Bank Nieruchomości

Lokalizacja przy S1 obok Lidla, Stacji benzynowej

Rybarzowice, bielski, śląskie

5 990 000 PLN

Lokalizacja przy S1 obok Lidla, Stacji benzynowej | Zdjęcie główne
Lokalizacja przy S1 obok Lidla, Stacji benzynowej | Zdjęcie 1
Lokalizacja przy S1 obok Lidla, Stacji benzynowej | Zdjęcie 2
Lokalizacja przy S1 obok Lidla, Stacji benzynowej | Zdjęcie 3
Lokalizacja przy S1 obok Lidla, Stacji benzynowej | Zdjęcie 4
Lokalizacja przy S1 obok Lidla, Stacji benzynowej | Zdjęcie 5
Lokalizacja przy S1 obok Lidla, Stacji benzynowej | Zdjęcie 6

+4

Opis

Tylko u nas, Okazja !!!

    Oferujemy do sprzedaży obiekt komercyjny w doskonałej lokalizacji, z dogodnym zjazdem/wyjazdem w obu kierunkach drogi, bardzo widoczne i komunikacyjne miejsce. Idealne miejsce lokalizacja obok budowanego Lidla np. na restaurację, stację benzynową, market budowlany, hurtownię, hotel czy po prostu siedzibę firmy. Trzy boki obiektu graniczą się z głównymi trasami samochodowymi. Teren graniczy bezpośrednio z nową trasą i zjazdem S1 Bielsko-Biała – Żywiec kierunek Szczyrk.

  Budynek położony na przemysłowo utwardzonej i ogrodzonej działce o pow ok. 38 ar. , własny duży ogrodzony parking.

Powierzchnia użytkowa budynku o. 950m2 + ok. 300m zewnętrzne zaplecze gospodarcze + ok 300m użytkowy strych do zagospodarowania. Budynek dwukondygnacyjne biura, salka konferencyjna, zaplecze socjalne, 2 kuchnie, 3 łazienki, serwerownia, magazyn wysokiego składowania,2 klatki schodowe, kilka dużych bram samochodowych również dla obsługi tirów, kotłownia.

   Budynek wybudowany w 2012r, ze stosownymi normami dla tego typu budownictwa (dokumentacja techniczna i zdjęciowa do wglądu) z ciepłego bloczka 25cm + 10cm ocieplenie styropian, wełna -sufit, elewacja- tynk żywiczny, więźba dachowa modułowa, pokrycie blacho-dachówka. 6 dużych bram wjazdowych do budynku, Nieruchomość posiada własną studnię głębinową 30m o bardzo dużej wydajności (ok. 4m3/h) i o bardzo czystej wodzie- odwiert w starorzeczu,własną biologiczną oczyszczalnię ścieków z odpływem zewnętrznym.

   Plac- działka na całej powierzchni jest utwardzona pod transport ciężki (teren korytowany, geowłóknina drogowa i ok 70cm nasypu- pospółka rzeczna + kamień),plac jest odrenowany wraz z systemem studzienek i seperatorami węglowodorów. Powierzchnia utwardzonego placu pokrycie: ok. 750m2 kostki brukowej,ok. 850m2 posadzki betonowej, ok.12,4ar kamień tłuczony Teren posiada 3 duże niezależne przesuwne bramy wjazdowe - 6m szerokości każda ,w tym 2 szt elektrycznie sterowane, bramy są po 2 bokach działki.

   Wyposażenie techniczne: Budynek zabezpieczony systemem kamer i alarmu,

plac oświetlony reflektorami LED dookoła z dodatkowych masztów, internet, rozbudowana przemysłowa instalacja elektryczna z wieloma przyłączami. Rozbudowane wydajne ogrzewanie CO nadmuchowe (nagrzewnice), biura/łazienki kaloryfery.

Na placu dodatkowo 2 stanowiska bilbordów reklamowych od strony trasy S1.

Oferta godna polecenia. Zapraszamy na prezentację.

Uważasz, że ta oferta spełnia Twoje wymagania? Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu

Paweł Jakubiec

Prowadzący ofertę

739-120-344

p.jakubiec@bielskienieruchomosci.pl

NOTA PRAWNA Opis oferty zawarty na stronie internetowej biura oraz portalach zewnętrznych sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. W rozumieniu przepisów prawa przedstawiona oferta ma charakter informacyjny. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny na wiadomości nie odpowiadamy.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 5 990 000

  • Powierzchnia: 1,000.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Hala, magazyn

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 27-08-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta BNR-LS-206

Opiekun oferty: Paweł Jakubiec, tel 739 120 344

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Rybarzowice, bielski, śląskie

Wyświetlenia