Bank Nieruchomości

Warsztat sklep biuro sala dom gotowy biznes

Pyskowice, śląskie

2 499 000 PLN

Warsztat sklep biuro sala dom gotowy biznes | Zdjęcie główne
Warsztat sklep biuro sala dom gotowy biznes | Zdjęcie 1
Warsztat sklep biuro sala dom gotowy biznes | Zdjęcie 2
Warsztat sklep biuro sala dom gotowy biznes | Zdjęcie 3
Warsztat sklep biuro sala dom gotowy biznes | Zdjęcie 4
Warsztat sklep biuro sala dom gotowy biznes | Zdjęcie 5
Warsztat sklep biuro sala dom gotowy biznes | Zdjęcie 6

+4

Opis

Do sprzedaży gotowy biznes!!!

===Funkcjonujący warsztat samochodowy=== ===Sala weselna lub pod inne imprezy okolicznościowe=== ===Sklep z częścią biurową=== ===Budynek mieszkalny z możliwością zakwaterowania kilkudziesięciu osób===

Nieruchomość położona jest na kilku działkach o powierzchni 2602m2 i znajduje się w południowej części miasta Pyskowicach. W całości jest ogrodzona, z bramą wjazdową przesuwną, w znacznej części pokryta kostką betonową i ażurową, przygotowaną pod samochody dostawcze, z dostępem do drogi publicznej, asfaltowej.

Warsztat samochodowy posiada powierzchnię około 114m2. Jest w pełni wyposażony i cały czas funkcjonujący. Hala warsztatowa wybudowana została z płyty warstwowej. Posiada 2 bramy wjazdowe, okna w standardzie PCV, może pełnić funkcję magazynową, usługową, produkcyjną.

Budynek o przeznaczeniu usługowo - handlowym posiada powierzchnie użytkowa 227m2. Na parterze znajdują się biura, sklep, pomieszczenia gospodarcze, natomiast piętro stanowi sala weselna z wyposażoną kuchnią, zapleczem, ubikacjami, pomieszczeniami gospodarczymi. Całość można przywrócić do przeznaczonej funkcji przy niewielkim nakładzie prac. Stan budynku jest bardzo dobry. Wykonany został z cegły, pokryty jest papą.

Budynek mieszkalny składa się z 2 kondygnacji, poddasza oraz piwnic. Powierzchnia użytkowa wynosi około 218m2, natomiast poddasze do wykończenia dodatkowe ponad 100m2 po podłogach.

Całość jest w stanie bardzo dobrym. Dom jest w pełni podpiwniczony, z wysokimi pomieszczeniami zagospodarowanymi min. na siłownię. Wybudowany został metodą tradycyjną - murowaną, z cegły, o konstrukcji dachu drewnianej, pokrytej dachówka ceramiczną. Elewacja po termomodernizacji. Okna budynku wykonane z PCV zabezpieczone roletami zewnętrznymi. Ściany wewnętrzne proste, gładkie, podłogi wykonane zostały z paneli i płytek ceramicznych. Wysoki parter składa się z 4 pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju, piętro posiada układ identyczny. W domu dostępne są media: woda, kanalizacja miejska, prąd, centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa. Standard wykończeń bardzo dobry.

Na terenie posesji znajduje się również budynek garażowo - gospodarczy, o powierzchni około 41m2, murowany, pokryty blachą. Budynek jest dwustanowiskowy, bramy stalowe, kanał, podłoga wykonana w płytkach ceramicznych. Stan techniczny bardzo dobry.

Działki posiadają w sumie powierzchnię 2602m2, kształt regularny. Część rekreacyjna działki jest zagospodarowana nasadzeniami drzew, krzewów ozdobnych i owocowych, trawnikiem, wiatą i wędzarnią murowaną.

Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej części miasta. Otoczenie stanowi zabudowa niska, mieszkaniowa, jednorodzinna i nieuciążliwa usługowa. W niedużej odległości znajduje główna droga wylotowa na Gliwice, ale również przystanek autobusowy. Miejsce jest idealne dla osób, które chcą połączyć pracę z miejscem zamieszkania lub potrzebują sporo przestrzeni prywatnej. Po niezbędnych modyfikacjach, nieruchomość również bardzo dobrze się sprawdzi jako baza noclegowa dla kilkudziesięciu osób.

Zapraszam do kontaktu oraz po więcej informacji. Nieodpłatnie udzielę pomocy w uzyskaniu atrakcyjnej oferty kredytowej.

Osoba odpowiedzialna za ofertę: Dariusz Kwiecień Tel. 887 021 000 Nr licencji 27908

LINK DO OFERTY: http://www.next-investment.pl/oferta/143

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 2 499 000

  • Powierzchnia: 600.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Hala, magazyn

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 07-01-2025

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 143

Opiekun oferty: Next Investment Dariusz Kwiecień, tel 887021000

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Pyskowice, śląskie

Wyświetlenia