Bank Nieruchomości

Mieszkanie 38 metrów kwadratowych sprzedam bezpośrednio

Nowa Huta, Kraków

540 000 PLN

Mieszkanie 38 metrów kwadratowych sprzedam bezpośrednio | Zdjęcie główne
Mieszkanie 38 metrów kwadratowych sprzedam bezpośrednio | Zdjęcie 1
Mieszkanie 38 metrów kwadratowych sprzedam bezpośrednio | Zdjęcie 2
Mieszkanie 38 metrów kwadratowych sprzedam bezpośrednio | Zdjęcie 3
Mieszkanie 38 metrów kwadratowych sprzedam bezpośrednio | Zdjęcie 4
Mieszkanie 38 metrów kwadratowych sprzedam bezpośrednio | Zdjęcie 5
Mieszkanie 38 metrów kwadratowych sprzedam bezpośrednio | Zdjęcie 6

+26

Opis

Jako właściciel sprzedam bezpośrednio piękne, nasłonecznione, przestrzenne, ustawne i funkcjonalne, duże 1-pokojowe umeblowane mieszkanie własnościowe (odrębna własność z wydzieloną księgą wieczystą oraz wykupioną częścią gruntu przypadającą na mieszkanie!) w bardzo dobrej, doskonałej lokalizacji w Krakowie - Nowej Hucie (osiedle Hutnicze 2, piąte piętro), w urokliwej, starej części Nowej Huty, w bliskim sąsiedztwie Placu Centralnego (stara historyczna, zabytkowa Nowa Huta) i zielonych terenów rekreacyjno - spacerowych, gotowe do wprowadzenia i zamieszkania od zaraz.

Powierzchnia mieszkania: 37,64 metra kwadratowego, dodatkowo balkon oraz piwnica.
Wysokie: wysokość pomieszczeń 2,85 m
Jasne, nasłonecznione i doskonale doświetlone: ekspozycja południowo - wschodnia.
Budynek z cegły, mieszkanie o dużym potencjale, możliwość dowolnej aranżacji wnętrz.

Duże, wysokie i szerokie okna pokoju oraz kuchni wychodzą na wewnętrzne, zielone, zadrzewione, ciche i przestrzenne podwórko od południowej strony bloku a ponadto dodatkowo balkon w pokoju wraz z drugim oknem skierowane są na wschód.

Duża, oddzielna, jasna kuchnia z wnęką: ok. 10 metrów kwadratowych!  Stwarza to np. świetną i prostą możliwość wygospodarowania z kuchni dużego pokoju oraz wydzielenia małej kuchni z wnęki kuchennej (doświetlonej np. dużym, szerokim oknem świetlikowym do samego sufitu (w potencjalnej ściance działowej) z oddzielnym wejściem, wybitym z przedpokoju!

Wyjątkowo duży, ustawny, słoneczny pokój (powierzchnia pokoju ponad 21 metrów kwadratowych!) z dwoma bardzo dużymi, szerokimi oknami na dwóch sąsiednich ścianach (południowej) oraz balkonem z drugim oknem (wschodniej) wraz z dwoma grzejnikami CO (zarówno na ścianie południowej jak i wschodniej) stwarzają wyjątkowo łatwą i tanią możliwość zaadaptowania dużego, przestrzennego pokoju do 2 mniejszych pokoi!

Przynależna piwnica ok. 4 metry kwadratowe, bardzo wysoka, z regałami i półkami.

Podłoga pokoju oraz korytarza: parkiet (pod dywanem oraz wykładziną),
podłoga kuchni: linoleum,
podłoga łazienki: płytki ceramiczne gresowe,
ściany łazienki: glazura.

Budynek z odnowioną elewacją, monitorowany, wyposażony w domofon, zbiorczą antenę TV i internet, z grubego, zdrowego muru ceglanego, nową i cichą windą, centralnym zsypem i piwnicą (ze schronem!). W tym roku przewidziana centralna, miejska ciepła woda użytkowa oraz malowanie klatki schodowej!

Mieszkanie z meblościanką w pokoju i na korytarzu (do sufitu), łazienka po kapitalnym remoncie (wymieniona instalacja wod-kan-gaz oraz elektryczna), gotowe do wprowadzenia i zamieszkania. W korytarzu schowane, ukryte w ścianie trzy duże schowki oraz pawlacz pod sufitem.

Dużo terenów zielonych i rekreacyjnych, na podwórku przed blokiem skwerek z ławeczkami i siłownią plenerową a w bezpośrednim pobliżu Park Szwedzki, Park Ratuszowy, Park Zalew Nowohucki z tężnią solankową, ścieżkami spacerowymi, boiskami i siłownią plenerową, otwartymi basenami kąpielowymi oraz Dworek Jana Matejki, przy bloku ogólnodostępne bezpłatne miejsca parkingowe, wejście do budynku obustronne.

Czynsz wynosi około 450 zł miesięcznie (opłaty w czynszu: zaliczka na fundusz remontowy, wywóz śmieci, woda, winda, części wspólne, prąd w przynależnej do mieszkania piwnicy, CO, koszty administracji).

Nowa Huta to jedno z najlepszych miejsc do życia, z przemyślaną architekturą i doskonałą infrastrukturą.

W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe komunikacji miejskiej, teatr, kino, szpital im. Stefana Żeromskiego, przychodnia, kościół, w okolicy dobrze rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa. Do zielonych Łąk Nowohuckich oraz do prężnie działającego obok Nowohuckiego Centrum Kultury 10 minut pieszo.

Doskonałe połączenie komunikacyjne z całym miastem. Szybki i łatwy dojazd do krakowskich uczelni: Akademia Wychowania Fizycznego - 11 min, Politechnika Krakowska - Wydział Mechaniczny - 11 min.

W pobliżu wylot na A4 i na S7 z dobrym dojazdem do pozostałych części miasta.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu, biurom nieruchomości i pośrednikom dziękuję.

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 540 000

  • Powierzchnia: 37.64 m2

  • Ogłoszenie od: Osoby prywatnej

  • Sypialnie: 1

  • Łazienki: 1

  • Rok budowy: 1958

  • Nieruchomość: Mieszkanie

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 31-05-2024

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Nowa Huta, Kraków

Wyświetlenia