Bank Nieruchomości

Działka budowlana na wzniesieniu, z pięknym widoki

ul. Partyzantów, Czchów, małopolskie

195 000 PLN

Działka budowlana na wzniesieniu, z pięknym widoki | Zdjęcie główne
Działka budowlana na wzniesieniu, z pięknym widoki | Zdjęcie 1
Działka budowlana na wzniesieniu, z pięknym widoki | Zdjęcie 2
Działka budowlana na wzniesieniu, z pięknym widoki | Zdjęcie 3
Działka budowlana na wzniesieniu, z pięknym widoki | Zdjęcie 4
Działka budowlana na wzniesieniu, z pięknym widoki | Zdjęcie 5
Działka budowlana na wzniesieniu, z pięknym widoki | Zdjęcie 6

+4

Opis

Działka budowlana na wzniesieniu, z pięknym widokiem

Działka na sprzedaż Czchów

Nieruchomość, która w szczególny sposób powinna zainteresować osoby ceniące kojące widoki, szukające prywatności oraz sporej przestrzeni dla siebie i rodziny. Jest to także ciekawa oferta dla inwestorów chcących np. wybudować kilka domków rekreacyjnych pod wynajem w pięknej okolicy.

Czchów to nieduże miasto położone w powiecie brzeskim, na wschodnim krańcu Pogórza Wiśnickiego. Przez miejscowość biegnie droga krajowa numer 75, którą w 25 minut można dotrzeć do Nowego Sącza lub do węzła autostrady w Brzesku. Miłośnicy wypoczynku nad wodą z pewnością docenią fakt, że przez Czchów przepływa rzeka Dunajec, a w południowej części miejscowości znajduje się Jezioro Czchowskie. Tych, którzy preferują piesze spacery po górach i pagórkach powinno ucieszyć pofałdowane ukształtowanie terenu, a co za tym idzie piękne widoki, które można podziwiać z każdego pokonanego wzniesienia. Miejscowe lasy przyciągają co sezon liczne zastępy grzybiarzy i miłośników leśnych wędrówek.

Właśnie w Czchowie znajduje się działka numer 807/3, która jest przedmiotem sprzedaży. Parcela charakteryzuje się pięknym widokiem dzięki swojemu położeniu na wzniesieniu i nachyleniu stoku ku południu. Dlatego z tarasu lub balkonu swojego nowego domu będziesz mógł podziwiać rozciągające się poniżej lasy, które porastają okoliczne pagórki, a w bezchmurny dzień Twoje sokole oko dostrzeże majaczące w oddali Tatry. Iście tolkienowski krajobraz. Powierzchnia nieruchomości to około 44 ary. Parcela ma nieregularny kształt zbliżony do prostokąta. Długość działki to około 100 metrów, szerokość w najwęższym odcinku wynosi około 35 metrów, natomiast w najszerszym około 55 metrów. W najbliższej okolicy znajdują się jedynie luźno rozsiane domy jednorodzinne przez co przebywając na działce ma się poczucie prywatności. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej, którą jest ulica Partyzantów, przez co dojazd do niej nie stanowi większego problemu. Nachylenie ku południu i bardzo dobre naświetlenie sprawia, że jest to także odpowiednie miejsce na zainstalowanie paneli fotowoltaicznych. Dzięki swoim walorom krajobrazowym nieruchomość stanowi także interesujące miejsce do postawienia kilku domków letniskowych pod wynajem. W ostatnim czasie parcela została oczyszczona z porastających ją krzaków i drzew, co w znaczący sposób ułatwi jej zagospodarowanie nowemu właścicielowi.

Dla działki zostały wydane warunki zabudowy pozwalające wybudować na niej dom jednorodzinny. Zgodnie z WZ źródłem wody dla nowego domu będzie wykopana przez właściciela studnia, natomiast kanalizacja przewidziana jest w formie szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Na działce znajduje się linia elektryczna oraz telekomunikacyjna. Linia gazu oddalona jest natomiast o kilkaset metrów.

Podsumowując:

- duża działka z kojącym widokiem, który pozwoli uporządkować myśli i ukoić nerwy

- krajobraz, który zadowoli jednocześnie miłośników spacerów po lasach i pagórkach oraz zwolenników wypoczynku nad wodą

- świetne miejsce pod wymarzony dom, który zapewni dużą dozą prywatności

- łatwy dojazd do pobliskich ośrodków miejskich takich jak Nowy Sącz czy Tarnów

Zapraszam do kontaktu!

Osoba prowadząca:

Daniel Gabański

Agent nieruchomości Tarnów

Gabański Nieruchomości

Biuro nieruchomości Tarnów

Tel. 791 842 960

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 195 000

  • Powierzchnia: 4,382.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Działka

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 24-02-2026

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 5/GBN/DZS

Opiekun oferty: Daniel Gabański, tel 791842960

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

ul. Partyzantów, Czchów, małopolskie

Wyświetlenia