Bank Nieruchomości

Dom apartamentowy z funkcją usługową nad Morzem

ul. Kotwiczna, Darłówko, Darłowo

2 600 000 PLN

Dom apartamentowy z funkcją usługową nad Morzem | Zdjęcie główne
Dom apartamentowy z funkcją usługową nad Morzem | Zdjęcie 1
Dom apartamentowy z funkcją usługową nad Morzem | Zdjęcie 2
Dom apartamentowy z funkcją usługową nad Morzem | Zdjęcie 3
Dom apartamentowy z funkcją usługową nad Morzem | Zdjęcie 4
Dom apartamentowy z funkcją usługową nad Morzem | Zdjęcie 5
Dom apartamentowy z funkcją usługową nad Morzem | Zdjęcie 6

+4

Opis

Prezentujemy Państwu niepowtarzalną inwestycję, położoną w samym centrum kurortu Darłówko.

Dochodowy dom apartamentowy z funkcją gastronomiczną w odległości 300m od Morza Bałtyckiego na głównym deptaku przy moście.

Darłowo to miasto nadmorskie w północno-zachodniej Polsce w województwie zachodniopomorskim. Położone jest nad Morzem Bałtyckim w dolinie rzek Grabowej i Wieprzy.

Darłówko jest dzielnicą Darłowa, która szczyci się czystszymi i szerokimi plażami, niepowtarzalnym mikroklimatem z dużą zawartością jodu oraz portem rybacko - turystycznym.

Przedmiotem sprzedaży jest budynek usługowy niepodpiwniczony, trzykondygnacyjny, usługi gastronomiczne na parterze, apartamenty z łazienkami pod wynajem na piętrze oraz mieszkanie dla właścicieli budynku na poddaszu (może pełnić funkcję apartamentów pod wynajem).

Dom apartamentowy z funkcją usługową o powierzchni 304,29m2, wybudowany został w roku 2017r wpisując się w malowniczą architekturę Darłówka.

Nieruchomość nieużytkowana - Stan techniczny budynku bardzo dobry z wysokiej jakości materiałów. Elewacja nieruchomości została wykończona elegancką cegłą klinkierową, Okna PCV w kolorze brązowym.

Część gastronomiczna wyposażona w rolety antywłamaniowe. Cały budynek wyposażony w instalację alarmowe, antywłamaniowe. Dach monsardowy. Obiekt wybudowany na działce o powierzchni 128m2 o nieregularnym kształcie.

Zajrzyj Tutaj - Wirtualny Spacer 360°

Na parterze w wykończonej części usługowej znajdują się: sala konsumpcyjna dla 20 osób, bufet otwarty, pomieszczenie zwrotu naczyń, zmywalnia, kuchnia, magazyn urządzeń chłodniczych i produktów suchych, magazyn warzyw i owoców, przygotowalnia do obróbki wstępnej, magazyn odpadów i śmieci, pomieszczenie socjalne dla obsługi, toaleta służbowa ( wc+natrysk+umywalka ), hol, korytarz, wc dla niepełnosprawnych i kobiet, wc dla mężczyzn.

Na piętrze znajduje się pięć wykończonych apartamentów z łazienkami. Na podłogach w pokojach wyłożone są panele, natomiast łazienki są kompletnie umeblowane ( kabina prysznicowa, sedes, lustro, grzejnik, szafka ) na podłogach terakota. W każdym apartamencie znajduje się balkon z balustradami ze stali nierdzewnej, z którego widać okoliczną panoramę.

Poddasze zaprojektowane zostało z myślą o właścicielach lub dodatkowych apartamentach pod wynajem. Stan deweloperski. Najwyższa kondygnacja obejmuje trzy apartamenty z łazienkami, kuchnie, magazyn pościeli czystej, magazyn pościeli brudnej oraz kotłownie. Pokoje na najwyższej kondygnacji są również z balkonami.

Korytarze pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami wyłożone są terakotą i pomalowane farbą strukturalną. Balustrady na klatce schodowej z stali nierdzewnej.

Nieruchomość wyposażona jest w instalację energii elektrycznej, instalację wodną, instalację kanalizacyjną, instalację gazową z sieci, ogrzewanie c.o. gazowe, oraz zakupione panele solarne - do podgrzewania wody w całym obiekcie.

Część usługowa oraz hotelowa posiada osobne wejścia do budynku.

Dojazd drogą asfaltową.

Cena brutto - podatek Vat 23% do zwrotu.

Zapraszam na Wirtualny Spacer 360° po nieruchomości.

Szczegóły związane z projektem budowlanym oraz całą inwestycją dostępne w biurze.

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 2 600 000

  • Powierzchnia: 304.29 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Hala, magazyn

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 18-05-2025

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta Apartamentowiec

Opiekun oferty: Adam Gola, tel 501 133 405

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

ul. Kotwiczna, Darłówko, Darłowo

Wyświetlenia