Bank Nieruchomości

Dom działka warsztat usługi

Pyskowice, śląskie

2 500 000 PLN

Dom działka warsztat usługi | Zdjęcie główne
Dom działka warsztat usługi | Zdjęcie 1
Dom działka warsztat usługi | Zdjęcie 2
Dom działka warsztat usługi | Zdjęcie 3
Dom działka warsztat usługi | Zdjęcie 4
Dom działka warsztat usługi | Zdjęcie 5
Dom działka warsztat usługi | Zdjęcie 6

+4

Opis

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami mieszkalnym i usługowymi, położona w południowej części miasta Pyskowic.

Budynek mieszkalny składa się z 2 kondygnacji, poddasza oraz piwnic. Powierzchnia użytkowa wynosi około 218m2, natomiast poddasze do wykończenia dodatkowe ponad 100m2 po podłogach.

Całość jest w stanie bardzo dobrym. Dom jest w pełni podpiwniczony, z wysokimi pomieszczeniami zagospodarowanymi min. na siłownię. Wybudowany został metodą tradycyjną - murowaną, z cegły, o konstrukcji dachu drewnianej, pokrytej dachówka ceramiczną. Elewacja po termomodernizacji. Okna budynku wykonane z PCV zabezpieczone roletami zewnętrznymi. Ściany wewnętrzne proste, gładkie, podłogi wykonane zostały z paneli i płytek ceramicznych. Wysoki parter składa się z 4 pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju, piętro posiada układ identyczny. W domu dostępne są media: woda, kanalizacja miejska, prąd, centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa. Standard wykończeń bardzo dobry.

Na terenie posesji znajduje się również budynek garażowo - gospodarczy, o powierzchni około 41m2, murowany, pokryty blachą. Budynek jest dwustanowiskowy, bramy stalowe, kanał, podłoga wykonana w płytkach ceramicznych. Stan techniczny bardzo dobry.

Kolejny budynek na terenie działki posiada przeznaczenie usługowo - handlowe. Na parterze znajdują się biura, sklep, pomieszczenia gospodarcze, piętro to sala weselna z zapleczem. Stan budynku jest bardzo dobry. Wykonany został z cegły, pokryty jest papą. Powierzchnia użytkowa to około 227m2.

Ostatni budynek to hala, powstała z płyty warstwowej, o powierzchni około 114m2, która obecnie pełni funkcję warsztatu samochodowego. Posiada 2 bramy wjazdowe, okna w standardzie PCV, może pełnić funkcję magazynową, usługową, produkcyjną. Warsztat w pełni wyposażony i funkcjonujący.

Działki posiadają w sumie powierzchnię 2602m2, kształt regularny, są w pełni ogrodzone, z bramą wjazdową przesuwną. W znacznej części są pokryte kostką betonową i ażurową, przygotowaną pod samochody dostawcze, z dostępem do drogi publicznej, asfaltowej. Część rekreacyjna działki jest zagospodarowana nasadzeniami drzew, krzewów ozdobnych i owocowych, trawnikiem, wiatą i wędzarnią murowaną.

Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej części miasta. Otoczenie stanowi zabudowa niska, mieszkaniowa, jednorodzinna i nieuciążliwa usługowa. W niedużej odległości znajduje główna droga wylotowa na Gliwice, ale również przystanek autobusowy. Miejsce jest idealne dla osób, które chcą połączyć pracę z miejscem zamieszkania lub potrzebują sporo przestrzeni prywatnej. Po niezbędnych modyfikacjach, nieruchomość również bardzo dobrze się sprawdzi jako baza noclegowa dla kilkudziesięciu osób.

Zapraszam do kontaktu oraz po więcej informacji. Nieodpłatnie udzielę pomocy w uzyskaniu atrakcyjnej oferty kredytowej.

Osoba odpowiedzialna za ofertę: Dariusz Kwiecień Tel. 887 021 000 Nr licencji 27908

LINK DO OFERTY: http://www.next-investment.pl/oferta/122

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 2 500 000

  • Powierzchnia: 218.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 12-01-2025

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 122

Opiekun oferty: Next Investment Dariusz Kwiecień, tel 887021000

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Pyskowice, śląskie

Wyświetlenia