąg Stan lokalu: dobry Kształt działki: prostokąt Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: mieszane Przeznaczenie: produkcyjne

DANE KONTAKTOWE: Waldemar Głowicki 602219948, 61 4487660 biuro@ikarnieruchomosci.pl

LINK DO OFERTY: http://www.ikarnieruchomosci.pl/numer/119

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 1 500 000

  • Powierzchnia: 930.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Hala, magazyn

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 23-10-2024

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 119

Opiekun oferty: Waldemar Głowicki, tel 61 4487660, 602219948

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Witkowo, wielkopolskie

Wyświetlenia