Bank Nieruchomości

Ładny pensjonat w Czarnkowie.

Czarnków, wielkopolskie

9 900 PLN /mc

Ładny pensjonat w Czarnkowie. | Zdjęcie główne
Ładny pensjonat w Czarnkowie. | Zdjęcie 1
Ładny pensjonat w Czarnkowie. | Zdjęcie 2
Ładny pensjonat w Czarnkowie. | Zdjęcie 3
Ładny pensjonat w Czarnkowie. | Zdjęcie 4
Ładny pensjonat w Czarnkowie. | Zdjęcie 5
Ładny pensjonat w Czarnkowie. | Zdjęcie 6

+3

Opis

Oferta wynajęcia dochodowego i funkcjonującego obiektu hotelowo gastronomicznego w Czarnkowie. Hotel zlokalizowany przy głównej ulicy i trasie wylotowej z miasta. Budynek jest otoczony piękną zielenią [starodrzew] terenem rekreacyjno-sportowym i dużym parkingiem. Obiekt bardzo ładny architektonicznie, wybudowany w latach trzydziestych, składający się z 2 głównych kondygnacji, poddasza i użytkowych piwnic pod całym budynkiem. Całość ogrodzona na działce o powierzchni 2517 m2. Powierzchnia całkowita 700 m2. Użytkowa 506 m2. Pełne uzbrojenie. Ogrzewanie miejskie. W hotelu mieszczą się 2 pokoje 3-osobowe, 3 pokoje 2 osobowe, 3 pokoje 1-osobowe, 1 apartament. Pokoje przestronne z telewizorami, łazienkami i internetem. Na poddaszu mieści się 3-pokojowe mieszkanie. W przyziemiu działająca restauracja. Przy budynku duży namiot [12,5 x 15,5 m], ogrzewany, wykorzystywany na imprezy okolicznościowe. Wynajem obiektu na minimum rok z opcją sprzedaży. Cena najmu 9900 zł. W hotelu przebywają głównie przedstawiciele firm działających w Czarnkowie i okolicy. Oferta godna polecenia na dochodowy biznes rodzinny.

Poniżej charakterystyka miejscowości Czarnków i zestawienie głównych firm.

Głównym przemysłem powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego jest przemysł drzewny, spożywczy oraz aluminiowy. Na terenie powiatu swoje siedziby mają takie firmy, jak:

w Czarnkowie: Steico S.A. zatrudnienie ok.2000 os Meble Vox Sp. z o.o. S.K.A. Seaking Poland Ltd Sp. z o.o. DORA METAL Sp. z o.o. Browar Czarnków Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Czarnków Drukarnia Interak 2000os

w Trzciance: Copal Sp. z o.o. ZOBAL Sapa Aluminium Sp. z o.o. Joskin Northstar Poland SP. z o.o. Henkel Polska Sp. z o.o. Stobno Gummi Welz Polen Sp. z o.o. w Wieleniu Thule Sp. z o.o. KETTLER POLSKA Spółka z o.o.

Miasto Czarnków położone jest w północnej części województwa wielkopolskiego, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim. W Czarnkowie znajduje się siedziba władz powiatowych, miejskich, jak i gminnych.

Miasto ma kilka obiektów sportowo-rekreacyjnych. Znajduje się tu basen odkryty o długości 50 mb z podgrzewaną wodą z 8 torami, mały stadion lekkoatletyczny z bieżnią 380 m, z bieżnią do skoku w dal oraz boiskiem piłkarskim, a także rampa wrotkarska i boiska do siatkówki plażowej i koszykówki. Zimą funkcjonuje lodowisko i tor saneczkowy.

Miejscową drużyną piłki nożnej jest MKS Noteć Czarnków, który rozgrywa swoje mecze na stadionie o pojemności 1 500 miejsc z 1000 miejscami siedzącymi[15]. Klub powstał w 1920 roku i ma barwy zielono-białe. W sezonie 2008/2009 zespół grał w pilskiej klasie okręgowej.

W mieście działa Rowerowa Sekcja Turystyczna, która organizuje lokalne wycieczki rowerowe.

Od roku 2011 funkcjonuje nowoczesna przystań jachtowa "MARINA", która jest miejscem rekreacyjno-wypoczynkowym zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów z zewnątrz oraz wycieczek szkolnych.

Na terenie Czarnkowa znajduje się tylko jeden Hotel

DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Materiał budowlany: cegła Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: miejskie Prąd: jest Gaz: jest Woda: miejska Typ parkingu: miejsce postojowe Stan lokalu: bardzo dobry Oświetlenie: inne Typ drogi: asfaltowa

DANE KONTAKTOWE: Waldemar Głowicki 602219948, 61 4487660 biuro@ikarnieruchomosci.pl

LINK DO OFERTY: http://www.ikarnieruchomosci.pl/numer/35

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 9 900/mc

  • Powierzchnia: 700.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Hala, magazyn

  • Rodzaj ogłoszenia: Wynajem

  • Data wygaśnięcia: 23-10-2024

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 35

Opiekun oferty: Waldemar Głowicki, tel 61 4487660, 602219948

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Czarnków, wielkopolskie

Wyświetlenia