Bank Nieruchomości

Unikatowe mieszkanie na tarnowskiej starówce.

Tarnów, małopolskie

549 000 PLN

Unikatowe mieszkanie na tarnowskiej starówce. | Zdjęcie główne
Unikatowe mieszkanie na tarnowskiej starówce. | Zdjęcie 1
Unikatowe mieszkanie na tarnowskiej starówce. | Zdjęcie 2
Unikatowe mieszkanie na tarnowskiej starówce. | Zdjęcie 3
Unikatowe mieszkanie na tarnowskiej starówce. | Zdjęcie 4
Unikatowe mieszkanie na tarnowskiej starówce. | Zdjęcie 5
Unikatowe mieszkanie na tarnowskiej starówce. | Zdjęcie 6

+4

Opis

Przedstawiamy Państwu apartament znajdujący się w samy sercu Tarnowa z widokiem na Plac Kazimierza. Jest to oferta wyjątkowa, ponieważ nieczęsto pojawia się możliwość zamieszkania na tarnowskiej starówce.

Lokal, który jest przedmiotem sprzedaży usytuowany jest w kamienicy numer 3 na Placu Kazimierza w samym centrum Tarnowa. Lokalizacja budynku pozwala cieszyć się urokami tarnowskiej starówki podczas wieczornych przechadzek czy wydarzeń kulturalnych organizowanych na płycie rynku. Do użytku nowych właścicieli jest bogata miejska infrastruktura, dzięki czemu spacerem dotrzesz do wszystkich niezbędnych punktów usługowych, urzędów czy sklepów. Klimat tarnowskiego rynku, zwłaszcza w ciepłe, letnie wieczory będzie dla Ciebie na wyciągnięcie ręki. Lokal pełni obecnie funkcję mieszkania, ale z racji bardzo dobrej lokalizacji i sporej powierzchni, świetnie nada się na lokal biurowy lub usługowy, w którym z powodzeniem możesz otworzyć kancelarię adwokacką, notarialną lub na przykład gabinety lekarskie.

Budynek wybudowany został w 1911 roku, a około dwadzieścia lat temu przeszedł gruntowny remont, obejmujący wymianę instalacji elektrycznej, wymianę okien, remont elewacji, pokrycia dachu, a także ocieplone zostały kominy. Dzięki temu w najbliższej przyszłości nie będą potrzebne większe prace konserwatorskie. Charakterystyczną cechą budynku jest przeszklony dach nad klatką schodową, który robi genialne wrażenie w promieniach słońca, podkreślając majestatyczne schody prowadzące do mieszkania.

Lokal ma powierzchnię około 90 metrów kwadratowych i znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech dużych pokoi, otwartej kuchni z jadalnią i wyjściem na balkon oraz przestronnej łazienki. Do środka wchodzimy przez duże dwuskrzydłowe drzwi, co sprawia że już na początku czujemy, że mieszkanie jest wyjątkowe w swoim rodzaju. Następnie z przestronnego holu możemy skierować się do pierwszego pokoju od strony północnej, który dzięki wysoko umieszczonym sufitom i dużym oknom daje poczucie dużej przestrzeni. Z tego pomieszczenia przez wspomniane okna rozciąga się widok na Plac Kazimierza. Uwagę zwraca uderzająca cisza. Mimo bliskiego położenia starówki mieszkanie jest bardzo ciche dzięki wysokiej klasy oknom i grubym ścianom. Jest to idealne miejsce na pokój gościnny lub pokój konferencyjny w Twoim biurze. Na końcu holu, również od strony północnej umieszczony jest drugi pokój, który możesz zagospodarować jako pokój dziecięcy lub jedną z sypialni. Duża łazienka, wyłożona białymi płytkami i wyposażona w sporą kabinę prysznicową także znajduje się na końcu korytarza. Następnie kierując się ku południowej części mieszkania, otwiera się przed nami okazała, otwarta kuchni z jadalnią, z której to możemy wyjść bezpośrednio na pierwszy z balkonów umieszczonych od strony południowej, dzięki czemu poranną kawę, zwłaszcza w letnie dni skosztujemy w promieniach wschodzącego słońca spoglądając ponad położonymi niżej budynkami w stronę Zawady i Góry Św. Marcina. Ostatni pokój również mieści się od strony południowej i idealnie nada się na sypialnię, w której budzić cię będzie poranne słońce, a przed snem zaczerpniesz świeżego powietrza z przylegającego do pokoju kolejnego balkonu. Mieszkania wymaga remontu lub przynajmniej mocnego odświeżenia, a gdy już nadasz mu nowego blasku, Twoi goście będą pełni podziwu jaką piękną nieruchomość posiadasz :)

Właściciel ponosi jedynie opłaty eksploatacyjne związane z zaopatrzeniem w prąd, gaz i wodę. Brak czynszu dla zarządcy. Możesz wykupić dla siebie kartę parkingową w Targowiskach Miejskich i za około 50 zł rocznie parkować swój samochód praktycznie pod samą kamienicą na ulicy Katedralnej lub ulicy Krótkiej.

Obecnie mieszkanie nie posiada odrębnej księgi wieczystej, natomiast zostanie ona założona przed sprzedażą wraz z wydzieleniem lokalu jako odrębnej nieruchomości. Sprzedający są w trakcie załatwiania formalności związanymi z tym procesem, więc nowy właściciel nabędzie mieszkanie z założoną KW oraz udział w części wspólnej budynku. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

Podsumowując:

rzadka okazja do posiadania wyjątkowego mieszkania w samym centrum Tarnowa duży lokal, w którym wygodnie może zamieszkać nawet kilkuosobowa rodzina możliwość przekształcenia mieszkania w kancelarię, gabinety czy biura bogata miejska infrastruktura na wyciągnięcie ręki

Zapraszam do kontaktu!

PS Rzadko zdarzają się takie nieruchomości do zakupu w Tarnowie.

Osoba prowadząca:

Gabański Daniel

tel. 519 443 910

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 549 000

  • Powierzchnia: 90.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 1911

  • Nieruchomość: Mieszkanie

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 16-01-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 137/LTN/OMS

Opiekun oferty: Daniel Gabański, tel 519 443 910

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Tarnów, małopolskie

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości