Bank Nieruchomości

Torrevija , mieszkanie w Hiszpanii, 260 000,-PLN

Sławno, zachodniopomorskie

260 PLN

Torrevija , mieszkanie w Hiszpanii, 260 000,-PLN | Zdjęcie główne
Torrevija , mieszkanie w Hiszpanii, 260 000,-PLN | Zdjęcie 1
Torrevija , mieszkanie w Hiszpanii, 260 000,-PLN | Zdjęcie 2
Torrevija , mieszkanie w Hiszpanii, 260 000,-PLN | Zdjęcie 3
Torrevija , mieszkanie w Hiszpanii, 260 000,-PLN | Zdjęcie 4
Torrevija , mieszkanie w Hiszpanii, 260 000,-PLN | Zdjęcie 5
Torrevija , mieszkanie w Hiszpanii, 260 000,-PLN | Zdjęcie 6

+3

Opis

Hiszpania, wybrzeże Costa Blanca, Torrevieja, mieszkanie, 75 m2, kilometr od plaży nad morzem Śródziemnym, na sprzedaż 64 050 ,-Euro.

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2, znajdujące się w hiszpańskiej prowincji Walencja, miasto Torrevieja, w wielorodzinnym budynku mieszkalnym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz balkonu. W pełni wyposażona łazienka oraz kuchnia, pozostała część mieszkania do własnej aranżacji.
Budynek wyposażony w windę, zabezpieczony domofonem, pod zarządem wspólnoty Valenciana.
Mieszkanie znajduje się około 1 kilometra od portu, 1,5km od promenady nadmorskiej. Wokół sklepy, restauracje i inne atrakcje charakterystyczne dla nadmorskich miejscowości.
W pobliżu trasa N-332, wiodąca przez Francję i Niemcy do Polski. Port lotniczy w oddalonej około 40 km miejscowości Alicante.

CENA: 64 050,- Euro

Najważniejsze informacje:
turystyczna miejscowość Torrevieja
powierzchnia mieszkania 75 m2
cena 64 050,- Euro
dobra komunikacja z Polską
organizujemy prezentację mieszkania
pomagamy we wszystkich formalnościach
obsługa w języku polskim
dostępne inne oferty w podobnej cenie

Torrevieja to miasto we Wspólnocie Walenckiej, w rejonie Costa Blanca, położone około godzinę jazdy od Alicante. Miejsce szczególnie lubiane przez turystów z zachodniej i północnej części Europy. Powód? Ponad 300 słonecznych dni w roku, wspaniałe szerokie plaże co roku odznaczane Niebieską Flagą oraz bardzo zdrowy mikroklimat zawdzięczany ogromnym złożom soli, które znajdują się w tym miejscu. Torrevieja to również znakomita baza wypadowa do kilku równie atrakcyjnych miejsc w okolicy.

Costa Blanca czyli Białe Wybrzeże to prawie 250 km linii brzegowej morza Śródziemnego usianej pięknymi plażami, urokliwe miasteczka i różnorodność krajobrazu. Costa Blanca można podzielić na dwie części.
Marina Alta czyli Wysokie Wybrzeże na północy, gdzie linia brzegowa jest bardzo urozmaicona, zachwyca krajobrazami - malownicze zatoczki i jaskinie oraz góry schodzące do samego morza.
Południowa część - Marina Baixa czyli Dolne Wybrzeże charakteryzuje się długimi piaszczystymi plażami.Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

OFERTA BEZPOŚREDNIA, KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA. KOSZTY WYNAGRODZENIA PONOSI SPRZEDAJĄCY.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.
Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji RynkuNieruchomości.


Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sławno, ul. Basztowa 3a. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone .

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 260

  • Powierzchnia: 74.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie: 2

  • Łazienki: 1

  • Nieruchomość: Mieszkanie

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 20-10-2023

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Sławno, zachodniopomorskie

Wyświetlenia