Bank Nieruchomości

Działka w sercu Roztocza - okolice Zwierzyńca

Zwierzyniec, lubelskie

220 000 PLN

Działka w sercu Roztocza - okolice Zwierzyńca | Zdjęcie główne
Działka w sercu Roztocza - okolice Zwierzyńca | Zdjęcie 1
Działka w sercu Roztocza - okolice Zwierzyńca | Zdjęcie 2
Działka w sercu Roztocza - okolice Zwierzyńca | Zdjęcie 3
Działka w sercu Roztocza - okolice Zwierzyńca | Zdjęcie 4
Działka w sercu Roztocza - okolice Zwierzyńca | Zdjęcie 5
Działka w sercu Roztocza - okolice Zwierzyńca | Zdjęcie 6

+4

Opis

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w sercu malowniczego Roztocza w miejscowości położonej zaledwie 5 km od Zwierzyńca od strony Szczebrzeszyna.

Działka płaska o powierzchni 10 arów o kształcie czworokąta o bokach około 29m od frontu, 25m, 37m, 47m.

Na posesji znajdują się dwa, w pełni wyposażone, przytulne domki holenderskie: ***Jeden z domków ma powierzchnię 38m2 (dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem) wejście odbywa się przez zadaszoną werandę, na której można odpocząć; ***Drugi domek o powierzchni 42m2 (sypialnia, pokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem) część działki na której znajduje się domek jest ogrodzona i posiada dostęp do altanki;

Nieruchomość może być świetną inwestycją z racji 7-letniego funkcjonowania tego miejsca i dużej liczby stałych klientów, dającej pełne obłożenie w ciepłe miesiące. Może być to również wspaniałe miejsce dla rodziny, która znajdzie tutaj wytchnienie od miejskiego zgiełku. Na posesji jest wystarczająco dużo przestrzeni aby zbudować jeszcze jeden dom. Istnieje również możliwość usunięcia domków i zaaranżowania przestrzeni według własnych potrzeb i pomysłów.

Kupujący otrzyma pełną dokumentację dotyczącą domków, jak również, w razie chęci kontynuowania działalności gospodarczej: know how, listę kontaktów oraz stronę internetową.

MEDIA - woda pochodzi z wodociągu, doprowadzona jest do domków; - odprowadzanie ścieków - szambo; - gaz z oddzielnych butli doprowadzony do domków, gaz ziemny na sąsiedniej działce; - ogrzewanie elektryczne; - podgrzewanie wody użytkowej - bojler elektryczny przy każdym domku; -światłowód na działce;

Działka jest w pełni ogrodzona, ogrodzenie frontowe z nowych drewnianych sztachet na podmurówce z bramą rozwieraną.

Posesję odgradza od drogi oraz działek sąsiednich gęsty pas zieleni, tworząc spokojny i zaciszny azyl. W odległości 5 minut jazdy samochodem znajdują się największe ciekawostki turystyczne Zwierzyńca: kościółek na wyspie - 100m, park - Zwierzyńczyk - 100m, Stawy Echo - 1,5 km.

Znajdujący się w sercu Roztocza Zwierzyniec oraz okoliczne miejscowości stanowią idealną bazę wypadową dla poszukujących aktywnego wypoczynku oraz ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą.

Spacerując po pobliskich lasach, które otaczają miasto ze wszystkich stron będą Państwo mieli okazję docenić czyste powietrze oraz panujący tu wyjątkowy w skali kraju klimat i atmosferę.

Gorąco polem tą nieruchomość i zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji

Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Agnieszka Siedlecka tel. 691 948 900 e-mail: asiedlecka@int.pl www.asiedlecka.pl www.domovia.pl Biuro Nieruchomości Domovia Agnieszka Siedlecka

Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Zamościu przy ul. Piłsudskiego 4c (wjazd na bezpłatny parking od strony ulicy Kilińskiego).

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

DODATKOWE INFORMACJE: Kanalizacja: szambo Prąd: jest Gaz: do 100m Woda: miejska Kształt działki: prostokąt Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: mieszane Typ ulicy: lokalna Typ działki: budowlana

LINK DO OFERTY: http://asiedlecka.pl/numer/96

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 220 000

  • Powierzchnia: 1,008.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Działka

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 20-01-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 96

Opiekun oferty: Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka, tel 691 948 900

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Zwierzyniec, lubelskie

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości