Bank Nieruchomości

Drewniano-murowany dom dla osób znużonych miastem

Siedlec, tarnowski, małopolskie

340 000 PLN

Drewniano-murowany dom dla osób znużonych miastem | Zdjęcie główne
Drewniano-murowany dom dla osób znużonych miastem | Zdjęcie 1
Drewniano-murowany dom dla osób znużonych miastem | Zdjęcie 2
Drewniano-murowany dom dla osób znużonych miastem | Zdjęcie 3
Drewniano-murowany dom dla osób znużonych miastem | Zdjęcie 4
Drewniano-murowany dom dla osób znużonych miastem | Zdjęcie 5
Drewniano-murowany dom dla osób znużonych miastem | Zdjęcie 6

+4

Opis

Drewniano-murowany dom dla osób znużonych miastem

Dom na sprzedaż Siedlec

Oferta sprzedaży nieruchomości, która w szczególny sposób może zainteresować osoby chcące zamienić mieszkanie w bloku, na mały, przytulny dom, oddalony parę kilometrów od miasta.

Siedlec to nieduża wieś położona w Gminie Radłów, na północny zachód od Tarnowa. Można ją zdefiniować w trzech słowach, kościół, sklep, remiza. Jest to typowa wioska, gdzie wszyscy się znają i każdy z daleka podnosi rękę na znak przywitania. Przez miejscowość w jej wschodniej części przepływa Dunajec, a sam Gmina Radłów jest znana z mieszczącego się na jej terenie zalewu, który przyciąga w sezonie letnim setki turystów z pobliskiego Tarnowa i sąsiednich miejscowości.

Właśnie w Siedlcu znajduje się oferowana przez nas nieruchomość. Składa się ona z dwóch działek ewidencyjnych o numerach 121 i 156, których łączna powierzchnia to osiem ar, czyli w sam raz aby urządzić mały ogródek bez koniczności spędzania godzin na koszeniu trawy. Nieruchomość położona jest w centrum Siedlec. Obok niej znajduje się mały, lokalny sklep Groszek, gdzie zawsze kupisz najpotrzebniejsze artykuły spożywcze. Od strony północnej działka graniczy z placem zabaw, na którym w pogodny dzień spędzisz czas z dziećmi czy wnukami. Dalej na północ rozciągają się pola uprawne i pastwiska, wśród których będziesz mógł spacerować z psem. Parcela położona jest przy lokalnej drodze asfaltowej, co sprawia, że dojazd do niej nawet w złą pogodę nie będzie problemem, a z racji iż jest to mało uczęszczana trasa, nie musisz się obawiać uciążliwości przejeżdżających samochodów. Nieruchomość oddalona jest o około 15 km od Tarnowa oraz niespełna 5 km od wspomnianego wcześniej Zalewu w Radłowie. Dodatkowo w odległości kilkuset metrów znajdują się dwie plaże na rzece Dunajec gdzie możesz spędzić wolny czas ze znajomymi. Teren nieruchomości jest w całości ogrodzony, dzięki czemu będziesz mógł bezpiecznie pobawić się z czworonogiem, bez obaw, że zanadto się oddali.

Parcela zabudowana jest dwoma budynkami, oraz posiada tzw. ziemiankę, czyli piwnicę, w której dawniej przechowywano warzywa, aby dłużej nadawały się do spożycia. Teraz możesz wykorzystać ją do przechowywania własnych wyrobów lub jako piwniczkę na wino. Pierwszym ze wspomnianych budynków jest murowany budynek gospodarczy, który możesz zaadaptować na garaż lub wykorzystać jako warsztat czy schowek na rzadziej używane przedmioty. Natomiast drugim jest wolnostojący, parterowy dom, kryty blachą. Składa się on z części drewnianej oraz dobudowanej około 2010 roku części murowanej. Dobudówka została wybudowana z pustaka pełnego oraz połówki pustaka, a między nimi został włożony styropian. Część drewniana jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Dom wyposażony jest we wszystkie niezbędne instalacje tj. gazową, elektryczną, wodno-kanalizacyjną, doprowadzony do domu jest także światłowód umożliwiający dostęp do Internetu. Powierzchnia domu to około 110 m2 co umożliwia wygodne zamieszkanie nawet kilkuosobowej rodziny. Budynek posiada osobne WC oraz łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową. Wysokość pomieszczeń to około 2,7 metra więc nie jest to typowa chata, gdzie trzeba uważać aby nie uderzyć głową w belkę. W domu znajdują się cztery niezależne pokoje, więc każdy członek rodziny znajdzie w nim własny kąt. Źródłem wody jest gminny wodociąg, natomiast ciepło zapewnia instalacja centralnego ogrzewania wyposażona w piec węglowy zamontowany w 2014 roku. Kanalizacja funkcjonuje w formie szamba. Obok działki biegnie nitka gazu więc możesz śmiało myśleć o wymianie pieca na gazowy. Okna w domu są częściowo plastikowe, a częściowo drewniane, natomiast te drewniane są w wystarczająco dobrym stanie aby jeszcze długo służyć nowym właścicielom.

Dom jest w dobrym stanie technicznym, należy jednak brać pod uwagę pracę remontowe aby podnieść standard budynku.

Podsumowując:

- mała, spokojna miejscowość, gdzie zapomnisz o ciągłej gonitwie

- możliwość aktywnego wypoczynku na pobliskim zalewie, na plażach Dunajca czy podczas spacerów po polach i pastwiskach

- spora działka na której urządzisz kolorowy ogród i rozpalisz grilla ze znajomymi

- drewniano-murowany dom w bardzo dobrym stanie, dla niewymagających osób, znużonych miastem

Najwięcej informacji o nieruchomości uzyskasz na naszej stronie internetowej "Gabański Nieruchomości" - Sprawdź !!

Znajdziesz tam najwięcej zdjęć, film ukazujący nieruchomość.

Zapraszam na prezentację!

Osoba prowadząca:

Daniel Gabański

Agent nieruchomości Tarnów

Gabański Nieruchomości

Biuro nieruchomości Tarnów

Tel. 791 842 960

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 340 000

  • Powierzchnia: 113.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 2010

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 08-01-2026

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 6/GBN/DS

Opiekun oferty: Daniel Gabański, tel 791842960

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Siedlec, tarnowski, małopolskie

Wyświetlenia