Bank Nieruchomości

Duży dom z NOWYMI WZ pod zabud. wielorodzinną

ul. Kasprzyków, Tarnów, małopolskie

799 000 PLN

Duży dom z NOWYMI WZ pod zabud. wielorodzinną | Zdjęcie główne
Duży dom z NOWYMI WZ pod zabud. wielorodzinną | Zdjęcie 1
Duży dom z NOWYMI WZ pod zabud. wielorodzinną | Zdjęcie 2
Duży dom z NOWYMI WZ pod zabud. wielorodzinną | Zdjęcie 3
Duży dom z NOWYMI WZ pod zabud. wielorodzinną | Zdjęcie 4
Duży dom z NOWYMI WZ pod zabud. wielorodzinną | Zdjęcie 5
Duży dom z NOWYMI WZ pod zabud. wielorodzinną | Zdjęcie 6

+4

Opis

Duży budynek z NOWYMI WZ pod zabudowę wielorodzinną< >

Budynek wielorodzinny na sprzedaż Tarnów< >

< >

Oferta skierowana do inwestorów szukających ciekawych nieruchomości do ulokowania kapitału z myślą o przyszłym zwrocie z inwestycji.

< >

Ulica Kasprzyków to nieduża ulica na jednym z osiedli przy granicy miasta Tarnowa oraz Zbylitowskiej Góry. Położone są wzdłuż niej głównie domy jednorodzinne. Nieopodal znajduje się Las Sośnina, Szkoła Mistrzostwa Sportowego czy Zakłady Roleski. Do drogi krajowej numer 94 dotrzemy samochodem w jedną minutę, a nią do centrum Tarnowa w zaledwie dziesięć minut. Dostęp do "krajówki" ułatwia także podróż do Krakowa, a dzięki obwodnicy również wyjazd w stronę Dębicy jest znacząco ułatwiony. Wszystko to sprawia, że jest to bardzo dobra lokalizacja dla ludzi, którzy sporo podróżują.

< >

Właśnie przy ulicy Kasprzyków znajduje się sprzedawana przez nas nieruchomość. Jest to działka numer 173, a jej powierzchnia to 463 m2. Jest ona w pełni ogrodzona drewniano-murowanym ogrodzeniem. Do działki jak i do istniejącego na niej budynku doprowadzone są wszystkie niezbędne media, czyli prąd, gaz, woda oraz kanalizacja miejska. Kształt działki zbliżony jest do kwadratu, a istniejąca zabudowa pozwala wygospodarować na niej kilka miejsc parkingowych.

< >

Na nieruchomości znajduje się budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 450 m2. Posiada on cztery niezależne kondygnacje z osobnymi wejściami bezpośrednio z klatki schodowej. Różne poziomy budynku są w różnym stanie wykończenia. Każde piętro posiada oddzielną instalacje elektryczną z osobnymi licznikami oraz niezależną instalacje gazową również z osobnymi licznikami. Budynek wybudowany jest z pustaka ceramicznego. Posiada dwuspadowy dach kryty blachą. Pod częścią budynku znajduje się także piwnica, w której umieszczony jest kocioł gazowy oraz zbiornik na ciepłą wodę. Właściciele posiadają ważne pozwolenie na budowę oraz odnowiony dziennik budowy. Zgodnie z projektem i pozwoleniem na budowę, budynek ma status jednorodzinnego co w obecnym reżimie prawnym pozwala myśleć o wydzieleniu dwóch niezależnych lokali i założeniu dla nich oddzielnych Ksiąg Wieczystych. < >

Natomiast dla działki zostały niedawno wydane nowe warunki zabudowy, pozwalające wybudować na działce budynek mieszkaniowy, wielorodzinny, a co za tym idzie istnieje możliwość adaptacji obecnej zabudowy pod zab. wielorodzinna. < >

Otwiera to możliwość wydzielenia znacznie większej ilości niezależnych lokali i założenia dla nich osobnych ksiąg wieczystych. Radykalnie zwiększa to potencjał inwestycji. Stan faktyczny budynku to tak naprawdę cztery niezależne lokale, a możliwości adaptacyjne śmiało pozwalają myśleć o podziale na sześć lub nawet osiem lokali. Budynek może z powodzeniem być rozpatrywany jako inwestycja mieszkaniowa lub usługowa. Lokalizacja, możliwość wydzielenia mieszkań, gabinetów lub biur, sprawiają, że przed nowym właścicielem otwiera się wachlarz potencjalnych pomysłów na zagospodarowanie nieruchomości. Przychodnia lekarska, usługi dla lokalnych mieszkańców, biura dla firm, które szukają powierzchni biurowej dla swoich pracowników to przykładowe z nich.

< >

Parter:

Parter domu został wykończony i jest gotowy do zamieszkania. Znajdują się tutaj dwa duże pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz oraz garderoba. Na tym poziomie umieszczony jest także garaż jednostanowiskowy wyposażony w kanał do napraw. Zamontowane zostały grzejniki oraz dwuszybowe okna.

< >

Pierwsze piętro:

Na tym poziomie prace wykończeniowe nie zostały dokończone, natomiast wszystkie instalacje zostały już rozprowadzone, przygotowane są wypusty pod montaż grzejników, ściany zostały otynkowane oraz zrobiono wylewkę. Zamontowano dwuszybowe okna. Na tym piętrze znajdują się trzy balkony, od strony północnej, południowej oraz wschodniej. Zaplanowano tutaj cztery niezależne pokoje, łazienkę, kuchnię oraz jadalnie. Stan obecny można określić jako deweloperski.

< >

Drugie piętro:

Na tym poziomie prace zostały zakończone na wczesnym etapie. Wszystkie instalacje również zostały rozprowadzone, łącznie z miejscami na grzejniki. Zamontowano podwójne, drewniane okna i wylano wylewkę. Rozmieszczenie pomieszczeń jest analogiczne do tego na pierwszym piętrze, z małą zmianą w wielkości łazienki. Na tej kondygnacji również znajdują się trzy balkony z trzech stron świata.

< >

Poddasze:

Dom posiada poddasze, które także może zostać zaadaptowane jak użytkowe. Obecnie funkcjonuje ono jako open-space. Jest wysokie, gdyż od wylewki do kalenicy dachu mamy 4,6 metra wysokości. Na ten poziom również zostały doprowadzone wszystkie instalacje co ułatwia adaptacje na cele mieszkaniowe. Po zamontowaniu okien dachowych można tutaj wygospodarować przynajmniej dwa przestronne lokale.< >

< >

Zachęcam do zapoznania się z rzutem poszczególnych poziomów.

Każda kondygnacja to około 115 metrów kwadratowych przestrzeni.

< >

Podsumowując:

- bardzo dobra lokalizacja ze względu na łatwy dostęp do centrum Tarnowa i dobrą komunikację z sąsiednimi miastami

- duży budynek z ciekawym potencjałem do podziału na kilka lokali

- nieruchomość w zaawansowanym stadium budowy w dużej mierze wykończona

- możliwość uzyskania wysokiej stopy zwrotu z najmu lub sprzedaży samodzielnych lokali

< >

< >

Najwięcej informacji o nieruchomości uzyskasz na naszej stronie internetowej "Gabański Nieruchomości" - Sprawdź !!< >

Znajdziesz tam najwięcej zdjęć, film ukazujący nieruchomość oraz wirtualny spacer.< >

< >

Osoba prowadząca:

Daniel Gabański

Agent nieruchomości Tarnów

Gabański Nieruchomości

Biuro nieruchomości Tarnów

Tel. 791 842 960

< >

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 799 000

  • Powierzchnia: 450.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 1993

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 30-03-2026

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 3/GBN/ODS

Opiekun oferty: Daniel Gabański, tel 791842960

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

ul. Kasprzyków, Tarnów, małopolskie

Wyświetlenia