Bank Nieruchomości

 

Dołącz do naszego grona

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości

Często zadawane pytania i odpowiedzi

Funkcja "żłóż propozycję ceny" pozwala na wysłanie propozycji cenowej do właściciela ogłoszenia. Propozycja jest swego rodzaju zapytaniem, czy właściciel ogłoszenia wziąłby pod uwagę zaproponowaną kwotę jako ewentualną cenę transakcji. Wysłana lub otrzymana propozycja nie jest ofertą oraz nie jest wiążąca.

Agencjom nieruchomości korzystającym z eksportu oferujemy dodanie do 50 wystawień zupełnie za darmo - wystarczy tylko zarejstrować swoją agencję klikając w poniższy link

Zainteresowana osoba wysłała Ci propozycje, by dowiedzieć się, czy ewentualnie zaakceptował(a)byś zaproponowaną cenę. W przypadku gdy uznasz propozycję za interesującą, skontaktuj się z zainteresowanym za pomocą e-mail lub numeru telefonu. W przypadku gdy otrzymana propozycja nie spełnia twoich oczekiwań, możesz ją odrzucić i wyjaśnić powód odrzucenia za pośrednictwem strony Bank Nieruchomości.

Nie. Propozycja nie jest ofertą i nie jest wiążąca. Jest ona jedynie swego rodzaju zapytaniem, którą zainteresowany wysyła do właściciela ogłoszenia, by dowiedzieć się, czy zaakceptowałby taką ewentualną cenę.

Nie. Możesz natomiast, w polu „Zezwalaj na wysyłanie propozycji od kwoty” wpisać kwotę równą, lub wyższą od tej, którą docelowo chcesz otrzymać.

Za pośrednictwem SMS oraz e-mail. O tym w jaki sposób zostaniesz powiadomiony, możesz zdecydować po zalogowaniu, przechodząc do sekcji "Ustawienia powiadomień"

Tak. Zrobisz to po zalogowaniu, klikając w moduł "Ustawienia powiadomień".

Dodanie ogłoszenia jest zupełnie darmowe. Dajemy wszystkim użytkownikom możliwość bezpłatnego publikowania ogłoszeń z poziomu strony po zarejestrowaniu ogłoszenia.

Nie.

Ogłoszenie domyślnie zostanie dodane na 90 dni. Po tym okresie, będziesz mógł przedłużyć ważność ogłoszenia, klikając w przycisk "Przedłuż ogłoszenie". O wygasającym ogłoszeniu, powiadomimy cię drogą mailową.

Nie udostępniamy w żaden sposób danych kontaktowych, ani zdjęć mieszkań, które są do nas przesyłane. Wykorzystujemy je wyłącznie przy publikacji Twojego ogłoszenia na stronie Bank Nieruchomości.

Chcemy, by wszystkie ogłoszenia miały równe szanse dotrzeć do zainteresowanych osób - z tego powodu, nie udostępniamy możliwości wyróżnienia ogłoszenia.

Nie. Do przeglądania ogłoszeń nie wymagamy rejestracji.

Cennik dla eksportów ogłoszeń znajduje się pod tym linkiem.