Bank Nieruchomości

Hala warsztatowa z zapleczem biurowo - socjalnym

Stare Gliwice, Gliwice

6 900 000 PLN

Hala warsztatowa z zapleczem biurowo - socjalnym | Zdjęcie główne
Hala warsztatowa z zapleczem biurowo - socjalnym | Zdjęcie 1
Hala warsztatowa z zapleczem biurowo - socjalnym | Zdjęcie 2
Hala warsztatowa z zapleczem biurowo - socjalnym | Zdjęcie 3
Hala warsztatowa z zapleczem biurowo - socjalnym | Zdjęcie 4
Hala warsztatowa z zapleczem biurowo - socjalnym | Zdjęcie 5
Hala warsztatowa z zapleczem biurowo - socjalnym | Zdjęcie 6

+4

Opis

Do sprzedaży hala oddana w 2021 roku, z wydzieloną częścią warsztatową, socjalną i biurową, znajdująca się na dużej, częściowo wybrukowanej działce w Gliwicach, okolice ul. Pszczyńskiej, obręb Nowe Gliwice.

Hala posiada całkowitą powierzchnię około 331m2 i wykonana została w oparciu o siatkę prefabrykowanych żelbetowych słupów z zastosowaniem płyty warstwowej jako obudowy ścian i dachu oraz pustaka 24cm w okładzinie klinkierowej. Dach dwuspadowy o konstrukcji stalowej. Wysokość w kalenicy około 9m i od spodu konstrukcji dachu około 7m. Okna zamontowane zostały z profili aluminiowych z wkładką termiczną, wypełnione szkłem zespolonym. Drzwi zewnętrzne z profili aluminiowych. Drzwi wewnętrzne przeciwpożarowe z elementów ocynkowanych, w części biurowo - socjalnej płytowe, pełne.

W elewacji hali zamontowane są 2 bramy segmentowe o wymiarach 3,5x4,5m. Hala warsztatowa posiada ogrzewanie poprzez nagrzewnicę gazową. Powierzchnia hali warsztatowej wynosi około 104m2. Dodatkowym pomieszczeniem przy hali jest szatnia wraz z suszarnią i toaletą, w sumie około 30m2. Hala warsztatowa może być wykorzystywana, oprócz pierwotnego założenia, jako pomieszczenie montażowe, magazynowe, garażowe.

Druga część hali stanowi zaplecze socjalno - biurowe. Składa się z 3 biur, jadalni z aneksem kuchennym, toalet, szatni, pryszniców, kilku pomieszczeń pomocniczych, kotłowni i komunikacji. Wszystkie pomieszczenia są w wysokim standardzie z zastosowanie bardzo dobrych materiałów wykończeniowych. Biura posiadają powierzchnie od około 16 - 34m2. Część socjalno - biurowa posiada monolityczny strop o grubości 25cm, który pozwala zabudować powierzchnię 2 kondygnacji dodatkowymi pomieszczeniami. W kotłowni znajduje się kocioł gazowy do ogrzewania i 2 pompy ciepła do c.w.u., całość marki de Dietrich.

Budynek wyposażony jest w instalacje: wody pitnej, wody ciepłej, kanalizację sanitarną, deszczową, instalację gazu, grzewczą, elektryczna, odgromową, wentylacje i klimatyzację. Dodatkowo zamontowana jest instalacja fotowoltaiczna o mocy 19,8kWh.

Działka, na której posadowiony jest budynek hali, posiada powierzchnię niespełna 6000m2, posiada kształt zbliżony do prostokąta o bokach około 33x173m. W znacznym stopniu jest wyłożona kostką brukową, pozostała część utwardzona pod składowanie ciężkich materiałów. Działka jest w pełni ogrodzona i atrakcyjnie zagospodarowana. Wjazd na teren przedsiębiorstwa odbywa się poprzez jedną z dwóch bram przesuwnych z drogi asfaltowej, poprzez drogę utwardzoną przygotowaną pod samochody dostawcze. Oświetlenie zapewniają lampy wolnostojące o konstrukcji stalowej.

Wraz z zakupem wyżej opisanej nieruchomości nowy właściciel nabywa udział w drodze dojazdowej. Podana cena jest kwotą netto do której należy doliczyć podatek VAT 23%.

Sposób władania nieruchomością: wieczyste użytkowanie gruntu oraz własność budynku stanowiącego odrębną nieruchomość.

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania i poznania szczegółów oferty. Chętnie udzielę pomocy w uzyskaniu atrakcyjnej oferty kredytowej.

Opiekun oferty: Dariusz Kwiecień Tel. 887 021 000 Nr licencji 27908

LINK DO OFERTY: http://www.next-investment.pl/oferta/164

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 6 900 000

  • Powierzchnia: 331.17 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Hala, magazyn

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 07-01-2025

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 164

Opiekun oferty: Next Investment Dariusz Kwiecień, tel 887021000

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Stare Gliwice, Gliwice

Wyświetlenia