Bank Nieruchomości

Piękny drewniany dom w Krasnobrodzie

Krasnobród, lubelskie

535 000 PLN

Piękny drewniany dom w Krasnobrodzie | Zdjęcie główne
Piękny drewniany dom w Krasnobrodzie | Zdjęcie 1
Piękny drewniany dom w Krasnobrodzie | Zdjęcie 2
Piękny drewniany dom w Krasnobrodzie | Zdjęcie 3
Piękny drewniany dom w Krasnobrodzie | Zdjęcie 4
Piękny drewniany dom w Krasnobrodzie | Zdjęcie 5
Piękny drewniany dom w Krasnobrodzie | Zdjęcie 6

+4

Opis

Biuro Nieruchomości Domovia zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu przy ulicy Tadeusza Kościuszki 7 w uzdrowiskowej miejscowości Krasnobród.

Krasnobród to popularna miejscowość wypoczynkowa i uzdrowiskowa położona na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego w sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego otoczona lasami w dolinie rzeki wieprz.

Krasnobród zawdzięcza swoje wspaniałe warunki bioklimatyczne położeniu wśród wzniesień porośniętych lasami sosnowymi, bukowymi oraz jodłowymi.

Jest to także popularna miejscowość wypoczynkowa z bogatą bazą noclegową oraz licznym atrakcjami turystycznymi zarówno dla dzieci jak i dorosłych takimi jak: zalew, plaża, kapliczka św. Rocha, barokowy kościół, park dinozaurów oraz liczne szlaki leśne na których zachwycić się można urokliwymi malowniczymi zakątkami Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Także w niedalekiej odległości znajdują się liczne atrakcje turystyczne takie jak: -Zamość zwany perłą renesansu -Zwierzyniec -Stok narciarski oraz zalew w Jacni -Zagroda Guciów -Susiec (szumy na Tanwi) -Józefów (Kmieniołom, zalew, trasa rowerowa przez lasy roztocza)

Oferowana nieruchomość składa się z płaskiej, równej, zadbanej działki o powierzchni 629m2 na której usadowiony jest budynek mieszkalny o powierzchni 82,31m2, parterowy z poddaszem użytkowym wykonany według projektu Sosenka 4(L)

Dom oferowany jest w stanie surowym zamkniętym. Do budynku doprowadzone są wszystkie media: elektryczność (także trójfazowa), gaz, kanalizacja miejska, woda z wodociągu miejskiego.

W domu zainstalowane są okna PCV siedmiokomorowe, trzyszybowe oraz drzwi wejściowe. Posiadłość ogrodzona, zamykana bramą rozsuwaną, z dojazdem droga asfaltową. Nieruchomość korzystnie zlokalizowana, blisko centrum a jednocześnie 5 minut spacerem od zalewu.

Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu

Agnieszka Siedlecka tel. 691 948 900 e-mail: a s i e d l e c k a @ i n t . p l w w w . d o m o v i a . p l Biuro Nieruchomości Domovia Agnieszka Siedlecka

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

DODATKOWE INFORMACJE: Typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: surowy zamknięty Materiał budowlany: drewno Technologia wykonania: drewniana Rodzaj okien: PCV Typ dachu: dachówka Liczba pokoi: 3 Rok budowy: 2021 Poddasze: tak Kształt działki: kwadrat Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: mieszane

LINK DO OFERTY: http://asiedlecka.pl/numer/143

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 535 000

  • Powierzchnia: 82.31 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Rok budowy: 2021

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 19-02-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 143

Opiekun oferty: Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka, tel 691 948 900

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Krasnobród, lubelskie

Wyświetlenia