Bank Nieruchomości

Działka budowlana 36 arów

Wólka Wieprzecka, zamojski, lubelskie

249 000 PLN

Działka budowlana 36 arów | Zdjęcie główne
Działka budowlana 36 arów | Zdjęcie 1
Działka budowlana 36 arów | Zdjęcie 2
Działka budowlana 36 arów | Zdjęcie 3
Działka budowlana 36 arów | Zdjęcie 4
Działka budowlana 36 arów | Zdjęcie 5
Działka budowlana 36 arów | Zdjęcie 6

+3

Opis

Biuro Nieruchomości Domovia Zamość przedstawia ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Wólka Wieprzecka.

Wólka Wieprzecka to niewielka, cicha i spokojna miejscowość usytuowana na trasie Zamość Zwierzyniec w sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego, otoczona lasami i pięknymi krajobrazami.

Umiejscowienie działki w pobliżu licznych atrakcji Roztocza sprawia że jest to wspaniałe miejsce do zamieszkania jak i postawienia domku letniskowego.

Atrakcje turystyczne w okolicy: Zwierzyniec(Stawy Echo, Zalew Rudka, Florianka) - 13km Jacnia (Stok Narciarski, Zalew) - 11km Zagroda Guciów - 12km Zamość - 15km Krasnobród - 16km

Powierzchnia działki: 3591 m2 nr działki: 629/4 Przeznaczenie: budowlana Media: prąd, wodociąg

Wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budynku mieszkalnego parterowego z poddaszem użytkowym o powierzchni zabudowy 120m2 przy szerokości elewacji frontowej 11m, o dachu dwu lub wielospadowym. Powierzchnia biologicznie czynna min. 60%.

Gorąco Polecam i zapraszam do kontaktu Agnieszka Siedlecka tel. 691 948 900 e-mail: a s i e d l e c k a @ i n t . p l w w w . d o m o v i a . p l Biuro Nieruchomości Domovia Agnieszka Siedlecka

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapraszam również do naszego oddziału, który mieści się w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na darmowy parking od strony ulicy Kilińskiego).

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: na działce Gaz: brak Woda: w działce Typ drogi: asfaltowa Warunki zabudowy: tak Typ działki: budowlana

LINK DO OFERTY: http://asiedlecka.pl/numer/130

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 249 000

  • Powierzchnia: 3,591.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie:

  • Łazienki:

  • Nieruchomość: Działka

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 20-01-2025

Informacje dodatkowe

Informacje o ogłoszeniu dodanym przez agencję

Oferta 130

Opiekun oferty: Domovia Nieruchomości Agnieszka Siedlecka, tel 691 948 900

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja

Wólka Wieprzecka, zamojski, lubelskie

Wyświetlenia

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości