Bank Nieruchomości

Mały dom w stanie surowym, w malowniczej okolicy

Jodłówka Tuchowska, tarnowski, małopolskie

175 000 PLN

Mały dom w stanie surowym, w malowniczej okolicy | Zdjęcie główne
Mały dom w stanie surowym, w malowniczej okolicy | Zdjęcie 1
Mały dom w stanie surowym, w malowniczej okolicy | Zdjęcie 2
Mały dom w stanie surowym, w malowniczej okolicy | Zdjęcie 3
Mały dom w stanie surowym, w malowniczej okolicy | Zdjęcie 4
Mały dom w stanie surowym, w malowniczej okolicy | Zdjęcie 5
Mały dom w stanie surowym, w malowniczej okolicy | Zdjęcie 6

+4

Opis

Mały dom w stanie surowym, w malowniczej okolicy

Dom na sprzedaż Jodłówka Tuchowska

Oferta nieruchomości skierowana w szczególny sposób do osób poszukujących swojego własnego, małego zakątka na ziemi, gdzie będą mogli zamieszkać i cieszyć się otaczającą przyrodą lub przyjeżdżać od czasu do czasu na wypoczynek wśród pól i lasów.

Jodłówka Tuchowska to malownicza miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim, w gminie Tuchów. Znajduje się około 15 minut jazdy samochodem od miasta Tuchów, co sprawia, że mieszkańcy Jodłówki mogą bez problemu załatwić najważniejsze sprawy, zrobić zakupy, udać się do banku czy do lekarza właśnie w pobliskim mieście. Miejscowość jest otoczona pięknymi terenami zielonymi, polami uprawnymi oraz rozległymi lasami, co łącznie tworzy malowniczy krajobraz i sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu wokół Jodłówki Tuchowskiej charakteryzuje się pagórkami i dolinami, dodając osobliwego uroku temu regionowi. Miejscowość może z powodzeniem zostać wybrana przez osoby chcące zamieszkać w cichej i zielonej okolicy, a także będzie to świetny wybór dla ludzi szukających ternu na swój domek letniskowy, gdzie mogą wybrać się na długi weekend, urlop czy wakacje na łonie natury. Infrastruktura w Jodłówce Tuchowskiej obejmuje podstawowe udogodnienia, takie jak szkoła, kościół czy sklep. W przypadku bardziej zaawansowanych usług, mieszkańcy mają dostęp do infrastruktury miasta Tuchów. Dostępne drogi gminne, powiatowe i wojewódzkie ułatwiają komunikację i zapewniają wygodę w przemieszczaniu się.

Działka o numerze ewidencyjnym 1373/3, która jest przedmiotem sprzedaży, znajduje się właśnie w tej malowniczej miejscowości. Jej powierzchnia to około 9 ar, a wymiary 46 x 20 metrów, co sprawia, że parcela daje sporo przestrzeni do zagospodarowania, jednocześnie jej utrzymanie nie będzie uciążliwe. Działka posiada spadek ku północy, a na wysokości około 2/3 działki znajduje się mały uskok, który sprawia, że u jej północnej granicy znajduje się kawałek płaskiego terenu, który możesz zagospodarować jako miejsce na grilla, huśtawkę czy małą altanę na granicy lasu. Od strony wschodniej działka graniczy z pasem wysokich drzew iglastych, dających przyjemny cień i chroniących od wiatru. Na północy rozciąga się rozległy las, więc wyjście na grzyby wymaga jedynie założenia czapki z daszkiem, wygodnych butów i zrobienia paru kroków. Od strony zachodniej parcela graniczy z stosunkowo wysokim murem odgraniczającym ją od sąsiedniego domu jednorodzinnego. Dostęp do cywilizacji zapewnia biegnąca na południu, asfaltowa droga gminna, która następnie łączy się z drogą powiatową, a ta z kolei z biegnącą nieopodal drogą wojewódzką, dlatego dotarcie do pobliskiego Tuchowa czy nawet Tarnowa jest bardzo wygodne.

Nieruchomość zabudowana jest dwoma murowanymi budynkami. Pierwszym z nich jest dwupiętrowy garaż wbudowany na wspomnianym wcześniej uskoku. Na górnym poziomie znajduje się miejsce na samochód czy mały warsztat, natomiast dolny poziom można wykorzystać jako składzik na narzędzia lub zaadaptować na altanę do grilla.W centrum działki znajduje się mały murowany dom w stanie surowym zamkniętym. Został on zaprojektowany jako piętrowy dom jednorodzinny, natomiast prace budowlane zatrzymały się na etapie budowy parteru. Budynek posiada projekt oraz wymagane prawem pozwolenie, więc nie jest to samowola budowlana. Natomiast pozwolenie utraciło już ważność, więc aby rozbudować budynek trzeba będzie uzyskać nowe pozwolenie. Dom daje nowemu właścicielowi kilka możliwości. Może on zostać dokończony jako mały dom parterowy, gdzie spokojnie może zamieszkać rodzina 2+1 lub 2+2, a prace wykończeniowe nie będą wymagać dużych nakładów finansowych. Druga możliwość to rozbudowa poprzez dodanie kolejnego poziomu, np. w formie użytkowego poddasza, jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni dla rodziny. Trzecia opcja to wykończenie domu w obecnej formie i zaadaptowanie go jako mały domek letniskowy, czemu sprzyjają atrakcyjne przyrodniczo tereny, zachęcające do aktywnego wypoczynku. Budynek posiada przyłącz elektryczny. Przez działkę przebiega nitka wodociągu gminnego, natomiast linia gazu biegnie przez sąsiednią działkę. Na parceli znajduje się także studnia, która może być alternatywnym źródłem wody. Kanalizacja jest zapewniona w formie szamba. Strop oraz podłoga wykonane są z betonu. W budynku znajduje się 5 pomieszczeń, korytarz oraz schowek pod schodami, co pozwala wygospodarować łazienkę, kuchnię oraz 3 pokoje sypialne. Niewielkim kosztem można stworzyć przytulny dom w malowniczej okolicy.

Podsumowując:

- mała działka wkomponowana w pagórek, granicząca z lasem oraz polami

- piękna okolica dla lubiących aktywny wypoczynek pośród łąk i lasów

- mały dom dla małej rodziny, którego wykończenie będzie stosunkowo tanie

- dodatkowo murowany garaż na samochód oraz szopa na narzędzia

- łatwy dojazd i dobra komunikacja z pobliskimi ośrodkami miejskimi

Najwięcej informacji o nieruchomości uzyskasz na naszej stronie internetowej "Gabański Nieruchomości" - Sprawdź !!

Znajdziesz tam najwięcej zdjęć, film ukazujący nieruchomość oraz wirtualny spacer.

Zapraszam do kontaktu !

Osoba prowadząca:

Daniel Gabański

Agent nieruchomości Tarnów

Gabański Nieruchomości

Biuro nieruchomości Tarnów

Tel. 791 842 960

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 175 000

  • Powierzchnia: 65.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 2001

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 10-02-2026

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 11/GBN/DS

Opiekun oferty: Daniel Gabański, tel 791842960

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Jodłówka Tuchowska, tarnowski, małopolskie

Wyświetlenia