Bank Nieruchomości

5pok, 75met, Okolice ul. Promenada PIWNICA/DZIAŁKA (Wrocław)

Leśnica, Wrocław

680 000 PLN

5pok, 75met, Okolice ul. Promenada PIWNICA/DZIAŁKA (Wrocław) | Zdjęcie główne
5pok, 75met, Okolice ul. Promenada PIWNICA/DZIAŁKA (Wrocław) | Zdjęcie 1
5pok, 75met, Okolice ul. Promenada PIWNICA/DZIAŁKA (Wrocław) | Zdjęcie 2
5pok, 75met, Okolice ul. Promenada PIWNICA/DZIAŁKA (Wrocław) | Zdjęcie 3
5pok, 75met, Okolice ul. Promenada PIWNICA/DZIAŁKA (Wrocław) | Zdjęcie 4
5pok, 75met, Okolice ul. Promenada PIWNICA/DZIAŁKA (Wrocław) | Zdjęcie 5
5pok, 75met, Okolice ul. Promenada PIWNICA/DZIAŁKA (Wrocław) | Zdjęcie 6

+9

Opis

NA sprzedaż mieszkanie 75 m2 z zagospodarowaną działką (3 min piechotą!), położone we wrocławskiej Leśnicy w urokliwym miejscu z dala od zgiełku miasta. Jest to idealny wybór dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój po całym dniu w pracy.

Możliwość zostawienia pełnego umeblowania oraz wyposażenia sprzętu AGD lub też zabranie tego w zależności od pragnienia kupującego!

Po więcej zdjęć, gdyż nie można było opublikować więcej niż 15, lub oględzin zapraszam do kontaktu osobistego.

Lokalizacja:

Wrocław, Fabryczna, Leśnica, ul. Promenada - do centrum Wrocławia ok. 30 min.

Osiedle Leśnica leży w zachodniej części Wrocławia. Posiada niezależną, pełną infrastrukturę. Jest dobrze skomunikowane z pobliskimi obszarami, centrum i innymi dzielnicami miasta (3 linie tramwajowe i 12 autobusowych). Stacja PKP z połączeniami do centrum. Sieć dróg - w tym obwodnica Leśnicy- umożliwia łatwy dojazd w każdym kierunku Wrocławia (AOW w odl. 4km). Centrum handlowe: 4 sklepy sieciowe (LIDL, 2 Biedronki, Aldi), bazarek, kilka aptek, 2 szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie zdrowia, wszelkie usługi. Blisko 2 Kościoły.

Komunikacja:

5 min. piechotą od mieszkania znajduje się pętla tramwajowa/autobusowa: tramwaje linie 3,10,20 i autobusy linie 101, 103, 148 - do centrum Wrocławia ok. 30 min. W odległości 10 min. pieszo Dworzec Kolejowy Wrocław-Leśnica: do dworca Wrocław-Główny 15 min. pociągiem.

Opis ogólny:

Mieszkanie posiada 5 pokoi, kuchnię łazienkę i małe pomieszczenie na narzędzia i rzeczy osobiste. W korytarzu znajduje się wbudowana duża szafa z rozsuwanymi drzwiami. Do lokalu przypisana jest komórka lokatorska (ok. 5 mkw. oraz piwnica ok. 4 mkw.).

Ogromną zaletą nieruchomości jest jej położenie w cichym i zielonym otoczeniu + duża zagospodarowana działka rekreacyjna i uprawna, park Leśnicki (starodrzew, stawy, rzeka Bystrzyca, labirynt grabowy, place zabaw, ścieżki piesze i rowerowe z renesansowym zamkiem - obecne Centrum Kultury) park Złotnicki (nowoczesny i duży plac zabaw, boisko do koszykówki, wały do wyczynowej jazdy na rowerze), Centrum Rekreacji Przystań Złotniki (Spływy kajakowe). Dzięki tym pobliskim atrakcjom przyszli właściciele będą mieć możliwość odpoczynku po dniach pracy.

Działka:

Działka jest położona blisko domu (w linii prostej 120 m i 3 min pieszo). Jest bardzo dobrze zagospodarowana: mały domek-warsztat z zasilaniem pochodzącym z paneli fotowoltaicznych, kontener, w którym przechowywać można narzędzia, duży zbiornik na wodę 1000l oraz zintegrowany system nawadniania kropelkowego, mała studzienka z automatycznym systemem pompowania wody do zbiornika(zbiornik jest napełniany w ciągu doby). Wszystkie te zalety można wykorzystać na zadbanym ogródku.

Pół roku temu została kapitalnie wyremontowana klatka schodowa, a dwa lata temu przeprowadzony całkowity remont szybu windowego oraz wymiana windy na nowoczesną.

Tuż przy bloku znajduje się mały park. Jest na tyle blisko, że można uznać, ze teren bloku i parku nachodzą na siebie.

INTERESUJE CIĘ TA OFERTA???

TEL. 724773779

14360/3584/OMS

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 680 000

  • Powierzchnia: 75.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie: 4

  • Łazienki: 1

  • Rok budowy: 1980

  • Nieruchomość: Mieszkanie

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 21-08-2024

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Leśnica, Wrocław

Wyświetlenia