Bank Nieruchomości

Pęplino, kompleks działek budowlanych, uzbrojonych, na sprzedaż

Pęplino, słupski, pomorskie

5 900 000 PLN

Pęplino, kompleks działek budowlanych, uzbrojonych, na sprzedaż | Zdjęcie główne
Pęplino, kompleks działek budowlanych, uzbrojonych, na sprzedaż | Zdjęcie 1
Pęplino, kompleks działek budowlanych, uzbrojonych, na sprzedaż | Zdjęcie 2
Pęplino, kompleks działek budowlanych, uzbrojonych, na sprzedaż | Zdjęcie 3
Pęplino, kompleks działek budowlanych, uzbrojonych, na sprzedaż | Zdjęcie 4
Pęplino, kompleks działek budowlanych, uzbrojonych, na sprzedaż | Zdjęcie 5
Pęplino, kompleks działek budowlanych, uzbrojonych, na sprzedaż | Zdjęcie 6

+10

Opis

Kompleks działek budowlanych, Pęplino, gmina Ustka, powiat słupski, na sprzedaż, 5.900.000 ,- PLN NETTO.

Na sprzedaż kompleks 41 działek budowlanych o całkowitej powierzchni 45 222 mkw w Pęplinie, położonym ok 7 km od turystycznej miejscowości Ustka oraz Morza Bałtyckiego. Nieruchomość usytuowana jest na nowo planowym osiedlu znajdującym się przy drodze asfaltowej prowadzącej do Duninowa i Ustki oraz do Słupska. Do miejscowości Słupsk ok 13 km.

Decyzja o warunkach zabudowy dotycząca całego kompleksu działek jest w trakcie realizacji. Niewielka odległość od Morza Bałtyckiego i tłumnie odwiedzanej przez turystów z całej Europy Ustki sprawia, że jest to nieruchomość doskonała dla INWESTORÓW szukających działek nad morzem pod inwestycję, np. budowę kompleksu bliźniaków. Okolica spokojna, cicha, położona w miłym sąsiedztwie blisko natury, pięknych nadmorskich plaż oraz w niedalekiej odległości do większego miasta- do Słupska 15 minut drogi.

Działki w kształcie prostokąta lub trapezu, położone niedaleko otuliny urokliwego, pęplińskiego lasu. Media: prąd przy drodze, woda i kanalizacja przy każdej działce przy odbiorze nieruchomości Odbiór działek możliwy około września 2022 r. Dwie działki z kompleksu SPRZEDANE. Istnieje możliwość szybkiej rezerwacji nieruchomości na czas przewidywany do odbioru, związany z wszelkimi formalnościami.

Cena: 5.900.000 ,- PLN NETTO DO NEGOCJACJI

Pęplino to niewielka, spokojna miejscowość znajdująca się blisko miejscowości Duninowo oraz Ustki. Położona przy lesie, co czyni ją doskonałą bazą wypadową dla osób które lubią mieszkać lub wypoczywać w spokojnej, oddalonej od gwaru okolicy, ale chcą być blisko większego miasta. Idealna lokalizacja dla osób pracujących w Słupsku, Ustce lub Duninowie. Pobliska Ustka jest bardzo znaną miejscowością letniskową z mnóstwem atrakcji zarówno dla rodzin z dziećmi jak i turystów.

Najważniejsze informacje -cena 5.900.000 ,- PLN NETTO. -powierzchnia kompleksu działek 45 222 mkw -położona przy przewidywanej utwardzonej drodze wewnętrznej -odległość do Morza Bałtyckiego ok. 7 km -odległość do Słupska ok. 13 km

Oferta warta polecenia, zapraszam serdecznie do kontaktu i na prezentację.

OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę na terenie nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami oddział w Sławnie ul. Basztowa 3a, 76-100 Sławno.

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sławno, ul. Basztowa 3a. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 5 900 000

  • Powierzchnia: 45,222.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie: 0

  • Łazienki: 0

  • Nieruchomość: Działka

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 13-04-2023

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Pęplino, słupski, pomorskie

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości