Bank Nieruchomości

Wesoła ul. Podleśna dom wolnostojący.

ul. Podleśna, Wesoła, Warszawa

1 900 000 PLN

Wesoła ul. Podleśna dom wolnostojący. | Zdjęcie główne
Wesoła ul. Podleśna dom wolnostojący. | Zdjęcie 1
Wesoła ul. Podleśna dom wolnostojący. | Zdjęcie 2
Wesoła ul. Podleśna dom wolnostojący. | Zdjęcie 3
Wesoła ul. Podleśna dom wolnostojący. | Zdjęcie 4
Wesoła ul. Podleśna dom wolnostojący. | Zdjęcie 5
Wesoła ul. Podleśna dom wolnostojący. | Zdjęcie 6

+4

Opis

Nieruchomość położona jest w jednym z najbardziej poszukiwanych obszarów, cichej i zielonej części Wesołej, w pierwszej linii zabudowy z dojazdem drogą asfaltową.

Lokalizacja wygodna i komfortowa do mieszkania przy pełnej miejskiej infrastrukturze.

Prezentowany dom posadowione na działce o powierzchni 988 m2 o powierzchni całkowitej 220m2, użytkowej 174,90m2 (w tym garaż 21,20m2) wraz z budynkiem niemieszkalnym o powierzchni 41m2.

Przestronny, przytulny dom, doskonale sprawdzi się również dla dwóch rodzin z dziećmi i czworonogami. Dom ma bardzo praktyczny układ. Posiada dużo okien, które dają dużo naturalnego światła wewnątrz. W bryle budynku zlokalizowany garaż. Na posesji znajduje się oddzielny dom gospodarczy w stanie do remontu.

3 200 000 PLN oferta działki o powierzchni 1976m2 z posadowionym domem o powierzchni całkowitej 220m2, użytkowej 174,90m2 (w tym garaż 21,20m2) wraz z niemieszkalnym budynkiem o powierzchni 41m2.

Istnieje również możliwość zakupu działki niezabudowanej o powierzchni 988m2 (powstałej z podziału) za cenę 1 300 000 PLN. Nieruchomość położona na terenie obywającego planu miejscowego. Tereny zabudowy jednorodzinnej intensywnej - określane dalej jako tereny MNI Na terenach MNI ustala się zachowanie i rozwój funkcji mieszkalnictwa jednorodzinnego z zakresu domów szeregowych, bliźniaczych i wolnostojących. Dopuszcza się lokalizowanie funkcji usługowych z zakresu: handlu, usług, biur, rzemiosła, gastronomii, służby zdrowia, towarzyszących funkcji mieszkaniowej jako pomieszczeń wydzielonych w domu jednorodzinnym. Ustala się minimalne wielkości działek budowlanych, chyba, że ustalenia szczegółowe stanowią inaczej: - 400 m2 dla domów szeregowych i bliźniaczych; - 600 m2 dla domów wolnostojących. Na terenach MNI wyklucza się lokalizowanie: - funkcji mieszkalnictwa wielorodzinnego i zbiorowego; przy czym ustalenie nie dotyczy pokoi gościnnych oraz domów jednorodzinnych przeznaczonych na wynajem; - domów jednorodzinnych atrialnych, chyba, że ustalenia szczegółowe stanowią inaczej; - funkcji usługowych wolnostojących, chyba że ustalenia szczegółowe stanowią inaczej, oraz funkcji usługowych uciążliwych. - Na terenach MNI zakazuje się: - wtórnego podziału istniejących działek, jeżeli jest to sprzeczne z ustaleniami pkt. 3; - lokalizacji dodatkowego budynku mieszkalnego lub gospodarczego na działce. Na terenach MNI ustala się maksymalną długość elewacji ciągu budynków szeregowych na 70 m.

Bardzo atrakcyjne miejsce na inwestycję, plan miejscowy do udostępnienia na email.

Zapraszam do kontaktu.

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma jedynie charakter informacyjny. Staramy się, aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ponieważ informacje te często pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, biuro TM Home nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.

Dla zgłaszających nam swoje nieruchomości proponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 1 900 000

  • Powierzchnia: 220.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 1985

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 03-01-2026

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 253/6110/ODS

Opiekun oferty: Marzena Zawada, tel 535 902 007

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

ul. Podleśna, Wesoła, Warszawa

Wyświetlenia