Bank Nieruchomości

M-4 o pow. 61,4 m2 z dużym balkonem

Parkitka, Częstochowa

588 000 PLN

M-4 o pow. 61,4 m2 z dużym balkonem | Zdjęcie główne
M-4 o pow. 61,4 m2 z dużym balkonem | Zdjęcie 1
M-4 o pow. 61,4 m2 z dużym balkonem | Zdjęcie 2
M-4 o pow. 61,4 m2 z dużym balkonem | Zdjęcie 3
M-4 o pow. 61,4 m2 z dużym balkonem | Zdjęcie 4
M-4 o pow. 61,4 m2 z dużym balkonem | Zdjęcie 5
M-4 o pow. 61,4 m2 z dużym balkonem | Zdjęcie 6

+2

Opis

Trzypokojowe mieszkanie, z kuchnią otwartą na salon i dużym balkonem. Do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.
Zadzwoń 883 406 074

Podstawowe Informacje:
Cena: 588 000 ZŁ
Cena za m2: 9173,17 ZŁ
Powierzchnia: 61,4 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro: pierwsze
Liczba pięter: 4
Stan nieruchomości: do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów
Okna: PVC
Domofon: Tak
Komórka lokatorska: Tak (sprzedawana odrębnie)
Balkon: Tak
Parking: Przy ulicy

Oferujemy na sprzedaż ulokowane na pierwszym piętrze niskiego bloku mieszkanie,  na które składają się 3 pokoje, otwarta na salon kuchnia, łazienka, wydzielony ustęp, korytarz i duży balkon. Oddany do użytku w 2016 r. blok zlokalizowany jest na Osiedlu Parkitka. Budynek spełnia najwyższe standardy w zakresie ochrony p.poż. oraz dostępności dla osób o ograniczonej możliwości poruszania się (małe dzieci, osoby niepełnosprawne). W budynku znajduje się parking podziemny. Miejsca parkingowe znajdują się również przy ulicy w sąsiedztwie posesji. Budynek wyposażony został w cichobieżne windy. Teren posesji ogrodzony, porośnięty zielenią uporządkowaną.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, zlokalizowana na tej samej kondygnacji, co mieszkanie, która nie jest przedmiotem oferty sprzedaży. W pobliżu posesji znajdują się: centrum handlowe, liczne sklepy, szpital, przychodnia lekarska, apteka, szkoła podstawowa, przedszkole, plac zabaw, fryzjer i liczne punkty usługowe.
Blok wybudowany z pustaków ceramicznych i spełnia obowiązujące WT w zakresie ochrony cieplnej budynków. Okna z wielokomorowych profili PVC, wyposażone w pakiety trójszybowe, skierowane są na wschód i południe (salon, kuchnia), zapewniając lokatorom wysoki komfort cieplny i akustyczny. Wejście na teren posesji oraz wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem. Wyjazd z garażu podziemnego zabezpieczony automatyczną bramą segmentową.
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, wykończone przy użyciu najwyższej jakości materiałów. W kuchni zabudowane szafki kuchenne na wymiar. Podłogi: w pokojach i przedpokoju - parkiety, w kuchni, łazience i wydzielonym ustępie - płytki ceramiczne.

Atutem mieszkania jest bliskość centrum miasta, przemyślany układ funkcjonalno-użytkowy i bardzo duży, skierowany na południe, słoneczny balkon. Budynek zwraca uwagę nowoczesną bryłą architektoniczną. Otoczenie zieleni, świetna komunikacja z resztą miasta i pełna infrastruktura handlowo-usługowa sprawiają, że mieszkania położone w tym osiedlu należą do najbardziej poszukiwanych na rynku.

Czynsz
administracyjny wynosi 242 zł i zawiera: opłatę eksploatacyjną, składkę na fundusz remontowy, domofon, energię elektryczną części wspólnych, podatek od nieruchomości. Zimna i ciepła woda użytkowa oraz ciepło na cele ogrzewania indywidualnie opomiarowane. Budynek zasilany jest w ciepło z wbudowanego węzła wymiennikowego, przyłączonego do sieci cieplnej Fortum. Wymiar opłaty za gospodarowanie odpadami obliczany indywidualnie na podstawie zużycia wody.
W cenie mieszkania otrzymujesz również wyposażenie:

kuchni: meble w zabudowie, okap, płyta elektryczna z piekarnikiem (bez lodówki),
łazienki: wszystko za wyjątkiem wanny stojącej.

Masz pytania?

Skontaktuj się tak jak Ci wygodnie (telefonicznie lub na adres e-mail)
Beata Skawińska – Szafranek, tel. 883 406 074, e-mail: bszafranek@gtw-nif.pl

Szukaj nas na Facebooku
Jeżeli oferta wydała Ci się interesująca, potrzebujesz więcej zdjęć w wyższej rozdzielczości lub zdjęć w technologii 360 stopni odszukaj nas na Facebooku. 

Współpracując z GTW Nieruchomości i Finanse otrzymujesz pełną obsługę całego zespołu.
Pomoc w finansowaniu zakupu: KUPIMY TWOJE dotychczasowe MIESZKANIE LUB DOM ZA GOTÓWKĘ, przyjmiemy je w rozliczeniu za nowo nabywaną nieruchomość lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i remont).

Oferta dotycząca nieruchomości ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 588 000

  • Powierzchnia: 64.10 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki: 1

  • Rok budowy: 2016

  • Nieruchomość: Mieszkanie

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 01-09-2024

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 58/12620/OMS

Opiekun oferty: Beata Skawińska - Szafranek, tel 883406074

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Parkitka, Częstochowa

Wyświetlenia