Bank Nieruchomości

Działa budowlana koło Beskidzkiego Raju

Zawoja, suski, małopolskie

175 000 PLN

Działa budowlana koło Beskidzkiego Raju | Zdjęcie główne
Działa budowlana koło Beskidzkiego Raju | Zdjęcie 1
Działa budowlana koło Beskidzkiego Raju | Zdjęcie 2
Działa budowlana koło Beskidzkiego Raju | Zdjęcie 3
Działa budowlana koło Beskidzkiego Raju | Zdjęcie 4
Działa budowlana koło Beskidzkiego Raju | Zdjęcie 5
Działa budowlana koło Beskidzkiego Raju | Zdjęcie 6

+2

Opis

Foxhomes zaprasza do zapoznania się z fenomenalną ofertą działki inwestycyjnej tuż obok Beskidzkiego Raju (Najwyżej położony hotel*** w Beskidzie Żywieckim)

Działka z niezagrożonym widokiem na las i góry, z drogą dojazdową bezpośrednio do działki jak i możliwością poprowadzenia drogi do górnej części działki gdzie znajduje się obszar budowlany 12a

Niezliczony potencjał zabudowy, począwszy od domów modułowych(całorocznych)( idealne pod wynajem wynajem z bardzo wysokim obłożniem w każdym sezonie (letnim, zimowym, świątecznym, okresie ferii każdego województwa do tej części Zawoi przyjeżdżają klienci z całej polski jak i z zagranicy aby zaczerpnąć spokoju, natury, zrelaksować się w okolicznym spa lub basenach termalnych położonych w nieodległym sąsiedztwie Chochołowa gdzie czas można spędzić z całą rodziną.

Głównym punktem na mapie tego rejonu jest Babia Góra – masyw górski w Paśmie Babiogórskim należącym do Beskidu Żywieckiego w Beskidach Zachodnich. Najwyższym szczytem jest Diablak, często nazywany również Babią Górą, jak cały masyw. Jest najwyższym szczytem Beskidów Zachodnich i poza Tatrami najwyższym szczytem w Polsce, drugim co do wybitności.

Kolej krzesełkowa na Mosorny Groń – całoroczna kolej krzesełkowa z krzesełkami 4-osobowymi, z Zawoi-Policzne na Mosorny Groń w Beskidzie Żywieckim. Oferuje jazdę na nartach w okresie zimowym oraz jazdę(transport rowerów) na górę gdzie można skorzystać z niezliczonych tras rowerowych. Zabierze nas również na wierze widokową z której można podziwiać pasmo Babia Góra – masyw górski w Paśmie Babiogórskim należącym do Beskidu Żywieckiego w Beskidach.

Gdy mowa o trasach rowerowych, to Zawoja jest absolutnym rajem dla rowerzystów wszystkich typów rowerów. Począwszy od kolarki, poprzez mtb-enduro, aż po e-bike!
Babia góra Trails -Kompleks po polskiej stronie to 14,5km tras podjazdowych i zjazdowych, o różnym stopniu trudności, które umożliwiają rowerową rekreację w kompleksie Masywu Mosornego Gronia. To także połączenie ze Słowacją (5,2km dwukierunkowego singletracka), które ma rozwijać transgraniczną turystykę rowerową. Połączenie to obejmuje tereny trzech dobrze zachowanych hal pasterskich w tym rejonie, a po Słowackiej stronie znajduje się sieć doskonałych dróg szutrowych (ok 40km), opasających południowe stoki Babiej Góry. W Zawoi Morgi, przy starcie ścieżek znajduje się dual pumptrack z sekcją skoczni treningowych oraz ścieżką treningową dla początkujących, zawierającą elementy imitujące naturalne przeszkody z górskich, naturalnych ścieżek. Na miejscu znajduje się również bardzo obszerny park linowy oraz Centrum Górskie Korona Ziemi w Zawoi – placówka muzealno-naukowa z siedzibą w Zawoi.

Jednym słowem rewelacja! To jednak nie wszystko.....

Inwestycje w Zawoi pokazują bardzo duży wzrost ceny za m2 powierzchni gruntów, spowodowany szalejącymi cenami na Podhalu pozostawiając rejon Zawoja/Zawoja-Przysłop/Stryszawa w bardzo szybkim trendzie zakupowym. Nieruchomości przybywa w oszałamiającym tempie, a gruntów pod zabudowę ubywa i ceny ze względu na deficyt szaleją.

Ceny wynajmu w tej okolicy:

Dom modułowy 45m2-50m2 - średnio 500zł-650zł/ doba/ 1 osoba(nie za cały domek) każda kolejna osoba +50-80zł dopłaty do każdej dodatkowej osoby

Dom z Bali 80m2-110m2 - srednio 650zł -950zł/ doba/ 1 osoba(nie za cały domek) każda kolejna osoba +50-80zł dopłaty do każdej dodatkowej osoby

Hotele w zależności od standardu, jednak dużym wyznacznikiem w tym rejonie (dodając mu zarazem wartości i prestiżu) jest Hotel Beskidzki Raj *** gdzie cena za dobę hotelową zaczyna się od 362zł za osobę. 

Stopa zwrotu inwestycji domu modułowego na poziomie wynajmu biorąc pod uwagę najniższą stawkę w tej okolicy 450zł/doba * 240 dni w roku - 108 000 zł przychodu brutto !

Przedstawiamy zdjęcia działki oraz kilka projektów jakie mogą powstać na tej konkretnej działce.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 570027988 lub wizyty w naszym oddziale w Suchej Beskidzkiej

Informacje o nieruchomości

  • Cena: 175 000

  • Powierzchnia: 659.00 m2

  • Ogłoszenie od: Agencji

  • Sypialnie: 0

  • Łazienki: 0

  • Nieruchomość: Działka

  • Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

  • Data wygaśnięcia: 15-12-2022

Informacje dodatkowe

Udostępnij ogłoszenie

Lokalizacja Zawoja, suski, małopolskie

Wyświetlenia

Podobne nieruchomości

Dołącz już dziś

Miej udział w dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości