Bank Nieruchomości

Trzebcz, posiadłość 232m2, 1,25ha działka

Trzebcz, polkowicki, dolnośląskie

3 085 000 PLN

Trzebcz, posiadłość 232m2, 1,25ha działka | Zdjęcie główne
Trzebcz, posiadłość 232m2, 1,25ha działka | Zdjęcie 1
Trzebcz, posiadłość 232m2, 1,25ha działka | Zdjęcie 2
Trzebcz, posiadłość 232m2, 1,25ha działka | Zdjęcie 3
Trzebcz, posiadłość 232m2, 1,25ha działka | Zdjęcie 4
Trzebcz, posiadłość 232m2, 1,25ha działka | Zdjęcie 5
Trzebcz, posiadłość 232m2, 1,25ha działka | Zdjęcie 6

+4

Opis

Piękna posiadłość w Trzebczu - idealne miejsce dla Ciebie!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej posiadłości w m. Trzebcz, oddalonej od centrum Polkowic o zaledwie 3 km. Teren posiadłości znajduje się na skraju wsi co pozwala cieszyć się spokojem i ciszą, z dala od miejskiego zgiełku. Można odpocząć po intensywnym dniu i cieszyć się otaczającą naturą.

Posiadłość składa się z działki o imponującej powierzchni 1,256 ha oraz parterowego domu mieszkalnego połączonego z dwumiejscowym garażem. Całość jest estetycznie ogrodzona i wyposażona w automatycznie otwierane dwie bramy, zapewniające prywatność, komfort i bezpieczeństwo.

Warto zaznaczyć, że zachodnia granica posiadłości przylega do malowniczego strumienia, który należy do Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego Trzebcz, utworzonego w 2010 roku. Dolina potoku, który zachował swój naturalny bieg, oraz przylegające do niego zróżnicowane żyzne lasy liściaste stanowią przedmiot ochrony. To wyjątkowe otoczenie zapewnia bezpośredni kontakt z przyrodą i piękno natury.

Na terenie posiadłości znajduje się zadaszone miejsce do grillowania wykonane z naturalnych głazów polnych. Dodatkowo, na działce odnajdziemy starodrzew w postaci dębów, olch, buków i innych drzew, które dodają uroku i tworzą przyjemny klimat i atmosferę.

Teren podzielony jest na dwie części. Pierwsza z nich to część trawiasta, reprezentacyjna, wyposażona w automatyczny system nawadniania (własna studnia) i regularnie koszona przez dwa w pełni zautomatyzowane roboty. Druga część to zielona, naturalna łąka, z zadaszonym miejscem grillowym, piwniczką (ziemianka) oraz budynkiem gospodarczym z wiatą na BUSA. Obecne zagospodarowanie terenu pozwala na pełną swobodę w dowolnej aranżacji terenu wokół domu.

Dom mieszkalny o pow. 232 m2  (w tym garaż o pow. 52m2 ) składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni połączonej z łazienką, trzech pokoi, drugiej łazienki, toalety, spiżarni, pomieszczenia gospodarczego i kotłowni. Bryła domu nawiązuje do tradycyjnej architektury, harmonijnie wpisując się w otaczający krajobraz i zabudowę siedliskową. Warto podkreślić, że zarówno wejście do domu z podwórza, jak i wnętrze domu, są pozbawione schodków, co zapewnia łatwy dostęp i wygodę.

Dom jest wyposażony we wszystkie niezbędne media, w tym centralny odkurzacz, oraz najnowocześniejszy system ogrzewania, oparty na pompach ciepła połączonych z rekuperacją. Przed budynkiem znajduje się 400 m2 utwardzonego terenu, wyłożonego kostką, co zapewnia swobodne parkowanie kilkunastu samochodów osobowych. Oczywiście nie brak tutaj któregokolwiek z mediów.

Opis i zdjęcia nie oddają w pełni uroku i charakteru tej wyjątkowej posiadłości. Zachęcamy do osobistej wizyty, aby od pierwszego wejrzenia zauroczyć i zakochać się w tym miejscu.

Cena sprzedaży oraz dodatkowe informacje dotyczące posiadłości są dostępne na życzenie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację i uzyskania dodatkowych informacji.
Skontaktuj się już teraz, aby poznać to magiczne miejsce i spełnić swoje marzenie o własnej posiadłości w otoczeniu natury! Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji!

https://www.veed.io/view/eb3645d2-636b-46d6-8998-bad640df213a?sharingWidget=true&panel=share

POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.
Przy sprzedaży zapewniamy bezpieczeństwo oraz całą obsługę transakcji, zapewniamy obsługę notarialną.
Kupując z Nami - kupujesz sprawdzoną nieruchomość.
Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości:

- podatek od czynności cywilno-prawnych
- taksy notarialnej
- wpisów do księgi wieczystej
- obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim PHU CREDI Janusz Pawłowski zs. 59-100 Polkowice ul. Zachodnia 6. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 3 085 000

  • Powierzchnia: 232.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 2011

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 27-05-2026

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 155635

Opiekun oferty: Janusz Pawłowski, tel 506145545

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Trzebcz, polkowicki, dolnośląskie

Wyświetlenia