Bank Nieruchomości

Kamienica w Centrum Koźla

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

2 850 000 PLN

Kamienica w Centrum Koźla | Zdjęcie główne
Kamienica w Centrum Koźla | Zdjęcie 1
Kamienica w Centrum Koźla | Zdjęcie 2
Kamienica w Centrum Koźla | Zdjęcie 3

Opis

Mamy ogromną przyjemność zaoferować Państwu nietuzinkową, zabytkową kamienicę znajdującą się w sercu Koźla. Oferowana nieruchomość to czterokondygnacyjna kamienica z 1920 roku, wpisana do rejestru zabytków, po kapitalnym remoncie parteru, który stanowi część gastronomiczną oraz elewacji zewnętrznej przeprowadzonym w 2010 roku. Na parterze budynku do niedawna funkcjonowała znana restauracja z tradycjami. Na parterze znajduje się sala bankietowa, w której mogą być organizowane przyjęcia na około 80 osób. Obok sali bankietowej znajduje się dodatkowa, niezależna, z osobnym wejściem sala z bufetem, o powierzchni ok. 100 m2 oraz dwie sale bilardowe. Do dziś kuchnia jest w 100% wyposażona, a sala dla gości posprzątana i przygotowana na otwarcie nawet jutro. Restauracja specjalizowała się w organizacji przyjęć okolicznościowych i działała przez wiele lat. Znajdowała się na parterze kamienicy. Pozostałe kondygnacje mają funkcję mieszkalną i stwarzają ogromny potencjał do zaadaptowania na hotel. Część parterowa została całkowicie odrestaurowana i wyremontowana. Nowa stolarka okienna PCV, ponadto gustownie i profesjonalnie odrestaurowane elewacje frontowe oraz dach. Wewnątrz na podłogach mozaika granitowa i płytki ceramiczne, na ścianach i sufitach gładzie gipsowe, tynki szlachetne oraz piękna, stylowa sztukateria. Sale są klimatyzowane z elektronicznym modułem sterowania. Całość parteru komunikacyjnie połączona, z dużym atrakcyjnym hallem i zapleczem sanitarnym. Wymienione instalacje, co własne gazowe z nowoczesną, elektronicznie sterowaną kotłownią .Pozostałe kondygnacje budynku pozostają do własnej aranżacji i remontu we własnym zakresie. Pomieszczenia są duże, wysokie o unikalnym klimacie i ogromnym potencjale. Na trzeciej kondygnacji wygospodarowane zostało nieduże, wyremontowane mieszkanie, które może zostać wykorzystane jako zaplecze mieszkalne, podczas modernizacji pomieszczeń na piętrach. Istnieje możliwość przekazania nowemu nabywcy pozwolenia budowlanego wraz z pełną dokumentacją uzgodnieniowo-projektową , które dotyczy zaadoptowania trzech górnych kondygnacji na cele hotelowe. Możliwość przekazania kupującemu - na warunkach finansowych uzgodnionych z właścicielem- kompletnego wyposażenia ruchomego części gastronomicznej.

Całość zlokalizowana w samym centrum Koźla, w bezpośrednim sąsiedztwie uroczego, zabytkowego kozielskiego rynku.

DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Materiał budowlany: cegła Liczba pokoi: 15 Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: co. z własnej kotłowni Prąd: jest Gaz: jest Woda: wodociąg Typ parkingu: przy ulicy Stan lokalu: po remoncie Oświetlenie: inne Kształt działki: nieregularny Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: brak Przeznaczenie: usługowe

DANE KONTAKTOWE: Marka Nieruchomości +48 77 482 2450 biuro@marka-nieruchomosci.eu marka-nieruchomosci.eu

LINK DO OFERTY: http://marka-nieruchomosci.eu/numer/15

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Do ceny sprzedaży należy doliczyć wynagrodzenie biura na poziomie 2,5% ceny wynegocjowanej, w przypadku najmu jest to wysokość jednomiesiecznego odstępnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 2 850 000

  • Powierzchnia: 1,550.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Hala, magazyn

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 08-05-2026

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 15

Opiekun oferty: Marka Nieruchomości, tel +48 77 482 2450

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Wyświetlenia