Bank Nieruchomości

SPRZEDANE! Dom niedaleko Krasnobrodu

Suchowola, zamojski, lubelskie

319 000 PLN

SPRZEDANE! Dom niedaleko Krasnobrodu | Zdjęcie główne
SPRZEDANE! Dom niedaleko Krasnobrodu | Zdjęcie 1
SPRZEDANE! Dom niedaleko Krasnobrodu | Zdjęcie 2
SPRZEDANE! Dom niedaleko Krasnobrodu | Zdjęcie 3
SPRZEDANE! Dom niedaleko Krasnobrodu | Zdjęcie 4
SPRZEDANE! Dom niedaleko Krasnobrodu | Zdjęcie 5
SPRZEDANE! Dom niedaleko Krasnobrodu | Zdjęcie 6

+4

Opis

SPRZEDANY!

Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży posiadłości położonej 7 km od Krasnobrodu w zacisznym miejscu w sąsiedztwie łąk i lasów.

Na posiadłość składa się budynek mieszkalny o powierzchni 119m2, trzy budynki gospodarcze o powierzchni 50, 93, oraz 51m2, działka o powierzchni 300m2 oraz działka o powierzchni 2200m2.

Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, toalety, strychu oraz kotłowni. Pomieszczenia są bardzo przestronne i ustawne.

Budynek położony jest na rozległej, porośniętej trawą działce obsadzonej wzdłuż ogrodzenia tujami niewielkim ogródkiem. Obie działki w kształcie prostokąta o regularnym kształcie.

Nieruchomość położona w zacisznej i spokojnej okolicy zaledwie 7km od Krasnobrodu, popularnej miejscowości wypoczynkowo uzdrowiskowej.

Doskonała oferta zarówno dla osób ceniących sobie ciszę, spokój, bliskość natury oraz jako inwestycja.

Gorąco polecam ze względu na atrakcyjną cenę jak i położenie.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Agnieszka Siedlecka tel. 691 948 900 e-mail: a s i e d l e c k a @ i n t . p l w w w . d o m o v i a . p l Biuro Nieruchomości DOMOVIA Zamość Agnieszka Siedlecka

Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Zamościu przy ul. Piłsudskiego 4c (wjazd na bezpłatny parking od strony ulicy Kilińskiego).

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

DODATKOWE INFORMACJE: Typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: bardzo dobry Elewacja: tynk Standard: dobry Typ podłogi: panele Typ dachu: płaski Łącze internetowe: tak Liczba pokoi: 3 Kanalizacja: szambo Ogrzewanie: węglowe Prąd: jest Woda: wodociąg Kształt działki: prostokąt Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: mieszane

LINK DO OFERTY: http://asiedlecka.pl/numer/125

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 319 000

  • Powierzchnia: 119.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 20-01-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 125

Opiekun oferty: Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka, tel 691 948 900

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Suchowola, zamojski, lubelskie

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości