Bank Nieruchomości

Duże mieszkanie do remontu w bardzo d. lokalizacji

ul. Promienna, Tarnów, małopolskie

297 000 PLN

Duże mieszkanie do remontu w bardzo d. lokalizacji | Zdjęcie główne
Duże mieszkanie do remontu w bardzo d. lokalizacji | Zdjęcie 1
Duże mieszkanie do remontu w bardzo d. lokalizacji | Zdjęcie 2
Duże mieszkanie do remontu w bardzo d. lokalizacji | Zdjęcie 3
Duże mieszkanie do remontu w bardzo d. lokalizacji | Zdjęcie 4
Duże mieszkanie do remontu w bardzo d. lokalizacji | Zdjęcie 5
Duże mieszkanie do remontu w bardzo d. lokalizacji | Zdjęcie 6

+4

Opis

Duże mieszkanie do remontu w bardzo dobrej lokalizacji

Mieszkanie na sprzedaż Tarnów

Przestronny lokal dla sporej rodziny, chcącej urządzić mieszkanie według własnego upodobania, jednocześnie zwracającej uwagę na lokalizację, bogatą infrastrukturę oraz ładny widok z balkonu.

Ul. Promienna znajduje się w północno-wschodniej części Tarnowa. Jej położenie sprawia, że mieszkańcy pobliskich bloków w kilka minut dotrą do ścisłego centrum miasta, jak również do pobliskiego węzła autostrady, więc dojazd do pracy nie powinien być dla Ciebie problemem, bez względu na to czy pracujesz w mieście czy po za nim. Oddalenie ulicy od głównych arterii komunikacyjnych w mieście sprawia, że spędzając wolny czas na balkonie lub na osiedlu nie będą przeszkadzać Ci odgłosy przejeżdżających w pobliżu samochodów. W najbliższej okolicy znajdziemy sporo kojącej zieleni, placów zabaw, skwerów czy punktów usługowych. Znajduje się tutaj także dużo miejsc parkingowych, więc nie grozi Ci krążenie po okolicy aby zaparkować swój samochód. Z ulicy promiennej w kilka minut można dojechać do galerii Gemini czy supermarketu Auchan, gdzie zrobisz cotygodniowe zakupy. W pobliżu znajdziemy także Przedszkole Publiczne nr 31, Szkołę Podstawową nr 8, a także Promienny Zamek, co jest sporym plusem dla osób posiadających dzieci.

Sprzedawane przez nas mieszkanie mieści się właśnie przy ul. Promiennej w bloku nr 15. Jest to czteropiętrowy budynek wybudowany w 1981r. w technologii tzw. wielkiej płyty. W ostatnim czasie został on ocieplony oraz odnowiono elewację, przez co nabrał nowego blasku i zmniejszyły się koszty ogrzewania mieszczących się w nim lokali. Od strony zachodniej budynku usytuowany jest parking dla mieszkańców, natomiast na wschodzie znajduje się sporo zieleni. Blok oddalony jest od sąsiedniej zabudowy na tyle, że mieszkańcy nie muszą przejmować się wzrokiem sąsiadów z naprzeciwka.

Oferowana przez nas nieruchomość znajduje się na czwartym (ostatnim) piętrze wspomnianego bloku. Budynek nie posiada windy więc codzienny jogging pobudzi Twoje krążenie :). Mieszkanie nie było użytkowane przez kilkanaście ostatnich lat i znajduje się w tzw. `PRL style` :). Powierzchnia lokalu to niespełna 60 m2 plus mała piwnica. W środku znajdują się trzy nieduże pokoje usytuowane po zachodniej stronie budynku. Każdy z nich może pełnić rolę sypialni czy pokoju dla dzieci, więc w lokalu wygodnie może zamieszkać nawet kilkuosobowa rodzina. Dodatkowo w mieszkaniu znajdziemy dużą kuchnię z oknem wychodzącym ku wschodowi, w której równocześnie nawet dwie osoby bez problemu mogą przygotowywać posiłki. Mieszkanie posiada łazienkę wyposażoną w wannę oraz osobne WC. Największym pomieszczeniem jest salon, który posiada wyjście na umieszczoną po wschodniej części budynku loggie. Jest to niewątpliwie spory atut nieruchomości, gdyż po tej stronie znajduje się sporo zieleni oraz rozciąga się bardzo ładny widok na wschód w stronę Szpitala Św. Łukasza oraz na południe w stronę Góry Marcina. Możesz więc wykorzystać loggię do relaksu przy kawie lub książce. Fakt, że mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze oraz na skraju budynku sprawia, że masz ograniczoną ilość sąsiadów. Nikt nie urządzi urodzin nad Twoim sufitem, nie musisz się obawiać, że sąsiad zostawi odkręconą wodę i Twoje mieszkanie na tym ucierpi. Jedynym pomieszczeniem graniczącym z sąsiednim mieszkaniem jest kuchnia, więc spokój i ciszę w domu masz gwarantowane. Nieruchomość oczywiście wymaga remontu więc możesz ją zaaranżować według własnego upodobania, jednocześnie wiedząc `co masz`, bez obaw o to czy deweloper lub poprzedni właściciel przyłożył się do remontu czy tylko zrobił go po kosztach.

Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu i znajduje się w zasobie Tarnowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która zarządza budynkiem. Czynsz przy pustym mieszkaniu wynosi około 610 zł i w jego skład wchodzą opłaty za: eksploatację, domofon, wodomierz, centralne ogrzewanie (ryczałt), podatek od nieruchomości, fundusz remontowy, spłata za ocieplenie budynku. Dodatkowo trzeba uwzględnić opłaty za wodę oraz wywóz śmieci na każdą zameldowaną osobę. W lokalu znajduje się także przyłącz gazu, więc możesz korzystać z kuchenki gazowej lub pomyśleć o zainstalowaniu własnego ogrzewania.

Podsumowując:

- atrakcyjna lokalizacja, zapewniająca dużo zieleni, miejsc parkingowych i niezbędnych usług

- bardzo dobra komunikacja z centrum miasta, a także autostradą, co ułatwia dojazd do pracy

- duże mieszkanie z praktycznym rozmieszczeniem pomieszczeń, gdzie wygodnie zamieszka nawet kilka osób

- duża loggia z ładnym widokiem, gdzie można odpocząć przy filiżance kawy

- możliwość aranżacji według własnego pomysłu oraz dopilnowania remontu

Najwięcej informacji o nieruchomości uzyskasz na naszej stronie internetowej "Gabański Nieruchomości" - Sprawdź !!

Znajdziesz tam najwięcej zdjęć, film ukazujący nieruchomość oraz wirtualny spacer.

Osoba prowadząca:

Daniel Gabański

Agent nieruchomości Tarnów

Gabański Nieruchomości

Biuro nieruchomości Tarnów

Tel. 791 842 960

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 297 000

  • Powierzchnia: 60.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 1981

  • Nieruchomość: Mieszkanie

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 06-07-2026

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 1/GBN/MS

Opiekun oferty: Daniel Gabański, tel 791842960

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

ul. Promienna, Tarnów, małopolskie

Wyświetlenia