Bank Nieruchomości

Atrakcyjna inwestycyjna działka budowlana, Stasiopole, gmina Dąbrówka

Stasiopole, wołomiński, mazowieckie

1 750 000 PLN

Atrakcyjna inwestycyjna działka budowlana, Stasiopole, gmina Dąbrówka | Zdjęcie główne
Atrakcyjna inwestycyjna działka budowlana, Stasiopole, gmina Dąbrówka | Zdjęcie 1
Atrakcyjna inwestycyjna działka budowlana, Stasiopole, gmina Dąbrówka | Zdjęcie 2
Atrakcyjna inwestycyjna działka budowlana, Stasiopole, gmina Dąbrówka | Zdjęcie 3
Atrakcyjna inwestycyjna działka budowlana, Stasiopole, gmina Dąbrówka | Zdjęcie 4
Atrakcyjna inwestycyjna działka budowlana, Stasiopole, gmina Dąbrówka | Zdjęcie 5
Atrakcyjna inwestycyjna działka budowlana, Stasiopole, gmina Dąbrówka | Zdjęcie 6

+3

Opis

Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Stasiopole, gmina Dąbrówka, o powierzchni całkowitej 5,4ha.

Nieruchomość malowniczo położona przy drodze szutrowej, w otoczeniu pól, lasów i nielicznych domów jednorodzinnych. 150 metrów do Starorzecza Bugu.

Działka: - jest płaska, porośnięta trawą, - jest niezabudowana, - ma kształt prostokąta o wymiarach 110 x 510m; - jest częściowo objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (szczegóły poniżej).

Media miejskie w drodze: prąd, woda (planowana).

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: 7. 1. Ustala się obszary zabudowy letniskowej, oznaczone na rysunku symbolem wsi zgodnie z 1 oraz symbolem L" z kolejnymi numerami. 2. Na obszarach, o których jest mowa w ust. 1. ustala się jako przeznaczenie podstawowe zabudowę letniskową. 3. Dopuszcza się na obszarach, o których jest mowa w ust 1. realizację obiektów pensjonatowych lub mieszkaniowo - pensjonatowych. 4. Minimalna powierzchnia działek wynosi 0,1 ha. 5. Istniejąca zabudowa zagrodowa może podlegać wymianie, rozbudowie i przebudowie oraz zmianie sposobu użytkowania budynków pod warunkiem utrzymania przeznaczenia podstawowego lub dopuszczalnego terenu, wymienionego w ust. 1. i ust. 2. 6. Do czasu realizacji komunalnych urządzeń zaopatrzenia w wodę i odprowadzenia ścieków przewiduje się indywidualne ujęcia wody oraz urządzenia do gromadzenia ścieków sanitarnych z zapewnieniem ich usuwania i oczyszczania, stosownie do odrębnych przepisów. 20. 1. Wyznacza się obszar P I . L -2 zabudowy letniskowej. 2. Obszar o którym mowa w ust. 1. obejmuje działki nr 320 i 322, stanowiące użytek rolny. 3. Dla obszaru o którym mowa w ust. 1. obowiązują ustalenia określone w 7. a ponadto: 1) przy wydawaniu decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz dokonywaniu podziałów geodezyjnych należy zachować szerokość linii rozgraniczających dróg pokazaną na rysunku, określoną zgodnie z przepisami szczególnymi; 2) nieprzekraczalne linie zabudowy mieszkaniowej oraz innych obiektów z pomieszczeniami przeznaczonymi na pobyt ludzi, określone zgodnie z przepisami szczególnymi, pokazano na rysunku; 3) możliwy jest podział obszaru na działki budowlane pod warunkiem zapewnienia dojazdu do drogi publicznej.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę transakcji: - pomoc w uzyskaniu finansowania, - pomoc prawną, - pomoc w prowadzeniu negocjacji, - pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów. Pomoc w zakresie wszelkich spraw związanych z załatwieniem finansowania nieruchomości jest usługą bezpłatną.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą - pod numerem 722 020 599 umówicie się na obejrzenie działki i uzyskacie dodatkowe informacje.

DODATKOWE INFORMACJE: Prąd: do 100m Kształt działki: prostokąt Długość działki: 510 Szerokość działki: 110 Typ drogi: szutrowa Typ ogrodzenia: brak Typ działki: inwestycyjna

DANE KONTAKTOWE: Admin Admin biuro@domiwa.nieruchomosci.pl

LINK DO OFERTY: http://domiwa.nieruchomosci.pl/numer/221

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 1 750 000

  • Powierzchnia: 54,900.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Działka

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 19-04-2026

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 221

Opiekun oferty: Admin Admin, tel Brak

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Stasiopole, wołomiński, mazowieckie

Wyświetlenia