Bank Nieruchomości

Ekologiczny i energooszczędny dom z drewna!

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

293 000 PLN

Ekologiczny i energooszczędny dom z drewna! | Zdjęcie główne
Ekologiczny i energooszczędny dom z drewna! | Zdjęcie 1
Ekologiczny i energooszczędny dom z drewna! | Zdjęcie 2
Ekologiczny i energooszczędny dom z drewna! | Zdjęcie 3
Ekologiczny i energooszczędny dom z drewna! | Zdjęcie 4
Ekologiczny i energooszczędny dom z drewna! | Zdjęcie 5
Ekologiczny i energooszczędny dom z drewna! | Zdjęcie 6

+3

Opis

Biuro Anna Nieruchomości w Inowrocławiu zaprasza do zapoznania się z ofertą  budowy pięknego domu z drewna o powierzchni użytkowej 110 m2.

Firma specjalizuje się w budowie domów z drewna i posiada wiele lat doświadczenia zarówno w Polsce, jak i w Szwecji, gdzie właściciel firmy zdobył swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Wykonawca zawsze stawia na najwyższą jakość wykonania oraz zadowolenie klienta.

Każdy projekt uzgadniany jest indywidualnie,  a podana cena dotyczy przykładowego domu widocznego na zdjęciach. Czas budowy domu tozaledwie 4 tygodnie, co stanowi znaczącą przewagę nad tradycyjną technologią budowy.

Projekt domu zawarty jest w cenie!

Z naszej strony zapewniamy wsparcie od projektu do zakończenia budowy, dzięki współpracy z nami masz pewność, że Twój dom będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Do budowy domów najnowsze technologie i materiały, które są nie tylko najwyższej jakości, ale również przyjazne dla środowiska. 

Zastosowane izolacje nadmuchowe wykonane z wełny skalnej oraz celulozy zapewniają 100% szczelności i eliminują możliwość powstania mostków termicznych, co pozwala na oszczędność energii oraz obniżenie kosztów ogrzewania. Dodatkowo, izolacja wewnętrzna z wełny celulozowej wypełnia każdą przestrzeń, bez względu na jej kształt, co pozwala na uzyskanie bardzo dobrych właściwości izolacyjnych.

Do izolacji zewnętrznej budynku stosowany jest system Steico Protect. Ten materiał charakteryzuje się wyjątkową trwałością, posiada właściwości termoizolacyjne zarówno w zimie, jak i latem. Dodatkową jego zaletą jest otwartość dyfuzyjna.

Wszystkie okna wyposażone są w rolety zewnętrzne elektryczne, co pozwoli Ci na pełną prywatność i komfort.

Drewno, z którego budowane są domy, sprowadzane jest ze szwedzkich lasów, co gwarantuje jego wysoką jakość oraz trwałość. Szwedzkie lasy są znane z dbałości o ekologię, co przekłada się na wysoką jakość drewna. Wykorzystanie takiego surowca w budowie domu pozwala nie tylko na stworzenie pięknej i wyjątkowej konstrukcji, ale również na zapewnienie jej wytrzymałości na wiele lat.

Budownictwo drewniane towarzyszy ludzkości od wieków, a dzięki wzrostowi zainteresowania ekologią, coraz więcej osób wybiera budowę domu z drewna. Drewno to naturalny i ekologiczny materiał, który nie wymaga wytwarzania, a jedynie pozyskiwania z natury. Drewniane domy nie tylko pozwolą na korzystanie z naturalnych surowców, ale również staną się efektowną i trwałą inwestycją, która zaspokoi potrzeby całej rodziny.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą budowy domów z drewna. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą, zrealizujecie Państwo swoje marzenia o wymarzonym domu.
Z przyjemnością przedstawimy również przewagę domów oferowanych przez nad nad innymi domami drewnianymi i domami budowanymi w tradycyjnej technologii.


Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości.
Dla nabywcy oferujemy również usługę wykończenia zakupionego domu do dowolnego stanu.


Podana cena nie zawiera działki.
W swojej ofercie posiadamy atrakcyjne działki, w Inowrocławiu i okolicach.


Opiekun oferty:
Szymon Poliński
+ 48 573 779 180
www.annanieruchomosci.pl
szymon@annanieruchomosci.pl

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 293 000

  • Powierzchnia: 110.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 2023

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 22-03-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 23/12550/ODS

Opiekun oferty: Anna Wrzeszcz, tel +48 797 847 950

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Wyświetlenia