Bank Nieruchomości

Niepowtarzalny zabytkowy dom w Zamościu

Zamość, lubelskie

1 200 000 PLN

Niepowtarzalny zabytkowy dom w Zamościu | Zdjęcie główne
Niepowtarzalny zabytkowy dom w Zamościu | Zdjęcie 1
Niepowtarzalny zabytkowy dom w Zamościu | Zdjęcie 2
Niepowtarzalny zabytkowy dom w Zamościu | Zdjęcie 3
Niepowtarzalny zabytkowy dom w Zamościu | Zdjęcie 4
Niepowtarzalny zabytkowy dom w Zamościu | Zdjęcie 5
Niepowtarzalny zabytkowy dom w Zamościu | Zdjęcie 6

+4

Opis

Bez Prowizji!

Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w Zamościu.

Nieruchomość położona przy ulicy Orlicz - Dreszera w Zamościu składa się z równej, zadbanej działki o kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni 980m2, na której postawiony jest budynek mieszkalny parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem użytkowym oraz strychem. Dom o powierzchni 209,94m2 składa się z parteru (8 pomieszczeń), poddasza (5 pomieszczeń plus 4 strychy), strychu oraz piwnicy.

Nieruchomość położona w sercu Zamościa, w zacisznej, spokojnej a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy.

Media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja.

Jak widać na załączonych fotografiach dom został opróżniony i jest gotowy do wprowadzenia własnych aranżacji przez nowego właściciela. Dom wpisany do ewidencji zabytków, zbudowany w latach 20-tych XX wieku.

Przyjdź i przekonaj się sam o niepowtarzalności tej nieruchomości.

Gorąco Polecam i zapraszam do kontaktu Agnieszka Siedlecka tel. 691 948 900 e-mail: a s i e d l e c k a @ i n t . p l w w w . d o m o v i a . p l Biuro Nieruchomości Domovia Agnieszka Siedlecka

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapraszam również do naszego oddziału, który mieści się w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na darmowy parking od strony ulicy Kilińskiego).

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

DODATKOWE INFORMACJE: Typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Rodzaj okien: drewniane stare Typ dachu: blacha Garaż: wolnostojący Liczba pokoi: 11 Kanalizacja: miejska Prąd: jest Gaz: jest Woda: wodociąg Typ ogrodzenia: siatka

LINK DO OFERTY: http://asiedlecka.pl/numer/129

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 1 200 000

  • Powierzchnia: 209.94 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Dom

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 20-01-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 129

Opiekun oferty: Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka, tel 691 948 900

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Zamość, lubelskie

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości