Bank Nieruchomości

BNR-LS-345

Bielsko-Biała, śląskie

1 967 983 PLN

BNR-LS-345 | Zdjęcie główne
BNR-LS-345 | Zdjęcie 1

Opis

Mamy dla Państwa nowy lokal z solidną bazą potencjalnych klientów!

Nowy lokal użytkowy o powierzchni 370 mkw. Jego wnętrze można indywidualnie aranżować i wydzielić dodatkowe pomieszczenia przeznaczone np. na magazyn, poczekalnię, salę konferencyjną. Ten nowy lokal użytkowy w Bielsku-Białej może być zaadaptowany na potrzeby m.in.:

- nowoczesnego centrum medycznego,

- funkcjonalnego biura.

Lokal użytkowy wyeksponowany na parterze zrealizowanego budynku z 64 mieszkaniami. Solidną bazę potencjalnych klientów stanowią lokatorzy osiedla. Duża i przeszklona witryna zapewnia optymalne nasłonecznienie lokalu i daje możliwość umieszczenia dobrze widocznej reklamy. Możliwość aranżacji lokalu według indywidualnych potrzeb odpowiadającym specyfice prowadzonej działalności.

Zrealizowana  inwestycja to prestiżowy rejon Bielska-Białej, w którym funkcjonują liczne biura i miejskie instytucje. Doskonałe skomunikowanie z centrum miasta - tylko 5 minut spacerem od Śródmieścia. W sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych - gwarancja stałego napływu klientów. Łatwy dojazd samochodem lub autobusem - dogodne połączenie drogowe, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Uważasz, że ta oferta spełnia Twoje wymagania? Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu

Beata Barchańska

Prowadząca ofertę

739 118 322

bb@bielskienieruchomosci.pl

NOTA PRAWNA Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności przy przebiegu transakcji. Współpracujemy z doradcą finansowym, który może pomóc w doborze odpowiedniego kredytu hipotecznego. Opis oferty zawarty na stronie internetowej biura oraz portalach zewnętrznych sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. W rozumieniu przepisów prawa przedstawiona oferta ma charakter informacyjny. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny na wiadomości nie odpowiadamy.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 1 967 983

  • Powierzchnia: 370.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Hala, magazyn

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 27-08-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta BNR-LS-345

Opiekun oferty: Beata Barchańska, tel 739 118 322

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Bielsko-Biała, śląskie

Wyświetlenia