Bank Nieruchomości

Działki budowlane blisko centrum Tarnowa

Tarnów, małopolskie

180 000 PLN

Działki budowlane blisko centrum Tarnowa | Zdjęcie główne
Działki budowlane blisko centrum Tarnowa | Zdjęcie 1
Działki budowlane blisko centrum Tarnowa | Zdjęcie 2
Działki budowlane blisko centrum Tarnowa | Zdjęcie 3
Działki budowlane blisko centrum Tarnowa | Zdjęcie 4
Działki budowlane blisko centrum Tarnowa | Zdjęcie 5
Działki budowlane blisko centrum Tarnowa | Zdjęcie 6

+4

Opis

Oferta działek skierowana do osób chcących zamieszkać na uboczu, a jednocześnie blisko centrum miasta.

Ulica Spytki z Melsztyna jest niedużą ulicą ciągnącą się wzdłuż potoku Wątok w pobliżu zajezdni kolejowej. Jej położenie sprawia, że w parę minut spacerem dotrzesz na tarnowski rynek czy na ulicę Krakowską, gdzie znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe i handlowe, restauracje, banki itd., w których załatwisz większość codziennych spraw. Nad wspomnianym Wątokiem możesz natomiast spędzić wolny czas w upalne, letnie dni. W najbliższej okolicy znajduje się tylko kilka domów jednorodzinnych oraz Rodzinne Ogródki Działkowe `Narcyz` co sprawia, że dysponujesz sporą dozą prywatności, mimo że jesteś `rzut beretem` od ścisłego centrum miasta. W okolicy nie ma także dodatkowych działek budowlanych przez co masz pewność, że w najbliższej przyszłości nie powstanie tutaj osiedle domów jednorodzinnych lub szeregowych.

Przedmiotem sprzedaży są trzy działki:

73/1 o powierzchni około 11 ar i wymiarach około 23 metry na 48 metrów. Parcela zabudowana jest murowanym budynkiem gospodarczym oraz garażem, które po wyremontowaniu nadal mogą pełnić swoje funkcję. Nieruchomość posiada dostęp do wszystkich niezbędnych mediów (gaz, prąd, wodociąg miejski, kanalizacja miejska).

73/3 o powierzchni około 10 ar i wymiarach około 25 metrów na 39 metrów. Działka zabudowana jest murowanym budynkiem gospodarczym, który w przeszłości służył jako szklarnia. Do rozważenia jest możliwość adaptacji budynku jako garaż lub stworzenia innego rodzaju budynku gospodarczego, ewentualnie jego rozbiórka i zagospodarowanie działki na nowo. Wszystkie media znajdują się na sąsiednich działkach.

73/4 o powierzchni około 10 ar i wymiarach około 25 metrów na 41 metrów. Działka nie jest zabudowana. Wszystkie niezbędne media znajdują się na sąsiednich działkach. Parcela znajduje się w drugiej linii zabudowy.

Nieruchomości nie są objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, jednak właściciel jest w trakcie uzyskiwania Warunków Zabudowy dla każdej z działek, które pozwolą na zabudowę każdej z nich domem jednorodzinnym. Wszystkie parcele będą sprzedawane wraz z udziałem w działce numer 73/5, która to stanowi wydzieloną drogę wewnętrzną. Wymiary i kształt każdej z działek pozwalają bez problemu wygospodarować miejsce na dom oraz na sporej wielkości podwórko. Nieruchomości położone są na terenie płaskim co ułatwia ich zabudowę.

Przy zakupie wszystkich działek jednocześnie istnieje możliwość do większej negocjacji ich ceny.

Reasumując:

lokalizacja nieruchomości pozwala spacerem dotrzeć do centrum miasta gdzie załatwisz wszystkie codzienne sprawy położenie parceli na uboczu daje możliwość korzystania z dużej dozy prywatności spora działka umożliwia stworzenie pięknego ogrodu, który pozwoli na zabawy z dziećmi lub wnukami kształt i wymiary parceli idealne pod zabudowę jednorodzinną

Zapraszam do kontaktu! Osoba prowadząca:

Klaudia Jankowska

tel. 509 422 094

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 180 000

  • Powierzchnia: 1,100.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Działka

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 20-02-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 75/LTN/OGS

Opiekun oferty: Klaudia Jankowska, tel 509 422 094

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Tarnów, małopolskie

Wyświetlenia