Bank Nieruchomości

Ośrodek wczasowy z dużą działką nad samym morzem !

ul. Lotnicza, Sianożęty, kołobrzeski, zachodniopomorskie

24 999 999 PLN

Ośrodek wczasowy z dużą działką nad samym morzem ! | Zdjęcie główne
Ośrodek wczasowy z dużą działką nad samym morzem ! | Zdjęcie 1
Ośrodek wczasowy z dużą działką nad samym morzem ! | Zdjęcie 2
Ośrodek wczasowy z dużą działką nad samym morzem ! | Zdjęcie 3
Ośrodek wczasowy z dużą działką nad samym morzem ! | Zdjęcie 4
Ośrodek wczasowy z dużą działką nad samym morzem ! | Zdjęcie 5
Ośrodek wczasowy z dużą działką nad samym morzem ! | Zdjęcie 6

+3

Opis

Oferujemy świetnie prosperujący dom wczasowy, nad morzem, do plaży 5 minut pieszo w okolicach Ustronia Morskiego, położony na dużej działce ok. 1h (ok. 10 000 m2) w prostokącie. Nieruchomość składa się z 3-budynków murowanych: - jeden z budynków 2 kondygnacyjny o powierzchni ok. 260 m2 - drugi budynek jednokondygnacyjny o powierzchni ok. 125 m2, - trzeci budynek jednokondygnacyjny o powierzchni ok. 85 m2 z zadaszoną i przeszkloną werandą o powierzchni ok. 57 m2. Ośrodek oferuje ok. 28 miejsc sypialnianych w pokojach 1-,2- i 3-osobowych. Budynki przeszły generalny remont w 2004r.

Teren ośrodka zadbany, ogrodzony, z dużą bramą przesuwną, wyłożony kostką. Na terenie nieruchomości, oprócz posadowionych budynków, mamy bardzo dobrze zagospodarowane miejsca z placem zabaw dla dzieci, miejscem sportu i rekreacji dla dzieci i dorosłych (tzw. siłownia plenerowa) oraz ławeczki ze stołami pod zadaszeniem i na wolnym powietrzu. Ogromna przestrzeń, dużo zieleni, bezpośredni kontakt z naturą oraz możliwość bycia tak blisko morskiego klimatu daje nam relaks, odpoczynek i dużo pozytywnej energii. Infrastruktura spełniająca oczekiwania każdego wczasowicza.

Miejsce położenia działki i ośrodka bardzo urokliwe z kameralnym klimatem, w typowo turystycznym miejscu daje gwarancję świetnej inwestycji.

Działka oznaczona symbolem UT w MPZP, co oznacza, że przeznaczenie terenu jest pod: zabudowę usług turystycznych z możliwością lokalizacji usług towarzyszących (usług gastronomii, handlu, sportu i rekreacji, rehabilitacyjnych, zdrowotnych i in.) Zabudowę usług turystycznych należy kształtować do wysokości 5 kondygnacji nadziemnych. Budynki garażowe, gospodarcze i towarzyszące zabudowie usług turystycznych należy kształtować do wysokości 2 kondygnacji nadziemnych. W granicach działki budowlanej zezwala się na lokalizację lokalu mieszkalnego w budynku usługowym. Maksymalny udział powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej ustala się na poziomie 35%. Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej w stosunku do powierzchni działki budowlanej ustala się na poziomie 45%. Dla istniejącej zabudowy zezwala się na rozbiórkę, odbudowę, remont, rozbudowę, nadbudowę, przebudowę w rozumieniu właściwych przepisów budowlanych z zastrzeżeniem § 14 uchwały.

Serdecznie polecam z uwagi na wyjątkowe położenie nieruchomości oraz atrakcyjność samej działki - położonej 350 m od morza:)

Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.

Posiadamy w ofercie również ogłoszenia niepublikowane.

Dla zgłaszających nam swoje nieruchomości proponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 24 999 999

  • Powierzchnia: 530.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Inne

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 29-10-2022

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 71/6110/OOS

Opiekun oferty: Wioleta Orłowska, tel 509 177 200

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja ul. Lotnicza, Sianożęty, kołobrzeski, zachodniopomorskie

Wyświetlenia

Podobne nieruchomości

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości