Bank Nieruchomości

Działka budowlana 868 m², Arciechów

Arciechów, wołomiński, mazowieckie

100 000 PLN

Działka budowlana 868 m², Arciechów | Zdjęcie główne
Działka budowlana 868 m², Arciechów | Zdjęcie 1
Działka budowlana 868 m², Arciechów | Zdjęcie 2
Działka budowlana 868 m², Arciechów | Zdjęcie 3
Działka budowlana 868 m², Arciechów | Zdjęcie 4

Opis

Biuro nieruchomości DOMIwa oferuje działkę budowlaną o powierzchni 868 m o wymiarach ok. 24x36m położoną w Arciechowie. Usytuowana jest ona przy jednej z głównych dróg w Arciechowie (szutrowej). Miejsce zaciszne, położone wśród pól, łąk i lasów bardzo blisko malowniczego starorzecza Bugu. W okolicy same domy jednorodzinne.

Działka: - jest płaska, porośnięta trawą, - ma dostęp do mediów prąd, - jest niezabudowana.

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla działki stanowi: (...) 18. 1. Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolami od 1.MN/ML do 66.MN/ML ustala się:Przeznaczenie podstawowe :1) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Przeznaczenie uzupełniające:1) zabudowa usługowa, lokale usługowe lokalizowane w budynkach mieszkalnych.Szczególne warunki zagospodarowania terenów oraz ograniczenia w ich użytkowaniu, w tym zakaz zabudowy:1) na jednej działce budowlanej dopuszcza się realizację:a) zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej z wyodrębnioną częścią usługową lub bez niej i uzupełniającej zabudowy usługowej wolnostojącej lub zabudowy usługowej przybudowanej do budynków mieszkaniowych,b) zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej z wyodrębnioną częścią usługową lub bez niej realizowanej bez zabudowy usługowej,c) zabudowy rekreacji indywidualnej wolnostojącej realizowanej bez zabudowy usługowej;2) dopuszcza się lokalizację usług z zakresu usług handlu detalicznego, działalności biurowej i administracyjnej, finansowych, oświaty, edukacji, odnowy biologicznej i ochrony zdrowia, kultury, projektowania i pracy twórczej, gastronomii, poligrafii oraz usług rzemieślniczych i ogrodniczych; 3) na terenach oznaczonych symbolami 65.MN/ML i 66.MN/ML ustala się nakaz zachowania leśnego charakteru działek budowlanych; 4) dopuszcza się realizację garaży i budynków gospodarczych.Wskaźniki kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenów:1) maksymalna wysokość:a) budynków mieszkalnych, rekreacji indywidualnej i usługowych na terenach oznaczonych symbolami od 1.MN/ML do 64.MN/ML 10 m,b) budynków mieszkalnych, rekreacji indywidualnej i usługowych na terenach oznaczonych symbolami 65.MN/ML i 66.MN/ML 9 m,c) budynków gospodarczych i garaży 5 m;2) maksymalna intensywność zabudowy:a) na terenach oznaczonych symbolami od 1.MN/ML do 64.MN/ML 0,4,b) na terenach oznaczonych symbolami 65.MN/ML i 66.MN/ML 0,2;3) minimalna intensywność zabudowy 0,01; 4) maksymalna powierzchnia zabudowy:a) na terenach oznaczonych symbolami od 1.MN/ML do 64.MN/ML 20% powierzchni działki budowlanej,b) na terenach oznaczonych symbolami 65.MN/ML i 66.MN/ML 10% powierzchni działki budowlanej;5) minimalna powierzchnia biologicznie czynna:a) na terenach oznaczonych symbolami od 1.MN/ML do 64.MN/ML 70% powierzchni działki budowlanej,b) na terenach oznaczonych symbolami 65.MN/ML i 66.MN/ML 80% powierzchni działki budowlanej;6) maksymalna powierzchnia użytkowa budynków usługowych i obiektów handlowych 250 m; 7) minimalna powierzchnia nowo wydzielanych działek budowlanych z podziału nieruchomości:a) na terenach oznaczonych symbolami od 1.MN/ML do 64.MN/ML 700 m,b) na terenach oznaczonych symbolami 65.MN/ML, 66.MN/ML 1500 m. (...)

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę transakcji: - pomoc w uzyskaniu finansowania, - pomoc prawną, - pomoc w prowadzeniu negocjacji, - pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów. Pomoc w zakresie wszelkich spraw związanych z załatwieniem finansowania nieruchomości jest usługą bezpłatną.

722 020 599 to numer, pod którym czekamy na Państwa pytania i możecie Państwo umówić się na obejrzenie działki.

Bardzo polecamy i zapraszamy do oglądania DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie

DODATKOWE INFORMACJE: Kształt działki: prostokąt Długość działki: 36 Szerokość działki: 24 Typ działki: budowlana

DANE KONTAKTOWE: Admin Admin biuro@domiwa.nieruchomosci.pl

LINK DO OFERTY: http://domiwa.nieruchomosci.pl/numer/72

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 100 000

  • Powierzchnia: 868.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Działka

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 23-02-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 72

Opiekun oferty: Admin Admin, tel Brak

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Arciechów, wołomiński, mazowieckie

Wyświetlenia