Bank Nieruchomości

Obiekty po działalności kamieniarskiej.

ul. Obozowa, Nowa Ruda, dolnośląskie

549 800 PLN

Obiekty po działalności kamieniarskiej. | Zdjęcie główne
Obiekty po działalności kamieniarskiej. | Zdjęcie 1
Obiekty po działalności kamieniarskiej. | Zdjęcie 2
Obiekty po działalności kamieniarskiej. | Zdjęcie 3
Obiekty po działalności kamieniarskiej. | Zdjęcie 4
Obiekty po działalności kamieniarskiej. | Zdjęcie 5

Opis

Nowa Ruda, ul. Obozowa 1C. Prezentujemy nieruchomość po działalności kamieniarskiej, zabudowaną budynkami do prowadzonej działalności, położoną na trzech działkach, możliwość zakupu poszczególnych nieruchomości.

Obiekt do własnej aranżacji, przedstawiamy zdjęcia łącznie trzech nieruchomości.

Zachęcamy do składania ofert na zakup w drodze licytacji:

1. Nieruchomość zabudowaną budynkiem o funkcji socjalno-biurowej, będącej w użytkowaniu wieczystym do dnia 05-12-2089r., Budynek położony na działce gruntu oznaczonej geodezyjnie nr 105/11 o powierzchni 903 m2. Działka w kształcie wieloboku, nieogrodzona, teren wokół budynku utwardzony kostka granitową. Cena wywołania 549 800,00 podana netto należy doliczyć podatek VAT.

2. Nieruchomość zabudowana budynkami o funkcji przemysłowej oraz urządzeniami tj. piły do cięcia bloków kamiennych i budowlami, będącej w użytkowaniu wieczystym do dnia 05-12-2089r., położonej na działce gruntu oznaczonej nr 105/3 o powierzchni 9201 m2. Działka gruntu zabudowana dwoma budynkami przemysłowymi po byłym zakładzie kamieniarskim. Działka w kształcie wieloboku, ogrodzona, od strony granicy południowej mur kamienny, wzdłuż granicy północnej przepływa potok, teren wokół budynków utwardzony płytami betonowymi.

Uwaga! Występuje niezgodność stanu prawnego ujawnionego w dokumentach znajdujących się w zasobach geodezyjnych Starostwa Powiatowego w Kłodzku, a stanem rzeczywistym dotycząca zabudowy działki gruntu. Na mapie widnieją 2 budynki, które zostały wyburzone, brak naniesienia na mapie.

Cena wywołania 1519 000,00 podana cena netto należy doliczyć podatek VAT.

3. Nieruchomość niezabudowana w użytkowaniu wieczystym do dnia 05-05-2089r., składającej się z działki gruntu oznaczonej geodezyjnie nr 105/15 o powierzchni 145 m2, posiadającej kształt zbliżony do prostokąta, położonej w terenie o płaskim. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi od strony granicy południowej i południowo- wschodniej. Nieruchomość nie posiada dostępu do uzbrojenia w sieć elektryczną i wodociągowo- kanalizacyjną.

Cena wywołania: 5 442,75zł w tym podatek VAT.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 507-415-777. Zapiania emaliowe proszę kierować pod adres email: nieruchomosci@tmhome.pl

Zapraszam.

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma jedynie charakter informacyjny. Staramy się, aby informacje dotyczące nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ponieważ informacje te często pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, biuro TM Home nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.

Posiadamy w ofercie również ogłoszenia niepublikowane.

Dla zgłaszających nam swoje nieruchomości proponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 549 800

  • Powierzchnia: 903.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Inne

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 19-01-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 52/6110/OOS

Opiekun oferty: Nieruchomości Przetargi/Licytacje, tel 508 984 840

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

ul. Obozowa, Nowa Ruda, dolnośląskie

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości