Bank Nieruchomości

Nowa cena! Dom w Zamościu

Zamość, lubelskie

285 000 PLN

Nowa cena! Dom w Zamościu | Zdjęcie główne
Nowa cena! Dom w Zamościu | Zdjęcie 1
Nowa cena! Dom w Zamościu | Zdjęcie 2
Nowa cena! Dom w Zamościu | Zdjęcie 3
Nowa cena! Dom w Zamościu | Zdjęcie 4
Nowa cena! Dom w Zamościu | Zdjęcie 5
Nowa cena! Dom w Zamościu | Zdjęcie 6

+4

Opis

Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Zamościu.

Nieruchomość położona jest na spokojnym a jednocześnie doskonale skomunikowanym osiedlu domów jednorodzinnych.

Budynek mieszkalny o powierzchni ~85m2 składa się z trzech sypialni oraz kuchni z dużą jadalnią która może pełnić funkcję salonu z aneksem kuchennym, łazienki, piwnicy oraz strychu. Działka o kształcie kwadratu o powierzchni 563m2 tworzy idealne miejsce do zagospodarowania przestrzeni według własnych potrzeb.

Dużym atutem jest położenie nieruchomości na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych z dobrym dojazdem drogą asfaltową. W najbliższej okolicy znajdują się także sklepy, galerie handlowe, szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia i inne niezbędne punkty handlowo-usługowe.

Gorąco polecam ze względu na korzystną cenę oraz lokalizację.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Agnieszka Siedlecka tel. 691 948 900 e-mail: a s i e d l e c k a @ i n t . p l w w w . d o m o v i a . p l Biuro Nieruchomości DOMOVIA Zamość Agnieszka Siedlecka

Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Zamościu przy ul. Piłsudskiego 4c (wjazd na bezpłatny parking od strony ulicy Kilińskiego).

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

DODATKOWE INFORMACJE: Typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: do remontu Materiał budowlany: drewno Elewacja: tynk Typ dachu: skośny Liczba pokoi: 3 Piwnica: tak Meble: tak Kształt działki: kwadrat Typ drogi: asfaltowa

LINK DO OFERTY: http://asiedlecka.pl/numer/123

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 285 000

  • Powierzchnia: 85.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 20-01-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 123

Opiekun oferty: Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka, tel 691 948 900

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Zamość, lubelskie

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości