Bank Nieruchomości

OKAZJA inwestycyjna. Działka budowlana z MPZP.

Szczurowa, brzeski, małopolskie

140 000 PLN

OKAZJA inwestycyjna. Działka budowlana z MPZP. | Zdjęcie główne
OKAZJA inwestycyjna. Działka budowlana z MPZP. | Zdjęcie 1
OKAZJA inwestycyjna. Działka budowlana z MPZP. | Zdjęcie 2
OKAZJA inwestycyjna. Działka budowlana z MPZP. | Zdjęcie 3
OKAZJA inwestycyjna. Działka budowlana z MPZP. | Zdjęcie 4
OKAZJA inwestycyjna. Działka budowlana z MPZP. | Zdjęcie 5
OKAZJA inwestycyjna. Działka budowlana z MPZP. | Zdjęcie 6

+4

Opis

Prezentujemy państwu ofertę działki budowlanej w atrakcyjnej cenie. Oferta dla osób chcących ulokować kapitał w nieruchomościach lub deweloperów szukających miejsca pod nową inwestycję.

Szczurowa to malownicza gmina położona w północnej części powiatu Brzeskiego w zakolu Wisły i Raby. W ostatnich latach w miejscowości szczególnie rozwinęła się turystyka rowerowa. Na miłośników jednośladów czekają liczne ścieżki i trasy, w tym VeloRaba i Wiślana Trasa Rowerowa, daje to możliwości aktywnego spędzania czasu przez mieszkańców i turystów. Do atrakcji Szczurowej należą również kameralny rynek oraz wiele zabytkowych budowli jak np. Pałac Kępińskich czy nadwiślańskie `Soplicowo` w Dołędze. Miejscowość oddalona jest około 20 km od Brzeska i Zalewu w Radłowie. Dla miłośników natury plusem miejscowości będą liczne mozaikowe pola, charakterystyczne dla małopolskich wsi. Jest to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu.

Właśnie w Szczurowej znajduje się działka numer 1240 o powierzchni 1,14 ha. Zgodnie z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, parcela przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną oraz mieszkalno-usługową. Nieruchomość położona jest na terenie płaskim w niedalekiej odległości od miejscowego rynku. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana z pobliskim Brzeskiem i Tarnowem, dzięki położeniu w odległości zaledwie kilkuset metrów od drogi wojewódzkiej nr 964 oraz nr 768. Wymiary działki to około 390 metrów długości oraz 24 metry szerokości w najwęższym miejscu i około 33 metry w najszerszym. Takie parametry pozwalają wydzielić wzdłuż jednej z granic pas drogi wewnętrznej o szerokości 5 metrów oraz przy zachowaniu przepisowych odstępów od granicy dają możliwość zabudowy jednorodzinnej. Zapisy MPZP pozwalają na wydzielenie działek o minimalnej powierzchni 8 arów, co przy podanych wcześniej parametrach, umożliwia wydzielenie kilku samodzielnych parceli wraz z drogą wewnętrzną. W chwili obecnej nieruchomość nie ma bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, natomiast sprzedający jest `po słowie` z właścicielem sąsiedniej działki i w momencie sprzedaży zostanie ustanowiona służebność przejazdu zapewniająca formalny dostęp do drogi gminnej. Przez parcele biegnie nitka wodociągu gminnego oraz linia przesyłu gazu. Na sąsiednich działkach znajduje się natomiast linia elektryczna. Biorąc pod uwagę cenę za ar i zapisy MPZP, jest to świetna okazja dla inwestora, który dzięki podziałowi może podnieść wartość nieruchomości.

Reasumując:

- nieruchomość położona w bliskiej odległości od kameralnego rynku w Szczurowej, na którym można odpocząć z dziećmi podczas wypadu na lody

- parcela dobrze skomunikowana z pobliskimi ośrodkami miejskimi, do których dotrzesz drogami wojewódzkimi

- działka objęta MPZP, który dokładnie określa jej przeznaczenie i możliwość wykorzystania

- parametry działki pozwalające na jej podział na mniejsze parcele

- atrakcyjna cena dająca możliwość zarobienia w przyszłości na wzroście ceny

Zapraszam do kontaktu!

Osoba prowadząca:

Gabański Daniel

tel. 519 443 910

Loft4 nieruchomości

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 140 000

  • Powierzchnia: 11,400.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Działka

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 06-08-2024

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 62/LTN/OGS

Opiekun oferty: Daniel Gabański, tel 519 443 910

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja Szczurowa, brzeski, małopolskie

Wyświetlenia

Podobne nieruchomości

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości