Bank Nieruchomości

Dom w zaawansowanym stanie budowy z dużą działką

Marcinkowice, tarnowski, małopolskie

839 000 PLN

Dom w zaawansowanym stanie budowy z dużą działką | Zdjęcie główne
Dom w zaawansowanym stanie budowy z dużą działką | Zdjęcie 1
Dom w zaawansowanym stanie budowy z dużą działką | Zdjęcie 2
Dom w zaawansowanym stanie budowy z dużą działką | Zdjęcie 3
Dom w zaawansowanym stanie budowy z dużą działką | Zdjęcie 4
Dom w zaawansowanym stanie budowy z dużą działką | Zdjęcie 5
Dom w zaawansowanym stanie budowy z dużą działką | Zdjęcie 6

+4

Opis

Dom w zaawansowanym stanie budowy z dużą działką< >

Dom na sprzedaż Marcinkowice< >

< >

Oferta nieruchomości dedykowana przede wszystkim do osób chcących ominąć wczesny etap przygotowań i budowy domu, jednocześnie pragnących posiadać znacznie więcej przestrzeni niż symboliczne 5 ar działki.

< >

Marcinkowice to mała miejscowość położona w powiecie tarnowskim, gminie Radłów, na północny-zachód od miasta Tarnowa, do którego dotrzemy w około 20 minut. Od zlokalizowanego na południu węzła autostrady A4 mieszkańców wsi dzieli zaledwie 17 km. Na wschód od miejscowości przepływa rzeka Dunajec, nad którą możesz wybrać się na ryby. Miłośnicy aktywnego wypoczynku nad wodą docenią z pewnością fakt, że w niespełna 10 minut dotrą do pobliskiego zalewu radłowskiego czy nad Jezioro Niwka. Wokół Marcinkowic dominującym pejzażem jest mozaika pól uprawnych, dzięki czemu zwłaszcza w lecie da się tutaj poczuć typowy wiejski klimat żniw i krzątaniny. Kilka kilometrów na zachód od wsi znajdują się bujne lasy, gdzie można wybrać się na grzyby lub przejażdżkę rowerową.

< >

Właśnie w centrum Marcinkowic znajduje się sprzedawana przez nas nieruchomość. Jest nią działka gruntu o numerze 1333/1. Jej powierzchnia to około 53 ary, więc dostarczy dużo przestrzeni nowym właścicielom. Spokojnie możesz tutaj urządzić ogród, warzywniak, sad, miejsce do zabaw, altanę na grilla i wiele innych rzeczy. Działka jest płaska i w pełni ogrodzona. Dodatkowo wokół niej posadzono tuje, które mają już sporą wysokość i niebawem będą oddzielać działkę od wzroku postronnych osób. Wschodnią część parceli porasta szereg wysokich drzew dających przyjemny cień i tworzących przytulny zakątek. Dodatkowo w północno-wschodnim narożniku znajduje się kilka drzew owocowych, mogących stanowić zalążek Twojego własnego sadu. Jest to świetne miejsce aby postawić małą altankę w cieniu drzew, gdzie można się zrelaksować po ciężkim dniu lub tygodniu. Parcela jest w pełni uzbrojona. Znajduje się na niej nitka wodociągu gminnego, własna studnia, linia elektryczna, nitka gazu oraz przewody telekomunikacyjne. Kanalizacja natomiast zapewniona jest w formie szamba.

< >

Działka zabudowana jest dwoma budynkami. Pierwszym z nich jest stary drewniany dom, który zostanie niebawem przeniesiony w inne miejsce, co zwolni dodatkowo i tak nie małą przestrzeń oraz zwiększy estetykę działki. Drugim budynkiem jest natomiast dom jednorodzinny w zaawansowanym stanie budowy. Został on zaprojektowany i zrealizowany według projektu ARIA II w odbiciu lustrzanym, z drobnymi przeróbkami. Budynek wybudowano z pustaka ceramicznego. Ściany zewnętrzne zostały ocieplone grubą warstwą styropianu (20 cm), co w połączeniu z wysokiej klasy trzyszybowymi przeszkleniami oraz zaplanowaną rekuperacją sprawia, że dom będzie bardzo tani w ogrzaniu, a co za tym idzie w utrzymaniu. Wielospadowy dach pokryty został dachówką ceramiczną w kolorze grafitowym, która świetnie będzie się komponowała z zaplanowanym białym tynkiem Termo Organika. Instalacje na nieruchomości zostały w znacznym stopniu wykonane. W bryle budynku znajduje się dwustanowiskowy garaż samochodowy z wejściem bezpośrednio do domu. Parter zaplanowano jako strefę dzienną, w której przewidziano wiatrołap, korytarz, kuchnię wraz z jadalnią, łazienkę, salon oraz dodatkowy pokój. Z salonu oraz jadalni istniej możliwość wyjścia przez drzwi tarasowe na zaprojektowany, zadaszony taras, umieszony w południowo-wschodnim narożniku domu. W salonie przygotowano miejsce na kominek, który w połączeniu z dużymi tarasowymi przeszkleniami stworzy wspaniały nastrój podczas zimowych śnieżnych wieczorów. Poddasze przeznaczone zostało natomiast jako część sypialna w domu. Znajduje się tutaj duża sypialnia posiadającą własną garderobę oraz łazienkę. Trzy niezależne pokoje, z których każdy posiada balkon, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza. Dodatkowo dwa ze wspomnianych pokoi posiadają garderobę. Ostatnim pomieszczeniem na tym poziomie jest przestronna, wspólna łazienka. Strop nad poddaszem również jest wylewany i ocieplony 20 cm styropianu.

< >

Na działce znajduje się spora ilość ziemi, którą w głównej mierze można wykorzystać do wyrównania terenu pod planowany taras czy zasypanie zbiornika na szambo.

< >

Dodatkowo pozwolenie na budowę przewiduje wybudowanie budynku gospodarczego o powierzchni około 80 m2.

< >

Właściciel posiada pełną dokumentacje budynku oraz niezbędne pozwolenia.

< >

Podsumowując:

- mała miejscowość otoczona przez pola, gdzie wszyscy się znają i zawsze można liczyć na sąsiedzką pomoc

- duża działka dla osób poszukujących przestrzeni dla siebie i najbliższych

- dom dla dużej rodziny, gdzie każdy znajdzie swój własny kąt

- zaawansowany stan budowy, który pozwala skupić się na wykończeniu domu według własnych upodobań

< >

< >

Najwięcej informacji o nieruchomości uzyskasz na naszej stronie internetowej "Gabański Nieruchomości" - Sprawdź !!< >

Znajdziesz tam najwięcej zdjęć, film ukazujący nieruchomość oraz wirtualny spacer.< >

< >

Osoba prowadząca:

Daniel Gabański

Agent nieruchomości Tarnów

Gabański Nieruchomości

Biuro nieruchomości Tarnów

Tel. 791 842 960

< >

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 839 000

  • Powierzchnia: 255.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 2022

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 02-04-2026

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 15/GBN/DS

Opiekun oferty: Daniel Gabański, tel 791842960

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Marcinkowice, tarnowski, małopolskie

Wyświetlenia