Bank Nieruchomości

Budynek mieszkaniowo - usługowy do wykończenia

ul. Małopolska, Stare Gliwice, Gliwice

1 650 000 PLN

Budynek mieszkaniowo - usługowy do wykończenia | Zdjęcie główne
Budynek mieszkaniowo - usługowy do wykończenia | Zdjęcie 1
Budynek mieszkaniowo - usługowy do wykończenia | Zdjęcie 2
Budynek mieszkaniowo - usługowy do wykończenia | Zdjęcie 3
Budynek mieszkaniowo - usługowy do wykończenia | Zdjęcie 4
Budynek mieszkaniowo - usługowy do wykończenia | Zdjęcie 5
Budynek mieszkaniowo - usługowy do wykończenia | Zdjęcie 6

+4

Opis

Do sprzedaży budynek 3 kondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, o powierzchni użytkowej około 300m2, z nowym dachem i instalacją fotowoltaiczną, usytuowany na działce o powierzchni 785m2, w Gliwicach przy ulicy Opolskiej.

Całkowita powierzchnia budynku liczona po posadzce to ponad 440m2.

Budynek wykonany został w technologii tradycyjnej, z fundamentem w postaci ławy murowanej z cegły pełnej. Ściany wewnętrzne pokryte tynkiem tradycyjnym, zewnętrze częściowo ocieplone styropianem 15cm i pokryte tynkiem akrylowym. Stropy częściowo wymienione. Okna zamontowane zostały PCV marki Salamander. Konstrukcja i pokrycie dachu nowe. Na dachu zamontowana jest nowa instalacja fotowoltaiczna.

W obecnym czasie nieruchomość jest w trakcie przebudowy. Projekt zakłada podział budynku na część biurową na parterze, część biurową i mieszkalną na piętrze oraz lokal mieszkalny na poddaszu. Parter posiada witrynę oraz 2 wejścia: od strony frontowej i od podwórza, co umożliwia przygotowanie parteru jako siedziby firmy lub przeznaczenia tej części pod usługi lub handel. Wjazd z ulicy Opolskiej odbywa się poprzez zamykaną bramę, natomiast większa część działki jest utwardzona, dzięki czemu może służyć jako parking dla kilkunastu samochodów, co w okolicy jest rzadkością.

Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną wraz z siłą, instalację gazową, wodno - kanalizacyjną, w tym kanalizację sanitarną i deszczową. W piwnicy zamontowany jest duży, sprawny piec gazowy marki Vaillant.

Oprócz wykonanych prac, instalacji fotowoltaicznej oraz dużego parkingu uważam, że ogromną zaletą tej nieruchomości jest jej umiejscowienie. Ulica Opolska jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Do centrum Gliwic jest niespełna 2 kilometry, wyjazd na DK 88 zajmuje około 5 minut, podobnie do DTŚ, łatwo i szybko można dotrzeć do autostrady A1 i A4. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, CH FORUM, dyskonty spożywcze, dworzec PKP, budowane centrum przesiadkowe i wiele innych miejsc uatrakcyjniających okolicę. Ulica Opolska to miejsce o bardzo dużym natężeniu ruchu zarówno pieszego jak i samochodowego. Dzięki temu reklama w oknach, witrynie czy też elewacji budynku będzie dobrze widoczna i znakomicie spełni swoją rolę. Jeżeli byłby pomysł, aby budynek funkcjonował jako pokoje dla studentów, uczelnia jest zaledwie 1,5km od sprzedawanego budynku.

Jak wskazuje powyższy opis, nieruchomość jest bardzo atrakcyjna pod wieloma względami, a to tylko część informacji.

Zapraszam do kontaktu i umówienia spotkania. Osobom zainteresowanych chętnie pomogę w uzyskaniu atrakcyjnej oferty kredytowej.

Opiekun oferty: Dariusz Kwiecień Tel. 887 021 000 Nr licencji zawodowej 27908 Next Investment Nieruchomości

LINK DO OFERTY: http://www.next-investment.pl/oferta/179

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 1 650 000

  • Powierzchnia: 440.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Hala, magazyn

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 07-01-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 179

Opiekun oferty: Next Investment Dariusz Kwiecień, tel 887021000

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

ul. Małopolska, Stare Gliwice, Gliwice

Wyświetlenia