Bank Nieruchomości

Smołdziński Las , działka budowlana, z widokiem na wydmy, blisko morza, na sprzedaż

Smołdziński Las, słupski, pomorskie

481 895 PLN

Smołdziński Las , działka budowlana, z widokiem na wydmy, blisko morza, na sprzedaż | Zdjęcie główne
Smołdziński Las , działka budowlana, z widokiem na wydmy, blisko morza, na sprzedaż | Zdjęcie 1
Smołdziński Las , działka budowlana, z widokiem na wydmy, blisko morza, na sprzedaż | Zdjęcie 2
Smołdziński Las , działka budowlana, z widokiem na wydmy, blisko morza, na sprzedaż | Zdjęcie 3
Smołdziński Las , działka budowlana, z widokiem na wydmy, blisko morza, na sprzedaż | Zdjęcie 4
Smołdziński Las , działka budowlana, z widokiem na wydmy, blisko morza, na sprzedaż | Zdjęcie 5
Smołdziński Las , działka budowlana, z widokiem na wydmy, blisko morza, na sprzedaż | Zdjęcie 6

+1

Opis

Smołdziński Las, gm. Smołdzino, po. Słupsk, woj. Pomorskie, działka budowlana, 3 109 m2, 481 895,- Pln, na sprzedaż.

Na sprzedaż doskonale zlokalizowana i przyłączona do wodociągu gminnego działka budowlana o powierzchni 3 109 m2, w miejscowości Smołdziński Las w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. W sąsiedztwie podobne działki, jest więc możliwość rezerwacji kilku w celu zapewnienia sobie własnego kawałka świata w jednym z najczystszych rejonów Polski, sąsiadującym z parkiem narodowym, wydmami, wzgórzem polodowcowym Rowokół, oraz jeziorami Gardno i Łebsko. Warunki zabudowy dla jednorodzinnego domu wolnostojącego w trakcie realizacji. Udział w drodze w cenie, dla zdecydowanego nabywcy cena podlega negocjacji.

Cena: 481 895,-Pln

Najważniejsze informacje: -powierzchnia 3 109 m2 -szerokość działki 80 m -długość działki 40 -udział w drodze w cenie -woda przy działce -do granicy parku ok 2 km -możliwość zakupu kilku sąsiadujących działek -cena podlega negocjacji

Polecam zakup nieruchomości w Smołdzińskim Lesie. To magiczne miejsce, uznane przez Unesco za Światowy Rezerwat Biosfery, Brzegi jezior są rajem dla ornitologów, występują tu orły przednie, bieliki, puchacze, perkozy i mnóstwo innych gatunków, Dla miłośników aktywności fizycznej dostępny jest szlak rowerowy z Łeby do Rowów , ok. 37 km, a na jeziorze Gardno jest baza kitesurfingowa. Lokalsi znają ścieżki do morza bezpośrednio przez park ( jedyny dopuszczalny środek lokomocji to własne nogi),

Oferta warta polecenia, zapraszam serdecznie do kontaktu i na prezentację.

OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę na terenienieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern ObrotuNieruchomościamioddział w Sławnie ul. Basztowa 3a, 76-100 Sławno.

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lubremontnieruchomości.

Informacje dotyczącenieruchomościzostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sławno, ul. Basztowa 3a. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na Wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji RynkuNieruchomości.

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 481 895

  • Powierzchnia: 3,109.00 m2

  • Ogłoszenie od: Osoby prywatnej

  • Sypialnie: 0

  • Łazienki: 0

  • Nieruchomość: Działka

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 18-02-2023

Informacje dodatkowe

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Smołdziński Las, słupski, pomorskie

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości